Kosárban maradt termékek

Sziasztok. :slightly_smiling_face:

Rendelés előtt állok. Eddig Liquidhallról tervezem megrendelni a holmikat. Ám még pár nap van fizetésig. Azt gondoltam, bepakolok a kosárba, és úgy hagyom jövő hétig, amikor megkapom a fizetésem. De sok félét olvasok, most kifejezetten a liquidhallra vonatkozóan, hogy van akinek 1 hétig benn maradt a kosárban a cucca. Van akinek viszont másnapra kiürítették a kosarát. :thinking:

Nem szoktam gyakran rendelni, van amikor fél év is eltelik 2 rendelés között. Nem skót vagyok, csak spórolós, mert általában aromázok. :blush: No meg tág mtl-el is csak kb 350-400ml megy el havonta (ez korábban több volt). A célom ezzel az lenne, hogy tulajdonképpen “félre rakatom” a termékeket, nehogy elfogyjon mire entert nyomok. :slightly_smiling_face:

Nem ragaszkodom a Liquidhallhoz, több shopot is néztem, csak úgy láttam onnan tudnék egyszerre mindent megvenni. Két helyről nem igazán szeretnék. Nem az a lényeg, hogy a pk-t elengedjék, hanem, hogy legyen minden ami éppen kell. :slightly_smiling_face: És akkor legyen ami kell, amikor ténylegesen leadom a rendelésemet. Nem szeretnék úgy sem járni, hogy a kosárban benne marad, ám rendelés leadásakor kiderül, hogy mégis ki van fogyva a termék.

Ebben kérném ki a véleményeteket, tapasztalatotokat. :hugs:

Illetve honnan érdemesebb rendelni? Ugyanis nem vagyok a saját zsebem ellensége sem. Nem baj, ha olcsóbb mint a Liquidhallon, csak ne legyen nevenincs a cucc.

Egy szó, mint száz:
Legyen minden ami kell. VV 0.32es SS szálhuzal, VV Ni80 MTL clapton, Cotton Cloud’s vatta, aroma dögivel, hogy válogathassak. Ja, és a jó öreg “kék villamos” s’n’v. :yum: És egy kerámiacsipesz sem ártana. :slightly_smiling_face: Ergo olyan shopot keresek, ahol benn maradnak a kosárban a termékek, és van minden ami kell. :slightly_smiling_face:

Köszönöm. :hugs:

4 kedvelés

Az aroma paradise oldalon rendeltem a multkor.
Ben msradt minden hetekik.
De a liquid city oldalán is megtartja a kosárban a dolgokat ha jól emlékszem.
Én berakom a kedvencek kozé ami tetszik vagy rendelni szeretnék es a rendelésem napján abból mazsolászok és rakom a kosárba.

4 kedvelés

Az aromaparadicsom jó hely, de én inkáb aromákat szeretnék venni, snv-ből csak a kék villamos vonzott be. :slightly_smiling_face: Sajna amennyi minden most kéne, így elég drága lenne, de mindenesetre meglesem, kíváncsi leszek mennyi lenne a végösszeg. :thinking:

2 kedvelés

Nekem a Vape42 ugritt volna pe a paradicsom mellett. De szerintem az az egyik, ahonnan nem akarsz (csak tipp). Nálam legalábbis az a hrlyzet, hogy én a múltkori problêma óta inkább kerülöm…

Vannak elveim. :joy: Így nem szeretnék a vape42ről. :slightly_smiling_face: A liquidcityn pedig nincs minden sajnos amit szeretnék. :confused: Pedig sok jó cuccuk van. Huh de problémás nekem ez. :joy:

1 kedvelés

Sziasztok! Sajnos az én tapasztalatom, hogy egyre több helyen hiába teszem kosárba a termékeket, megtartja, de ha rendeléskor nem elérhető akkor már nem tudom megrendelni! (Nem foglya a készletet)! Ezért én már csak akkor nézelődök ha tényleges rendelést adok le!

