Kosárban maradt termékek

Ahogy gondolod :blush: de ha meggondolod magad, levélként két nap alatt nálad van :blush:
Mert megérdemled! :blush:
Egyébként én mindig csak a fémet használom…

6 kedvelés

Én ilyen főúri huncutságokat nem használok…körömcsipesz, szemöldökcsipesz…stb jó mindenre ha nem izzítasz rá a használatuk közben :rofl:

6 kedvelés

A szemöldökcsipesz legalább jól le van kerekítve, viszont a műszerészcsipesz nem jó vattát piszkálni, nekem legalábbis nem volt jó, túl sokat leszed a vattából. A kerámiával szépen el lehet rendezni a vattát. :slight_smile:

4 kedvelés

Nálam jobb ha olyan van :rofl:eleinte volt ugyanaz mint nálad ,de inkább rendeltem mert nyomkodtam a gombot ha kell ha nem​:grin:

3 kedvelés

Én ezeket használom bár a modok szereléséhez van de jó az rta-hoz is…

10 kedvelés

Köszön Drága Éva a kedvességed. :hugs: :heart: Nehezen találom a szavakat ilyen helyzetben. Jó ez ami most van még egy hónapig. :blush: Csak a lányom szülinapja lesz, így nem akartam túlfutni. :slight_smile:

4 kedvelés

Nem értem,hogy tudtad csak annyira eltörni​:wink:

4 kedvelés

Nah Kinga mondtam hogy nem szabad hinni a mende mondának …nem üritik ki a kosarad lehet benn akár két 3 hétig is :grin::+1::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm Neked is. :hugs: Akkor, ha jól értem, tapasztalom, a Liquidhall leszámolja a kosárba tett termékeket a raktárkészletből? Ez azért fontos dolog, szerintem. :thinking: És kiváltképp kényelmes. :slightly_smiling_face:

Már csak várnom kell, a kék villamosra, hogy mehessek Pompeire. :sweat_smile:

6 kedvelés

Vajon mennyi ideig teszi ezt maximum? Pl. egy tucat ember ha bekosarazik valamit, tökmind1, de ugyanazt, lefogy a raktárkészlet, de a rendelések nem jönnek…X idő utàn csak kikosarazzák, nem ? :grin:

2 kedvelés

Szerintem igen. :thinking: Amúgy pont ettől tartottam, hogy lesz még rajtam kívül 500 ember aki így tesz, aztán valami csak elfogy mire rendelek. :sweat_smile:

2 kedvelés

Én nem venném le csak a megrendeléskor, pont azért mert esetleg valakinél ott marad a kosárban a végtelenségig. Vagy esetleg 1-2 napig igen. Vagy beállíthatóvá tenném és a kereskedőre bíznám, hogy mit vállal be, meddig maradhat valami a kosárban.

1 kedvelés

Ez is jogos, mert van aki még sem rendeli meg. :thinking:

2 kedvelés

Biztos, hogy nem, ilyet senki nem csinál sehol, a készlet a megrendeléskor változik, szimplán csak nem fogyott el, amit a kosárba raktál.

4 kedvelés

Én is erre látom a legnagyobb esélyt. Mákom volt, lehet legközelebb nem lesz. Kumuluson pl. szerintem kiveszik, különben nem ösztönöznének 5 nap után kuponnal. :thinking:

3 kedvelés

Hát nem is azért ösztönöznek :smiley:
Látják, hogy vásárolnál, de valamiért elakadt a folyamat. Arra ösztönöznek, hogy fejezd be, költsd már el a pénzed végre.

5 kedvelés

Igazad lehet. A pénz mozgatja a világot. :thinking:

6 kedvelés

Még mindig jobb ösztönzés egy kupon, vagy egy további akció, pláne a vásárlásfüggők szolid csoportjának :grin: mint egy 20 perc múlva “kiborított” kosár.

5 kedvelés

Igen a kosárban lévő aroma,huzal ,vatta,alaplé,coil,vagy éppen segédeszköz ,mod stb… sorolhatnám azt ők leszámolják mert ugye megrendelés ők könyvelik attol függetlenül hogy mikor nyomod meg az entert​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hát volt hogy 2-3 hétig is kosárban volt a megrendelendő dolgaim és nem űritették … persze meglehet hogy esetleg 1hó eltelte uttán ürit de én még adigg nem tartottam kosárban :slightly_smiling_face:

2 kedvelés