Zeus Rta épités,huzal,vatta

Sziasztok.

Adott egy Zeus X Rta tankom.
Nem rég cseréltem egy porlasztósra.

Akitől vettem , nagyon korrektül adta àt, benne volt a gyàri 2 huzal… Csak vattàzni kellet.

Semmi probléma nincs vele.
Csak ugye duàlba volt… Ette e levest rendesen​:grinning:

Azóta csak 1 huzallal hasznàlom … És kb ugyan azt az íz- gőzt kapom mint dualba.

Jelenleg még van 4 db Fusiod Clapton 0.5 ös huzalom, és 1 csomag Cotton Bacon V2 vatta.

30-70 arànyba szívom … Tudtok ajànlani ha elfogy vattàt illetve huzalt ehhez a típushoz ami a legjobb lehet…? Köszönöm :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Sziaaa.
Én nemrég vettem egyet, szerencsére az z(x) verziót szereztem be. Ezenkívül gyárival használtam elsőre én is, az nagyon hozta a finom ízét, úgy ette a liquid-et mintha éhező gyerek lenne :joy:. Arra kell figyelni hogy ha a mod (mint én esetemben) nem bírja kihajtani a két tekercset akkor nem is fogja egyaránt porlasztani és kB tényleg olyan lesz 1-el mint a kettővel. Nekem ez azért van mert a modban lévő chip leszabályozza a volt-ot, pluszban 1x18650 van benne. Zabálja így az aksit keményen. Bár az én esetemben a kettő még mindig ízesebb és gőzösebb volt mint az 1 tekercses. Szóval nem tudom neked miért lehet ugyanolyan.
Lehet ez is ízlés kérdése de én speciel SS316L-el tekertem eddig single-be, nekem nem igazán hozza azt a jó ízt. Én amit kapásból elcsesztem az a huzal vastagság. Egyszóval sokat írtam de segíteni nem tudok XD. Annyit tudok mondani hogy nekem SS-el nem hozott olyan ízeket mint a gyáriak. :joy: Ja és ugye a vatta, super sorb cotton szerintem szuper bele. In my mind.

3 kedvelés

Én elég sok fajtát kipróbáltam,nekem a Coilology NI80 Juggernaut 2.60 Ohm/ft vagy Coilology NI80 Fused Clapton 2.60 Ohm/ft jött be singelre tekerem ezekböl kb. 0.5 ohm körülit tudsz tekerni 3-as mag 6 menet.Régebben használtam Vandy Vape-es húzalt is annak is jó íze,gőze volt,de persze ez is ízlés kérdése kinek mi jön be.