Kosárban maradt termékek




Ízelítő gyanánt :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szereted a Perique-t, vagy első próba?

1 kedvelés

Első próba még nem volt :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Oké, én vettem. Finom lenne, de nem túl vastag íz, édeskés, és halvány gyümölcsös érzés kifújáskor. Hátha segítettem valamit … Szóval édeskés, picit mézes.

3 kedvelés

Én szeretem a mézes dohányos aromákat akkor remélem nem okoz csalódást :thinking::grin::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Tribal Force volt nálunk (Ajándéközönben), irtó jó illata volt. Átjött a flaskán. :sweat_smile: Ízre biztos jobb. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Úgy legyen :+1:nekem sajna kevésbé vált be így…

1 kedvelés

FA aromákat mixexhez használom ép ezért mert nem ínteziv és így több aromát könyebb össze keverni…

3 kedvelés


Pl őt soha nem hagyom ki rendeléskor :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Megint rá akartok beszélni valamire :grin:

9 kedvelés

Ez egy oktató weboldal Zolika. Megmutatjuk mit kell venned. :sweat_smile: Okulj. :blush:

5 kedvelés

Mi ilyent soha csak drip tippet ajánlunk :fist_right::fist_left::wink::grin:

4 kedvelés

Nem az a kemény füstös ,inkább desszertjellegű…van már a kosárban pár ,erre más shopban is kell néznem :thinking::thinking::thinking:paradicsom …hal…42 is voltam :thinking:nem egyszerű ez :rofl::rofl::rofl::rofl:

Száj íz kérdése ugye de​:point_up: viszont puding probája az evés :wink:

2 kedvelés

kumulusvape-en mától -30% van minden liquidre!!!

7 kedvelés

Már nézem is. :grin: Köszönöm.

4 kedvelés

Azèrt is èrdemes rendelned tőlük,mert kaphatsz ajcsiba egy ilyet. :upside_down_face:

7 kedvelés

Nekem legutóbb fából készült poháralátétet adtak.
@John Egyébként ennek a papír korongnak mi a szerepe?
Régebben asszem kaptam, de nem érdekelt és kidobtam

Most kipróbálom én is ezt az 5 napig a kosárba helyezem taktikát, van még 2 kedvezményem korábbi vásárlásból Kumulusvape-nél.

4 kedvelés

Van pár db aroma ami érdekes számomra, de mellette lesz Liquidhallos rendelés is szerintem. :thinking: Este kosárba pakolok kumuluson is. :hugs:

5 kedvelés

Őszintèn?Fogalmam sincs róla.:slightly_smiling_face:
Talán mod alá való,hogy ne karcolódjon az alja.:thinking:

3 kedvelés