Kosárban maradt termékek

Kumulusról mèg nem hallottam mint vaper oldal. Permetező szerkènt mondjuk használunk kumulust :joy::joy::joy:

5 kedvelés

Gandalfon csak huzal és vatta van ami kell, aromák közül most nincs ami onnan kéne. Illetve Juicy-t megnézem még, eszembe nem jutának ezek, ha nem írjátok. :kissing_heart:

4 kedvelés

Én is a tagoktól hallottan róla. Ők a rendelésszakértők. :smiley:

5 kedvelés

Köszi! Ezt megnézem.

3 kedvelés

Én most néztem.Csak 5 aromát és egy huzalt tudtam kosárba tenni​:cry:Számomra kevés a választék​:cry:

2 kedvelés

:grin:én úgy hallottam persze mááástól hogy négy nap a szállítás tőlük hozzám :blush::blush::blush:de még mindíg olcsóbb az az rta tankjuk mint másnál :blush:(maximumsmoke)

5 kedvelés

Miért nem kérdezel ? Minden nap itt vagyunk ,nekünk hihetsz :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:ma is levezettem pár dolgot pénzben mérve :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Azért lett a téma, tudtam, hogy jönni fogtok! :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Szóval tessék nézegetni,átgondolni,megkérdezni​:grin:
Vagyunk már annyian hogy kemény dohány ,dohány ,desszert dohány ,meg ami szem szájnak ingere mindenre is tudunk valami bóóótot :blush:

3 kedvelés

Most elmentem desszertdohány irányba. Tettem kosárba kék villamost és Pompei-t Liquidhallon, de kellett más is, így megszaladt, bár még van itthon aromám, de a kékség óta olyan nem az igazi, nem esik jól. :thinking: Meg túlzásba esni sem akarok. :slightly_smiling_face:

Én nem boltozok, ezt tudjátok szerintem. :blush: Akkor rendelek, ha kell valami. Én vagyok az a nő, aki nem nézelődik a boltokban sem. Kell valami, megkeresem, megveszem. Ennyi. :blush:

5 kedvelés

Tudod én sem szoktam :grin:csak azt veszem meg ami kell ? :thinking::thinking::thinking:
Na jó olyat is meg mást is hogy legyen​:blush:

3 kedvelés

Nem érzek késztetést. Ezért nem lehetek a vásárlásfüggők csapat tagja sem. :pleading_face:

2 kedvelés

De és punktum .

1 kedvelés

Szia Kinga ! Nyugodtan bent hagyhatod a kosárban a megrendelendő dolgaid mert a Liquvidhall-ról rendelek már évek óta és volt hogy két hétig is a kosárban volt a megrendelésem és nem volt még hátrányom soha belőle ,:point_up: mármint hogy a kosárban lévő ,aroma vagy vatta bármi nem lett volna meg ,amire érdemes figyelned miuttán összesited a rendelésed onnan már nem tudsz modositani ennyi …nagyvonalakban

3 kedvelés

Minden hónap első keddjétől 10 napig.

3 kedvelés

Szia Laci. :hugs: Én is onnan rendelek már vagy 5 éve biztos, csak még ilyet nem csináltam. Mostanában nincs időm fürkészni a kínálatot, ma volt, belepakoltam, csak jövő héten az entert keljen megnyomni. :blush:

2 kedvelés

Én is igy szoktam mert nem akarok elkapkodva lerendelni aromát pl szeretem fűrkészni a kinálatot :grin::face_with_hand_over_mouth:most vannak új termékek is de ezt te is látod a kinálatból én tegnapelőtt nyomtam entert hétfőn várom a futárt​:grin:

1 kedvelés

Remélem majd mutizod. :heart_eyes:

2 kedvelés

Ez csak természetes :grin:

1 kedvelés