Új készülék

Sziasztok!Tudnátok nekem ajánlani olcsó de megbízható,nem folyós tankú készüléket DL használatra?Jelenleg voopoo drag x-em van,de a voopoo alul töltős tankjaitól már a falhoz megyek.Ezért szeretnék egy másik készüléket,aminek a tankja felül tölthető,és nem folyik.Kezdő vagyok az e cigizés terén,kb fél éve kezdtem el,szóval ne kövezzetek meg :grin:Válaszotokat ,Segítségeteket elöre is köszönöm!

5 kedvelés

Szia Gábor! :blush: Üdv nálunk, érezd jól magad! :heart:

Mielőtt ajánlanék vagy bárki más megtenné, meg kell kérdeznem. A porlasztós megoldásoknál maradnál, vagy pedig már építenél RTA-t is? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia,köszönöm szépen​:smiling_face_with_three_hearts:bocsánat az lemaradt​:sweat_smile: maradnék a porlasztós történetnél​:grin:

2 kedvelés

Ezesetben ha megtartanád a Drag-ot, akkor arra egy GeekVape Zeus Nano is tökéletes lenne. 0.4 és 0.6 ohmos porlasztók kaphatóak hozzá amik hozzák a DL élményt, viszont nincs tekepakolva claptonnal, ezért a 0.4 ohm-osat 25-33w között ajánlják hajtani, a 0.6 ohm-osat pedig 15 és 25w között. Ezt még a Drag X is lazán elbírja. :slightly_smiling_face: Avagy szettben a szintén GeekVape Aegis Max-ot ajánlanám szívesen, amihez szintén egy Zeus tank jár, csak nem a Nano, hanem ha jól emlékszem a Zeus Sub Ohm. :slightly_smiling_face: Itt már 60-80w körül hajtandó porlasztók vannak. Viszont 21700as akkuval is működik, ami azért bírja. :slightly_smiling_face: De természetesen egy nagyobb moddal nőnek a választási lehetőségek is, csak az kicsit drágább lesz mint egy tank. Ha esetleg másik (nagyobb) mod is szóba jöhet akkor tudok még ajánlani, akár egy Uwell Crown V4-et is, vagy egy Vaporesso Cascade-ot. Csak utóbbiak tényleg igénylik a nagyobb modot.

3 kedvelés

Köszönöm Szépen​:smiling_face_with_three_hearts:

Szia,

Én is fél éve kezdtem kb. Porlasztós tankbol vaporesso NRG-t és Augvape intake-et használtam/használok. Mindkét típust merem ajánlani. Kollégám geekvape Zeus tankot használ és elégedett vele. Mod-bol dl-re 2 akkus verziót javasolnek. Pár hete tesztelgetek egy lost vape thelema quest-et, eddig nincs rá panasz. Geekvape Legend 2-t szoktak meg ajánlani több helyen, esetleg vandy Vape gaur 21 (2x21700).

2 kedvelés

Ha valakinek szüksége van rá, akkor eladóvá tudom tenni az egyik Revenger X-emet, 2db NRG tankkal.
Konkrétan ezt, csak itt nem a saját tankjával van, henm egy feketével.

2 kedvelés

Köszönöm szépen​:grin:és például az innokin coolfire z80 vagy a vaporesso swag2-ről nincs valami véleményetek? Ezeken gondolkozom,nem tűnnek rossznak,csak nem értek hozzá még annyira így nem merek rendelni egyenlőre.

Swag tulaj van itt pár. :grin: Ezeknél a módoknal az egyik “probléma” dl esetén, hogy a túl nagy átmérőjű tankok nem férnek el az akku kupak miatt.

A Swag 2 ár/érték arányban kiváló. Mondjuk érdemes nem kit-ben venni, hanem csak mod-ot és mellé valami jó tankot. Én imádom az enyémet, pedig csak zsebrevágós készüléknek vettem, de meghódított.

És te milyen tankkal használod? Ha szabad kérdeznem.Mert a swag2 mint mod nekem is nagyon bejön

Van hozzá 2 kedvencem, egy BP Pioneer és egy Kayfun Lite (ez sajnos csak klón)
Így néznek ki a Swagon:

6 kedvelés

Swag??? Jól hallottam???

Nem ismerek ennél jobb mod-t.
(Mondjuk nem is vettem még mást. Három van.)
…vallom be szemérmesen.:relieved:

Elférnek rajta a 24mm-es tartályok, én 0,6 környékén 22W-on használom.:+1:

A két mod-ból az ezüst kezdett el kopni, kidörzsölte a hozzá vett Coil Master ővtáska. A feketét nem, pedig kb egyszerre kezdtem használni őket. Megyek velük tökön-uborkán keresztűl, volt már pár szaltójuk is, de még kutya bajuk, kb május óta töltik nálam a büntetésüket.

Ha engem kérdezel?

  • “Swag? Minden háztartásban ez kell!!!”
8 kedvelés

muszály leszek egy swagot is be szerezni :wink::sweat_smile:

6 kedvelés