Kizoku Techmod

Köszönöm!
Mondhatnám, hogy a változatosság gyönyörködtett, de a helyzet az, hogy keresem az igazit :slightly_smiling_face:.
A Wismec Cb-80-am már lassan 2 éves, teszi a dolgát nap-nap után, de az idő és a használat azért már látszik rajta.
Viszont a Kizoku már a majdnem kategória, de a gomb az nekem is kényelmetlen.
Remélem azért tudtunk segíteni a választásban!

Szép Estét!

3 kedvelés

Nagyon úgy néz ki.
A Kizoku nekem az alapján amit írtatok a topmodell kategória lett. Szép szép, de otthonra nem kéne. Most még abban a szakaszomban vagyok, amikor olyan cucc kell amit nem féltek.
Később aztán jöhetnek amik tényleg csak néha lesznek használva.
Az életformámból és a munkámból adódóan 90%,hogy valamelyik Aegis lesz. Még gyűjtök róluk infót, nézek teszteket és eldől, hogy melyik.
Azért mégegyszer köszönöm a segítséget.

3 kedvelés

Vagy Ehpro Cold Steel ami nekem tetszetős pl azthiszem @Andras_Barton -nak van is.

4 kedvelés

Ez tényleg szép. Nekem feketében még jobban tetszik. Olvasgattam véleményeket és strapabírónak is mondják.
Nyilván nem lehet sárba dobálni mint az Aegis - t, de “Templomba járósnak” jobban bejön mint a Kizoku. Köszi szépen.

2 kedvelés

Nekem is van egy cold steel-em (igaz, most pont kölcsönben), azt azért érdemes figyelembe venni, hogy sajna kopik. :frowning:

2 kedvelés

Ez a legnagyobb bajom a leírtak alapján. A Kizoku is kopik, ez is. Így tényleg sajnálod zsebben hordani.
Oké. Nem 70-80-100 000 - es kategória, de azért bosszantó.

1 kedvelés

Hosszú gondolkodás után a Kizuku meĺlett voksoltam. Most ismét bizonytalan vagyok benne.:joy:.

4 kedvelés

Én már teljesen biztos. :grinning::grinning::grinning:

2 kedvelés

Akkor marad az aegis? :slight_smile:

1 kedvelés

Ezek után? Biztos! :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Hááát, üdv a klubban :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

2 kedvelés

21 bejegyzést új témára osztott fel: Mod kibesző

Szia Sanyi!
Ha nem túl indiszkrét a kérdés, végül mi lett a döntés (mily kellemes teher) :wink:?

2 kedvelés

Szia. Aegis Solo lesz. Elég hosszas tépelődés után.
A végén már Voopoo Drag - től kezdve a Szűzmária is kellett (ene) volna :grinning::grinning:
De most még nem jött el a szerelem ideje. Most hideg fejjel meghozott biztos döntés kell.
És a véleményed(itek) alapján ez a biztos, mindíg megbízható, mindent kibíró megoldás.
Nem eshetek abba a hibába, hogy nikotin nélkül maradok.
Ma van 3 hete, hogy egy slukk cigit sem szívtam.
Nekem ez már félmaraton.
Ezt nem vagyok hajlandó kockáztatni.

4 kedvelés

A nagy gondolkodásnak köszönhetően (meg a lassan elfogyó aromák nak) valamikor a jövő héten fogom megrendelni.
De amint meg lesz teszek fel képet.
(Már ha szokás az ilyesmi)

4 kedvelés

GRatula!!! És ha nem szokás, majd az lesz! :wink: :wink:

3 kedvelés

Köszi szépen. Nélkületek nem ment volna.

1 kedvelés

Szívesen! Dehogynem, ment volna! Csak tovább tart… :grinning:

2 kedvelés

A fenét! :rofl::rofl::rofl:
Olyan cuccokat néztem. Nem hiszed el.
Artery AK 47 a díszdobozos. Mert kell!
Tudom, pod. De rohadt jó. Csak azért is aranyszínűben.
Rohadtul giccses, ha eszközként nézek rá hányinger. Utcára nem merném kivinni, annyira ciki.
De mocskosul Macskajaj! :joy::joy::joy:
Aztán mindenféle más pod.
Utána jött az Aspire Finixx vagy Onixx? Nem tudom, az mtl. Beépített akksi, de már külön kazánnal.
Jöttek a 40 ezres Dotmodok. Áááá az asszony megöl.
Minden. Csapongtam kategóriában, árban, kinézetben.
És akkor azt mondtam Állj! Átolvastam legalább ötször az összes választ és visszatértem az Aegis - hez. Szóval nem, nem ment volna. :joy::joy::joy:

7 kedvelés