Geekvape Zeus Mesh Z2 0,2ohm porlasztó

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni van e valakinek tapasztalata az alábbi témával kapcsolatosan?

Geekvape Zeus Mesh Z2 0,2ohm porlasztót használok és szeretném házilag felújítani.
Rengeteg videót megtekintettem és elméletileg működik a dolog. Ami probléma az az hogy teljesen biztosan nem tudom hogy pontosan milyen vatta anyagot és milyen hálós fűtőszálat kellene vásárolnom hozzá.
Akinek esetleg ebben van gyakorlata tapasztalata kérem legyen szíves írja le hogy pontosan milyen hálós fűtőszálat illetve vattát használ.
Külön köszönet ha egyenesen be linkeli, hogy milyet és honnan.

Köszönöm szépen a segítségeteket!

Ez indiai barátainknál szokás. Ennyire ne rágjuk már szerintem.

3 kedvelés

Lehet, hogy igazad van.
Már pusztán a keresgetéssel eltöltött időm sokkal többe kerül…

Köszönöm szépen. :slightly_smiling_face:

Pedig csak a video elején kellett volna a felújító kitet megnézni,ami nem is hozzá való és nem is 0,2 ohm,de mégis jó hozzá neki. Kb. 15$ mire hozzád ér, kb. 5 sikerülne,máris nem éri meg :slight_smile:

Ajaj…
Nagyon mámoros álmokat ringattam.

Köszönöm szépen.

Akkor ezt a finoman szólva is “nagy pajeszos” álmomat feladom.:joy:

Szia. A geekvape-hez van rba. Mondjuk lehet nem geekvape… és lehet nem z szeriához. De most ne foglalkozzunk a jelentéktelen részletekkel. :rofl:

Ez nem tudom mennyire kompatibilis azzal ami neked kell. :thinking:

Semennyire :slight_smile:

Igen azt neztem én is. P szeriást vált ki.

Köszönöm szépen Fiúk hogy foglalkoztok a problémámmal.
A látottak alapján valószínű hogy maradok készre szerelt porlasztóknál, legalábbis ami a Zeusz tankot illeti.
És ha a későbbiekben még mindig olcsóbban szeretnék porlasztót akkor valószínű vásárolnom kell egy olyan tankot ami szerelhető és könnyedén tudok tekerni új fűtőszálat és vattázni.
Meg vezettem magam a spórolási mániámmal, és hittem a videóknak, hogy milyen könnyedén megoldható a problémám.
Ráadásul nagyjából úgy számoltam hogy egy porlasztó árán négy darab porlasztót fel tudok újítani.

Köszönöm szépen a válaszokat.

Úgy örülök hogy úgymond a fórumozásban nem lettem elutasítva és le hülyézve.
Életemben most először próbáltam meg az információszerzés ezen módját.
És a kezdeti tapasztalataim alapján valószínű nem utoljára vettem igénybe. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Szia ,ha itthonról vásárolsz hozzá porlasztót az is kb 6000 nagyorrú Mátyás.
Ami kb 6 hónapig elég lesz neked,az havi 1000 pénz,én nem újítgatnám a helyedben a porlasztót :smiling_face:
De tégy belátásod szerint :grin:

2 kedvelés

Az alábbi helyről szoktam rendelni.

Nagyjából három hetet szokott kibírni 1-1 darab.
Hetente egy alkalommal a alaposan el szoktam mosni.
Igazad van, mint ahogyan eddig is megvolt a rá való ezt követően is meglesz és nagyon sok problémától meg kímélem magam.
18 hónapja tértem át a hagyományos cigarettáról.
Nagyban vásárolom az alaplét és abból készítek magamnak liquidet.
Arányában töredékébe kerül a hagyományos dohányzással ellentétben, és sokkal szuperebb! Már az első hetek után sem tudtam volna elképzelni, hogy visszatérek a hagyományos dohányzáshoz ennyi idő elteltével meg abszolút biztos vagyok benne.

1 kedvelés

Egy nagyon alapvető dolog lemaradt az írásomról, melyért lnézést kérek.

Szia Zoli.

Én mexikói srác videója alapján akartam felújítani nrg porlasztót, szóval valahol megértelek. Kihívásnak és szórakozásnak tök jó volt és nem is lett annyira szar mint vártam, de még ha lóvéba olcsóbbra is jön ki élménybe nem éri meg. … időbe és idegrendszerbe pláne. :rofl:

2 kedvelés

:+1: Abszolút halgatok rátok! Nagyon kezdő vagyok, ugyanakkor a hozzászólásokon azért érzem hogy ismeretlenül is jót akartok. Teljesen ésszerű reális válaszokat kaptam.

4 kedvelés

Le a kalappal a gyakorlottak előtt!
Mostanra érek korban oda, hogy merjek kérdezni és tanácsot elfogadni mások tapasztalata alapján.

6 kedvelés

Ne félj kérdezni ,mi már tapasztaltunk azt hiszem pár dolgot IS :joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Itt jó helyen vagy. :blush: Kérdezz bátran, mindenki segít. Aki meg nem, csak piszkálódik, szólsz és intézzük. Mi máshogy működünk mint a többi platformon lévők… :hugs:

5 kedvelés

Köszönöm szépen a kedves családias fogadtatást.
Tudom ez a fórum nem a Vöröskereszt, de ennek ellenére úgy érzem le kell írjam itt, hogy a mai elfásult rohanó világban hozzátok hasonló emberekkel nem nagyon lehet találkozni!
Amennyiben elakadok valamivel vagy kérdésem lesz mindenképp jelentkezni fogok.

5 kedvelés

Ennek nagyon örülök, szeretnénk is megőrizni az emberséget, nincs sok belőle, de remélhetőleg itt van mind. :blush: Viszont, hogy valamelyest érdemben is hozzászóljak, bár nem biztos, hogy a Zeus porlasztójával is el lehet ezeket játszani, sajnos ezek a porik már az “új nemzedék” porijai, de hátha bejön valamelyik tipp, trükk. :slightly_smiling_face:

Garanciát nem vállalok rá, de, ha akad elhasznált porid, tégy egy próbát mielőtt kidobod. A felújítás biztos nem lesz egyszerű, de támpontot adhat. Meg persze van más érdekesség is a cikkben. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés