Kóstoló rda vagy rta

Sziasztok én arra gondoltam,hogy lenne e öklete valakinek,hogy milyen tankot érdemes venni de csak kóstolgatás céljára? Az csak arra kéne,hogy bele a leves és kóstolni igazából na most mtl vagy valami dl tankot kellene e venni szerintetek ami nem horror áron van ugye esetleg rda vagy rta tank kinek mi a véleménye erről.Mert tervben van egy kimondottan kóstoló tank is majd.:wink::grinning:

4 kedvelés

gondolom a single coilos rda k jók lehetnek akkor erre a célra? Márkák amik jók is?

2 kedvelés

Ez tetszik, úgy is olyan régen vettem már valamit (nem). :rofl:

Itthonról is be lehet szerezni óccón, teccik.

3 kedvelés

@Ispy oly rég vettünk már cuccot,nincs még 10% egy rda ra kéne :rofl::rofl::grinning::grinning:

4 kedvelés

Hiszen már volt egy napja is, már rég elfelejtettem. :rofl:

3 kedvelés

vannak jó ötleteim :rofl::rofl:pedig komolyan kéne kóstoló rda :wink::grinning::rofl:nem lenne hülyeség vagy megvárom a fizut.

1 kedvelés

Bezzeg az én időmben… :rofl: Velocity-vel nyomultunk. Vastüdőt is rendelj mellé, ha erre esik a választás. :slightly_smiling_face:

Egyébként +1 az Ammit-nak. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

rá nézek erre a pelso v3 ra majd :grinning:

2 kedvelés

Hmmm, felső levegőzés, ilyenem még nem volt. :thinking:

Vastüdőt melyikre írtad? Mert a tüdő még csak-csak…

3 kedvelés

A Velocity brutális. Vagy csak az én nyeszlett tüdőlebenyeim nem bírták a strapát. :sweat_smile:

Minden tekintetben szuper. :slightly_smiling_face: Igazi “durva” DL, ám amellett nagyon jó izvisszaadása is van. Én szerettem. Csak már sok volt, azért adtam el. :slightly_smiling_face: Népszerű cucc volt. Emlékszem 3 perc alatt vitték el. :sweat_smile:

3 kedvelés

na még egy occsó modot is kell nézzek az rda alá ha van​:rofl::grinning::grinning:de azt csak a,kóstoló rda alá venném meg.Mennyi minden kéne megint​:grinning:

3 kedvelés

Wismec. :slightly_smiling_face: Olcsó és nem Smok :sweat_smile:

4 kedvelés

Volt egy p80-am, elég jól bírta. Akkoriban még azt hittem, hogy a középérintkezőn túl nincs élet. :smiley:

4 kedvelés

Van egy nem használt coolfire z50-em óccóért, ha érdekel. :+1:

3 kedvelés

Szia Kinga!
Esetlegesen a Berserker v2 Rda-hoz is volt szerencséd,mert ha igen melyiket ajánlanád,ha ízre is rá kellene jobban menni,az Ammit-ot vagy a Berserker v2-t?

3 kedvelés

Szia Szilárd :blush:

Berserker RDA-m sajnos nem volt. Az Ammit-ra pedig azért próbáltam rá, mert az MTL RTA-ját is imádtam az Ammitnak. Iszonyat jó szerintem. :blush: A Berserkerrel rossz volt a viszonyom :sweat_smile: így az RDA-jára sem lettem kíváncsi. Ám mióta volt a kezem ügyében egy V2 azóta ismét kíváncsi lettem. De tény hogy a V1-es RTA úgy szar ahogy van. :confused:

3 kedvelés

Számomra! :point_up: Az kimaradt! Elég fontos! Mégegyszer Berserker V1-et mer hozni a postás inkább elköltözöm. :sweat_smile:

2 kedvelés

Egyébként az RDA-k eleve izesek. De ha még-még-még az ízre megyünk rá, akkor valami kicsit kellene választani, ahol kevés hely marad a top cap alatt. Az Ammit tudta is ezt, úgy hiszem. :slightly_smiling_face: Illetve még a Galaxies RDA ami szerintem nagyon finom ízekre képes. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga most felizgattál ezzel az amittal, kénytelen voltam venni egyet aliról, mert látom kezd kifutni. Nehogy már lemaradjak valamiről, mert mi lenne akkor? (Semmi :rofl: )

3.7k volt, de most már tényleg bezárom az internetet és elásom a ház mögött.

3 kedvelés

Örülök, hogy miattam költesz. :smiling_face_with_three_hearts: Ez nagyon hízelgő. :heart_eyes:

2 kedvelés