Kizoku limit és a liquid aránya

Majd légyszi azt is osszátok meg velem,hogy hány tekerés kell​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hát…ennek nyíss egy új totyikot :rofl:

2 kedvelés

A huzal a fiúk ajánlásával kanthal 28ga …0.3mm …a többit a fiúk tudják helyettem​:joy:Én azt akarom,amit ők!:joy:

4 kedvelés

Kb 6 menet, 2,5 magon 1,3 ohm körül leszel. Ajánlom magam! És ajánlom a Tekerdét itten-e:
https://diy.vaperina.cc/tekerde/index.html
És még egy fonti dolog: a “dobról” való tekerés közben a vágás előtt húzd be a “drótot” az erre szolgáló vájatba vagy rögzítsd az ujjaiddal, ha elszabadul a teljes tekercs cucc, könnyen alkothatsz egy gordiuszi csomót 5-10 méter kanthalból. :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

“Lábak hossza” miiii…honnan tudjam?:thinking::see_no_evil::wink:

2 kedvelés

Fura találmány a vonalzó, de sok mindenre megoldás. :wink: Elsőre számolj 3 vagy 5mm-vel. Az első tekerés beépítésnél aztán megméred és kész.

2 kedvelés

Igen…majd elsőre használom a vonalzót​:wink:

1 kedvelés

Nahát, nahát :smiley:
Csak nem épitesz Beatrix? :wink:
Mondam én… :wink:

2 kedvelés

@Edina_Pogonyi :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Tuti valamit nem jól állítottam be a tekerdébe,mert 4 tekerés jött ki…



1 kedvelés

Ha majd rendelem az alapot,ilyet rendeljek?Ez jó?Ha kérdeztem már,bocsika,feledékeny vagyok​:see_no_evil:



És akkor ha most ilyen alapot veszek,ezzel jók lesznek a longfillek a Kizoku-ba?

Vagy vegyek inkább 100%vg-t?
(Dinner Lady longfilleket veszek megint,ami 60ml flaskában van 20ml aroma)

5 kedvelés

Teljesen jó lesz a 70/30 alap a Kizokuba!

4 kedvelés

Én is a füstbajnokot jelöltem be

1 kedvelés

Floravitában nem gondolkodsz?
Külön-külön a pg-t és vg-t.
Aztán úgy variálod ahogy szeretnéd.

5 kedvelés

Igen,de ott a 20ml pg aroma​:thinking:

1 kedvelés

Írok​:joy:

2 kedvelés

Hát ha ennyire ki akarod számolni a 70/30-at meg jóval olcsóbban kihozni akkor az Edina féle legolcsóbb megoldás marad! Pg-Vg floravita innen 100% nikotin aztán szajé!

5 kedvelés

Van floravitám…nem az anyagi,hanem a lustaság…:joy::joy::joy:Nem akarok most annyit méregetni…felönteni nyakig a flaskát azt kész​:joy::joy::joy:Csak van aki azt írta a Kizoku-ra,hogy 70vs-s alap legyen,van aki még azt,hogy 100%vg…ezt nem tudom még​:slightly_smiling_face:
36mg-osnál,amit már rendeltem,a mostani DL longfillek is azzal vannak,+floravitással,nem merek még feljebb menni mg-ra,még kezdőnek tartom magam hozzá:slightly_smiling_face:Szóval most lusta vagyok méregetni…felöntöm nyakig…csak melyikkel?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@anon40018559 nem akarom most a pg vg-t méregetni​:slightly_smiling_face:Most azért rendelnék 18mg-os alaplét,hogy csak beleöntöm ezt a nyakáig az aromára és annyi mg-os nikotinos lesz,amennyi​:slightly_smiling_face:A 12-es van előtte,de mire azt bekeverem,veszít egy kicsit és az most nekem kevésnek bizonyul​:slightly_smiling_face:Aranyos vagy,hogy tudom…azt tudom…nem azért kérdeztem​:slightly_smiling_face:Hanem,hogy nektek,akiknek van kizoku-ja,melyik vált be jobban…melyikkel nem folyik tutira​:slightly_smiling_face:A gtx nem mindig bírja nekem az kész 50/50-et…folyik néha…Ezért kérdezlek benneteket Kizoku-sokat​:slightly_smiling_face:Úgy emlékszem, a múltkor is írtad,hogy neked a liquidjeid 70vg-sek…soxor vissza is olvasok,de nem mindig találom meg azt a témát,ahol már erről írtunk​:joy:
Nekem a pg és a vg nincs összeöntve(még)úgy van,ahogy a floravita küldte :slightly_smiling_face:Ezért a mostani lustaságom,mert a múltkor is lusta voltam eleve összeönteni​:slightly_smiling_face:Meg nem is tudnám mibe…ásványvizes nagy üvegbe?

3 kedvelés

Detto.

Nekem kb. havi 100ml a fogyasztásom, számolgattam, hogy veszek pgt, vgt, 100-as nicet, aztán kijött, hogy ennyi pénzért én ugyan nem fogok méregetni, meg kutyulni, ahhoz túl lusta vagyok. :sweat_smile:

Szóval van ilyen is, ne aggódj.

Persze lehet, hogy kurmányunk lassan erre is rá fog venni.

3 kedvelés