Kóstoló rda vagy rta

Ez van, a nők csak viszik a pénzt. Csak a zasszony meg ne tudja. :smiley:

De már rég motoszkált bennem egy rda vásárlás, nehogy a squonk mod legyen a következő. :rofl:

Úgyis jön most egy rakat új íz, majd letesztelem az rda-val mit is kéne éreznem a többi tankkal.

3 kedvelés

Szervusztok !

Nekem ez van kóstolónak !
https://www.fasttech.com/product/8816100-sr-origen-little-styled-rda-rebuildable-dripping

Közben ahogy nézem sehol nincs polcon ! :frowning:

5 kedvelés

Origen little vagy a V3 esetleg Speed rda vagy az Anima rda ezek mind nagyon jók nekem van speed rda is meg Anima is. Nagy megelégedéssel használom őket

5 kedvelés

https://m.fasttech.com/products/0/10029700/9697797-yftk-speed-revolution-2019-styled-rda-rebuildable

5 kedvelés

Esetleg Wotofo STNG MTL

3 kedvelés

Szia Kinga!
Köszi a válaszod,igazából azért merült fel bennem a kérdés,mert megemlítetted az Ammitot és nem túl rég ezen a 2 rda-n morfondíroztam,aztán lessz belőle egy Taifun Btd​:slightly_smiling_face:de ezt az Ammit vs Berserker v2 dolgot még nem engedtem el fejben és igen egy ideje társúlt melléjük a Galaxies rda is​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia Kinga

Megértem, hogy nem valami jó a véleményed a V1-ről, nem lehetett rendesen megépíteni. Folyt, nem volt az igazi…ízre még csak-csak.
Nekem most van egy Berserker V2 RDA MTL-em és nagyon pozitívan csalódtam benne. Nagyon jó ízeket produkál, squonk BF pinje jó nagy átmérőjű,gyorsan felveszi a liquedet.
Könnyű építeni, viszonylag nagyobb tekeréseket is befogad (MTL kazánhoz képest) és nem folyik. Pozitívan csalódtam.

Mostanában mikor kiváncsi vagyok egy új ízre és elérte az érési idő alsó határát, akkor egy jó öreg WOTOFO Recurve (single coil) a pajtim, mert elég nyers ahhoz h rögtön legyen első benyomásom, közepes a kazántere, van 510 szűkítője is, így egy tágabb MTL hatást is ki lehet belőle szuszakolni a dohányos liquideknek.

5 kedvelés

Szia Gábor. :slightly_smiling_face:

Ezt örömmel olvasom, ugyanis a V2-ről nem volt semmi infóm, még kb hallomásra sem. :confused:

A Recurve nekem is tetszett, bár csak próbáltam. De nagyon jó minden téren. A Drop-ról ugyanígy vélekedek. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés