Kizoku Techmod

Ezek után? Biztos! :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Hááát, üdv a klubban :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

2 kedvelés

21 bejegyzést új témára osztott fel: Mod kibesző

Szia Sanyi!
Ha nem túl indiszkrét a kérdés, végül mi lett a döntés (mily kellemes teher) :wink:?

2 kedvelés

Szia. Aegis Solo lesz. Elég hosszas tépelődés után.
A végén már Voopoo Drag - től kezdve a Szűzmária is kellett (ene) volna :grinning::grinning:
De most még nem jött el a szerelem ideje. Most hideg fejjel meghozott biztos döntés kell.
És a véleményed(itek) alapján ez a biztos, mindíg megbízható, mindent kibíró megoldás.
Nem eshetek abba a hibába, hogy nikotin nélkül maradok.
Ma van 3 hete, hogy egy slukk cigit sem szívtam.
Nekem ez már félmaraton.
Ezt nem vagyok hajlandó kockáztatni.

4 kedvelés

A nagy gondolkodásnak köszönhetően (meg a lassan elfogyó aromák nak) valamikor a jövő héten fogom megrendelni.
De amint meg lesz teszek fel képet.
(Már ha szokás az ilyesmi)

4 kedvelés

GRatula!!! És ha nem szokás, majd az lesz! :wink: :wink:

3 kedvelés

Ezen kategória ( kép ) pont az ilyen és hasonlók miatt jött létre. Lehet “arcoskodni”, persze jó értelemben.

5 kedvelés

Köszi szépen. Nélkületek nem ment volna.

1 kedvelés

Szívesen! Dehogynem, ment volna! Csak tovább tart… :grinning:

2 kedvelés

A fenét! :rofl::rofl::rofl:
Olyan cuccokat néztem. Nem hiszed el.
Artery AK 47 a díszdobozos. Mert kell!
Tudom, pod. De rohadt jó. Csak azért is aranyszínűben.
Rohadtul giccses, ha eszközként nézek rá hányinger. Utcára nem merném kivinni, annyira ciki.
De mocskosul Macskajaj! :joy::joy::joy:
Aztán mindenféle más pod.
Utána jött az Aspire Finixx vagy Onixx? Nem tudom, az mtl. Beépített akksi, de már külön kazánnal.
Jöttek a 40 ezres Dotmodok. Áááá az asszony megöl.
Minden. Csapongtam kategóriában, árban, kinézetben.
És akkor azt mondtam Állj! Átolvastam legalább ötször az összes választ és visszatértem az Aegis - hez. Szóval nem, nem ment volna. :joy::joy::joy:

6 kedvelés

Az általad leírt lépéseken mind átestem :grinning: :grinning: Hihetetlen gépek, hihetetlen eszközök… Miután egy fotelhez kötve töltöttem hónapokat, így volt időm a hülyeségre. :grinning: Sok átvinnyogott éjszakába és nappalba telt, de csak sikerült ki- illetve megtalálni azt, amire szükségem van. Vagy épp nincs, de jó ha van. :grinning:

4 kedvelés

Tény, hogy keveset aludtam, de kétségkívül szórakoztató volt. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ezek szerint nincs új a nap alatt… :grinning: :grinning: :grinning:

2 kedvelés

Ezek szerint. :smiley::smiley::smiley:

2 kedvelés

14 bejegyzést új témára osztott fel: Pod mod keresés