Köszi hogy itt lehetek!

Sziasztok!
Masfél év után leporolom az elektromos cigarettáim, egy eleaf pico 25,és egy geek vape aegist!
A picohoz volt egy ud bellusom, de menesztettem, mert nem voltam elégedett, az aegishez anno vásároltam egy zeus single rta-t

A kérdés zeust ki mivel használná?

Köszönöm a válaszokat!
Legyen szép napotok! :hugs:

7 kedvelés

Üdv közöttünk! Csak ügyesen, mivel szinte mindegyik kazánom mesh deck-el van ellátva, így nem igazán tudok neked ebben segíteni, maximum úgy, hogy vásárolj hozzá egy mesh deck opciót. :slight_smile:

1 kedvelés

Kis olvasgatás után azthiszem megvan a megoldás, vagyis egy próbát megér!

Coilology Ni80 Tri-Core Fused Clapton d2,5mm

Köszönöm hogy reagáltál :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem tűnik rossz választásnak, egy próbát szerintem mindenképpen megérhet. Kellemes gőzölést kívánok vele! :slight_smile:

2 kedvelés

Szia,

előre szögezném közöm sincs a dl-hez, de itt vannak infok a drótokról…

2 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:
Igazából huzalokkal operáltam eddig, de valamiert érdekel, hogy egy kész tekerés hogy muzsikál!
A picon egy bellus rta volt, de megváltam tőle, mert csalódtam! Nekem megfolyt folyamatosan!

Nem vagyok nagy guru, de szeretem csinálgatni!

Most itt tartok megint mssfé év után! Leporoltam :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

A picora egy mtl ? Az még hiányzik :stuck_out_tongue_winking_eye:28 ga huzallal​:blush:

3 kedvelés

Szia @8003 üdv köztünk :hugs:

Én anno a Zeus szinglit, 0.4mm vastag szálhuzallal használtam, Tiger Coil-al, vagy sima mezei claptonnal. Semmi fancy huzalt nem igényel, de ettől függetlenül bármit tehetsz bele, mert ez egy szuper tank. :blush:

5 kedvelés

Igazából a vékony huzal a bellushoz van, volt
Azt mtl ben használtam! A dl-t jobban magaménak érzem! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Amennyiben drip tip problémád adódna nyugodt szívvel fordulj @Zolika úrhoz! :grin:

3 kedvelés

Szia! Csak mondom hogy…
Mi baj lehet?
SS316L 26 ga 7 karika… 0,57 ohm
Imádat :heart_eyes:

Köszönöm Zoltán!
Fahéjas bulival kiváló






3 kedvelés

A Bélust én duálban használtam. 2.5ös magon 6 menet SS mindkét oldalon. Csak belevarázsolni nem megy anyázás nélkül. :joy: Fő tankom volt 1.5 évig. :slightly_smiling_face:

Igen! 4 anyázas közt, a helyére megy 2 tekercs, de agyérgörcs közeli az állapot :joy::joy::joy:

Pont ezért van single módban a béla :grinning:

1 kedvelés

Kukucs :grinning:

Nem hagyott nyugodni ez a dual dolog bellusnál!

Ígyhát direkt elkezdtem unatkozni :joy:

Ha már unatkoztam… :joy:

Megcsináltam egyetlen anyázás nélkül duálra bécit :grinning::grinning::grinning:

Kezdtem lemondani béláról, már már száműztem, de hála neked, nektek, ennek a közösségnek, kapott mégegy lehetőséget :grinning:

Hálás vagyok :slightly_smiling_face:

Én soha nem “csak úgy” írok akármit, bármit, valamit. :wink: Örülök, hogy bejött duálban. Ez a tank úgy hozza a legjobbat. Kár lenne érte, régi idők gyöngyszeme. :blush:

2 kedvelés