6 kedvelés

Megértelek. Most én is olyan nagyon örülnék egy olyan webshopnak, ahol minden tankomhoz van oring szett és csavar. 2 oringet vesztettem eddig, mióta vapelek, de ez akkor lesz probléma, ha elfogy valamihez…

Amúgy igen, elvek… Inkább vettem húsvétkor aromat, longfillt 30 százalék kedvezménnyel a likvidaromától. Vape42 nekem ne mailezgesse azt egy hibás termékre, hogy én vagyok a hüjje…

1 kedvelés

Szia. :hugs: Teljesen jogos. Eddig én is így tettem, csak most úgy vettem észre van ami 2 naponta kifogy, majd újra elérhető. Ezért gondoltam erre, de tartok tőle, hogy így járnék én is. :thinking:

1 kedvelés

A készletet kevés webshop fogja, ha el is teszi a kosarat. Ebből nekem is volt már meglepődés…

1 kedvelés

Nem szeretnék nagyon bele menni, de nem Te vagy az első.

1 kedvelés

Jówanna, kivárom a soromat :joy::rofl:

Amúgy sejtettem…

Olyan webshop nem létezik, ahol minden van mindig készleten, az is igaz. Engem se a pénz érdekel mindig elsősorban, hanem az, hogy ne kelljen mar 3-4 megrendelést intézgetni, és logisztikázni a szállítási lehetőségekkel.

Mi történt?
Le maradtam róla.

3 kedvelés

Fizukor mindig gázos, mert roham van. Ami persze érthető, csak nekem is akkor van gempa, amikor mindenki másnak. :slightly_smiling_face: Eddig a legdurvabb az volt amikor 3 shopból rendeltem egyszerre. Elég kellemetlen. Jujj és még ki sem tértem arra, hogy a legjobb lenne csomagpontra rendelni. Asszem nem sok webshop marad így. :thinking:

Nem számoltam be róla, egy longfill panaszom volt, romlott dohos íztelen cucc volt benne. Elmagyarázták hogy jó sz, öntsem fel, majd megérik. Hát, nem. Szóltam, hogy ez nem fasza. De annak jónak kell lennie és kész. Batch számra náluk semmi gond. Hát, ennyi, még dobtam egy levelet, de nem izgatta őket. 40 ezret hagytam ott, vagy kicsit többet. De gari az nuku. Baszhattam ki 18 mg 110 ml alaplevestül.

Bics @Vaperina_Kinga , offolás esete. Mindig mindenhol mindenki :grin:

1 kedvelés

Nekem csak elfelejtették beledobni a pakkba az egyik aromát. Azt mondták nálam van, mert a rendszer szerint náluk nincs. Hát, nálam sem volt, ha itt lett volna nem mondom, hogy nincs. Nem szeretem, mikor a becsületemmel játszanak.

2 kedvelés

Hú bakker.
Ilyet még nem is hallottam.

5 kedvelés

Ennyi belefér. :slightly_smiling_face: Én is felcsesződtem, eszembe jutott. Ennek már vagy 5 éve, de szerintem mindig ilyenek voltak. Offolás vége. :blush:

3 kedvelés

Közben megnéztem az aromaparadicsomot. Nincs 0.32es SS huzal, az fontos lenne, úgyhogy ott nem is nézelődök tovább.

3 kedvelés

Rossz helyen rendelsz…Én legutóbb 5napig hagytam a kumulus vape kosárban termékeket és jött a mail, hogy 10% kedvezményt adnak rá ha megrendelem :slight_smile: … mások is hasolókat írnak, szóval nem egyedi eset. Vannak akik direkt nem egyből rendelnek és hagyják emiatt a kosárban :slight_smile:
A legjobb shop…szerintem

6 kedvelés

Erről tudok. :blush: Magyar shopokra koncentrálódtam, de megnézem azt a shopot is. Mennyi idő alatt ért ide a holmid? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés