Kosárban maradt termékek

Jó áron van extra kedvezmény nélkül is…szerintem. Nálam egy mod és 2db akku volt legutóbb a kosárban 35eur értékben és kaptam az extra %ot 5 nap után…ami az utána kosárba tett cuccokra is érvényes volt. Remélem szerencséd lesz.

2 kedvelés

@Zsolt68
Kíváncsi leszek erre én is, kipróbálom, ma délután a kosárba pakoltam pár holmit ott.

2 kedvelés

Röhögni fogtok rajtam, de én az egyik mod alá rendszeresen berakom a parafa poháralátétet. És nem a modot féltem :sweat_smile:

4 kedvelés

na, tessék…a kumulusvape-esek mégsem hülyék :rofl:

2 kedvelés

Jelentem leadtam a liquidhallon a rendelést. Bennemaradtak a kosárban a cuccok. :slight_smile: Kumulusra jövő hónapban kerítek sort inkább. :slight_smile: Aztán vagy fél évig ismét jó vagyok. :smiley:

7 kedvelés

Nekem ilyenkor jut még eszembe valami mindíg mikor lenyomom az entert :rofl:
Biztos megvettél mindent ami kellett ?:thinking:
:crazy_face::crazy_face:

7 kedvelés

De nem ám. :rofl: A kerámiacsipesz lemaradt. Basszus Zolika, miért csak most szólsz? :rofl:

4 kedvelés

Mindig lemarad valami​:+1::grin:
Már elhatároztam pedig én is, hogy összeírom.
Van, amit meg 2 helyen is megrendeltem.
Vattám van pl. 2025-ig…
Huzalt meg elfelejtem.
Kell egy tételes végigmenés.

4 kedvelés

Csókolom ! Tessék megkérdezni minket a nyomkodás előtt :grin:

5 kedvelés

Csak vicceltem @Zolika :hugs: Szülinapozás lesz ebben a hónapban, inkább kitöröltem azt a kosárból. Meg van amiből nem 4et vettem. :smiley:

4 kedvelés

Ha szeretnél küldök szivesen ,van egy pluszban :crazy_face:

3 kedvelés

Kedves vagy köszönöm. Jól muzsikál ez is, csak nem tudom megszokni, 7.5 évig a “simát” használtam. :slight_smile: De simán birható, csak tudod a jól beválltat nem lehet mással pótolni. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Miért cseréltem ugyanezt le a simára :thinking:
:rofl:

1 kedvelés

Én tudom. :rofl:

3 kedvelés

Nekem is van ilyesmi, de jobb szeretem a 30 éves fém kozmetikai csipeszem :roll_eyes::grin:
Egy ilyen kerámiát meg már ügyesen eltörtem :neutral_face:

Nekem 2x sikerült eltörni, csak volt pót kerámiám. De azt is eltörtem. :smiley: Egyébként sokáig bírta. :slight_smile:

4 kedvelés

Nekem van, de sose használom, szóval ha szeretnéd, a tiéd!

5 kedvelés

Kedves tőled. :hugs: De pótolom majd, meg ezt nem is néztem kumuluson, jövő hónapban oda szeretnék rendelést leadni, ha lesz ott is, akkor onnan lesz. Kibírom ezzel is. :blush:

5 kedvelés

Nem értem hogy tudjátok eltörni ? :thinking:


Erős volt a szorításom :rofl:talán 2napos volt :rofl::rofl:

6 kedvelés

Egy biztos, s’n’v üveget nem szabad nyitni vele. :rofl:

5 kedvelés