Webáruház rendelési friss tapasztalatok!

Sziasztok!
gyorsan megosztom veletek frissen átélt élményeimet 3 webáruházi rendeléseimből. Kellemes és kicsit mérgesítő élményem is volt, de hála égnek semmi komoly.
Kezdjük az elsővel!

Kicsit több mint 47.000Ft-ért rendeltem a párommal leginkább eldobható e cigiket és aromákat egyaránt. Mivel csak itt volt Aroma King márka aminek a Bugatti Mentolját kipróbáltuk és iszonyat tetszik, ezért gondoltam a többi terméke sem lesz rossz és választék is volt. Leírások sajna nagyon sok terméknél hiányzik, viszont az áruk nagyon jó, regisztráció után rögtön 5% kedvezményed van, illetve a szokásos hűségpontos rendszer is. Nettó 20.000Ft(Bruttó 24.000Ft) értéket meghaladóan ingyen szállítást kapunk és kb 2-3nap alatt postaautomatában volt a hiánytalan csomag. Az egyetlen komolyabb negatív élmény velük szemben, hogy az egyik Vampire Vape Black Ice 30ml aroma 22/10/23as lejárattal kaptam, amit én is csak bekeverés után vettem észre. Bár tudom, igen a szavatossági idő nem jelenti a megromlás idejét is mert ez csak a minőségi szavatossági időt jelenti, de na! Mindegy nem tűnik rossznak, de akkor sem hibátlan a dolog. Ettől függetlenül árai kb 10-12 ismert webáruházhoz képest nagyon jók.PL: a full moon árai érthetetlenül olcsók 10ml-esek a regisztrációs 5% kedvezménnyel 1235Ft!! Hogy hogy a picsbe azt nem tudom, de tényleg annyi.

Előnyök:

  • gyors szállítás, rendeléstől számítva 2-3. nap
  • ingyen szállítás már nettó 20.000Ft-tól
  • van választék eldobható cigitől kezdve a nikotin mentes kész utántöltőig mindenben, de korlátozott fajtában
  • nagyon jó árak , pláne egyes aromákban(full moon, wampir vape stb.)

Hátrányok:

  • kevés vagy nincs leírás a termékek alatt
  • a választék jó, de bizonyos termékek/aromák esetében sok kedvelt íz hiánya…sok minden van, de néha kevés azokból a választék
  • lejárt szavatossági idős termék is kimehet szállításra
    Összességében 3,5*/5* Ajánlott kategória megkötésekkel, ha már a megszokott dolgokat rendelnénk és kellő infónk megvan már mindenről és az ár is fontos.

Liquidhall
Nagyon kellemes meglepetés volt a bolt. Már most látom hogy az egyik kedvencem lesz! 01.29 Hétfőn 11:26kor leadtam a rendelésemet, másnap 01.30án 12:26kor átvette az asszony a csomagot! :open_mouth: Jó a választék, jók az árak is, sok minden volt akkor akcióban ami tényleges akciós volt(30-50%). Nagyon jó a választék, bár készülékeknél kicsit keveslem a felhozatalt, de azért mindenben megvannak a lehetőségek. Külön megemlítést érdemel a webáruház aroma felhozatala ami brutális, és nemzetekre külön van szedve! Tehát pl: aki a francia aromákért rajong az nagy valószínűséggel megtalálja a nemzeten belüli más márkát amit nem próbált, kisebb a ,mellényúlás esélye". Nagyon tetszik, hogy igen sokoldalú és jó áron vannak a kiegészítő termékek legyen szó keverő edényekről szó vagy tekerési kellékekről, de tényleg minden van. Rendeltünk kimondottan több alap liqiudet az előhírük miatt és tényleg jók. A kicsit több mint 35.000ft-os rendelés 1/3adát a kiegészítő eszközök/keverő-tároló edények adták ki, illetve másik nagy részét a nikotinsók(nagyon jó árban van) és mindegyik jó minőségű. A weboldalukon minden észszerűen van, igen sok a leírás minden termék alatt és ajánlások is szerepelnek. Tényleg nem mondhatok rá semmi negatívot. Na azt mondom, hogy kb ilyennek kéne lennie egy igazán jó webshopnak! :wink:

Előnyök:

  • extra gyors szállítás
  • 25.000Ft(bruttó)-tól ingyenes szállítás akár utánvétellel is
  • óriási választék minden termékből minden téren
  • mindenhol szerepel a magyar leírás a termék alatt
  • jó árak
  • a weboldal átláthatósága és használhatósága és a választék is az egyik legjobb a piacon túlzás nélkül!
  • nemzetenként és márkánként tudunk keresni az aroma tengernyi gyártói között
  • az akciós termékek ténylegesen akciós áron
  • van kiegészítő és kellék termékek a kínálatban.

Hátrányok:

  • nah ide nagyon gondolkodtam mit írhatnék…talán picit lassú a weboldal termékváltásoknál(4-5mp betöltési idő) de ez lehet a túlterhelés miatt is. Igazándiból akár üresen is hagyhattam volna e részt :slight_smile:

Összességében 5*/5* Igen ajánlott kategória, kezdőknek is! Itt tényleg minden van ami csak kelhet!

Vaping Underground

Hát itt gyorsan lelövöm a poént, ismerve az előtörténetüket és hírüket még is tettem egy próbát…kellemes csalódás volt! :open_mouth: Bizony még én is meglepődtem. Innen csak egy 20.360Ft-os csomag volt ráadásul abból egy fél literes 18mg-os alap liquid is volt, ami a híresztelések miatt féltem, hogy jó lesz, mert csak a rendelésem után láttam a kritikákat. Meglepetésre a lötyijó, nem büdös íze is rendben van és rohadt erős! Brutálisan hígíthatom fel, mert olyan erős a nikotin benne. Tehát én a liqiudjeiról szóló híreket nem tudom megerősíteni csak cáfolni. Sőt a szállítás is rendben volt, utánvétellel. Ezt a rendelést 01.29. 12:40körül adtam le, nem sokkal a Liquidhall rendelés után, és mivel 12:00óriág van mindkét boltnál a csomagfeladási határidő, itt így kifutottam az aznapi feladásból. Attól függetlenül szerdán 01.31. 11:40kor a kapumban én magam vettem át hiánytalanul. Perfekt! Hát itt a webshopnál van egy kicsit keserű szájíz de mégis élhető szerintem. A legnagyobb probléma a webshop össze-vissza ugrálása minden “bepipált érték vagy kiválasztás után”…húúú rohadt idegesítő. Ezért ha használjátok minden főkategóriában a terméknél jobb gombbal ,megnyitás új lapon" funkcióval nyissatok meg mindent hogy ne keljen minden visszalépésnél újra minden kategórizálni! És vannak menük amik csak a főoldalról érhetők el, és a termékek menüben meg nem adja be. Látszik, hogy vmi kezdő informatikus csinálta a weboldalt…ettől függetlenül használható azért. Viszont 20.000Ft bruttó ártól már van ingyen szállítás! És közel nekik vannak a “környéki” webshopok közt az egyik legjobb áraik. pl: 3990Ft volt a rendelés pillanatában a 30ml Full Moon aromák(most 4290Ft), míg a legtöbb más shopnál 4790-től indultak, de most akár még az új árral a máshoz képest is ahol úgy szint emeltek, bizony 800-1000-1500Ft különbség van egy-egy aromán ami nem elhanyagolható. Nekem egy kellemes meglepetés volt a bolt, bár tény a múltjuk és hogy egy agyérgörcs megszokni a weboldalt, de az árak és a gyorsaság és az alacsony ártól való ingyen szállítás kárpótol szerintem, de mindenki döntse el maga…

Előnyök:

  • nagyon jó árak aromák terén, de készülékek esetében is versenyképesek
  • extra gyors szállítás
  • nagyon alacsony bruttó 20.000Ft-tól ingyen szállítás utánvétellel
  • jó a választék és sok íz a kedvelt nagy márkákból meg pláne
  • valós erős (nikotin) és jó ízű alaplé

Hátrányok:

  • eszméletlenül sz@rul kezelhető weboldal amik tele vannak hibákkal pl: vaporesso/geekvape gépeket nem hoz be menüből, azt a főoldalról kell kiválasztani! :open_mouth:
  • nem felhasználó barát a weboldal működés közben se, állandóan újra visszalép alaphelyzetbe minden visszairányításnál
  • kesze-kusza menürendszer, ömlesztve vannak az aromák, a gépek, a kiegészítők, …egyszóval minden
  • rendelés után csak az emil címünkre kapott levélben látható a rendelés, a regisztrációban nem

Összességében 3,5*/5* Mérsékelten ajánlott. Azért ennyi mert a webshop igencsak megnehezíti a keresést és nehéz kezelni, viszont az árak annyira jók, hogy végső soron ez az ami számít számomra.

Végszóként még annyit írnék, hogy nyilván van olcsóbb bolt nagy nemzetköziben amik ezeknél az áraknál jobb, csak ha vkinek nincs ideje 1-2-3hetet is várni a cuccaira és hirtelen kell, bizony azok a weboldalak nem játszanak. :wink: Amit én írtam az az én véleményem és tapasztalatom alapján született, egy szubjektív vélemény, ettől egyeseknek más nézetük lehet, ezért kérek mindenkit, hogy ezen ne is vitázzunk. Mert nyilván nekem az ár fontos míg más lehet a kényelmet és könnyedséget részesíti előnybe. Remélem ezzel tudtam segíteni nem csak a kezdőknek és egy friss tapasztalattal mindenki jobban látja hol állunk most, mit hol érdemes venni vagy egyáltalán mire készüljön 1-1 webshopnál.
Köszönöm hogy megtiszteltetek, hogy elolvastátok e nem rövid posztot! Szép napot kívánok minden vapernek!

13 kedvelés

A rossz webshopok nem azért rosszak, mert mindig azok, hanem mert nem megbízható a minőség náluk. Pont elég bosszuság, ha 5-ből vagy 10-ből 1x belenyúl az ember, hiszen alapot akkor rendelsz általában amikor kell vagy megveszed és észre sem veszed, hogy nem jó, csak amikor használnád. Szóval nálam már 1 ilyen alkalom is elég, hogy tiltólistás legyen a bolt. Főleg ha van másik 10 ami még olcsóbb is sokszor.

5 kedvelés

Szia
Én innen rendelek már 3 éve
Teljesen jó az árakkal is meg vagyok elégedve. A szállítás úgy van ahogy írtad. Hétfőn leadom a rendelést szerdán itt van az ajtóba. Konkrét :+1::+1::+1::+1::+1:

5 kedvelés

Először is köszönjük a tapasztalatok megosztását! :slight_smile:
Én csak most leszek egy fél éve vaper. Kezdtem a Liquidhallnál. Nagyon elégedett voltam velük, de nincs választék alapléből(shortfill és longfill se sok van), és ki akartam mást is próbálni, így a The Liquid Citynél találtam magam. Velük nagyon meg vagyok elégedve. Van bőven választék is(na nem kiegészítőkből/tekerési kellékekből). Egyik nap délelőtt rendelek, másnap itt is van. Brutál gyorsak. Én csak ajánlani tudom őket :slight_smile:

3 kedvelés

Közben elemezve az ajánlatokat érdekes észrevételem volt. A vapestore olcsó árainál is messze menően jobb az ecig-vapers ajánlatai, pláne ha gyorsan regisztrálsz és rögtön kapod az 5% kedvezményt! Ugyan azon márka és íz/fantázia név alapú aromában durva különbségek vannak!! Pl: A Full Moon ízek 30ml-ben a V.Undergroung-nál 4650Ft, L.hall-nál 5490/5190Ft, addig az Ecig-vapers-nél az 5% kedvezménnyel, csak 310ml (csak kicsi változatokat árulnak de 3* felszorozva is durva a különbség, és még nagyobb ha eleve 10ml-hez hasonlítjuk) 1235Ft=3705Ft/30ml!!! Máshol ha csak 10ml veszünk alapul 2190Ft. Ez az jelenti hogy 3 üvegnél 1500-1800Ft különségen megvan egy negyedik üveg ára…hát nem mondom nem érdemes körülnézni :open_mouth: Így nézve az ecig-vapers ajánlásom 4*-ra nőtt a szememben. :wink:

4 kedvelés

Kumulusvape.fr -nél is érdemes nézelődni, mindig szokott -30% akció lenni aromákra és 50 eur felett ingyen szállítás van.

2 kedvelés