Kizoku limit és a liquid aránya

Sziasztok.
Aki használ Kizoku limit-et…milyen arányú pg/vg-t szeret a kicsike?Fogom porlasztóval is használni és megpróbálom a vattázást is.
Eddig a kész liquidem a gtx-be pl.50/50 lett.Vettem 70vg/30pg nikotinsó alapot is,de még nem kevertem vele.Valószínű,ha majd felhasználom,azok is longfillek lesznek.
50/50 vagy 70/30 vg többletes jobb neki?

Remélem nem kokszolnak túlságosan a liquidjeim…Dinner Lady:strawberry bikini,purple rain,pink berry,lemon sherbets.És Riot Squad:pink granade amiket most szívok 50/50.
Valószínű ezek közül fogok majd újra rendelni,mert ezek ízlenek egyenlőre.
De van Vampire Vape:pinkman.Inavera:summer feelings,Red fruit mint.Kts:love.Imperia:raspberry,menthol,lime aromám még.

Mivel soha nem vattáztam még…mire számítsak,kb.hány naponta kell majd cserélni?

4 kedvelés

Gyümik sokáig bírjak, akár egy hónapig is.

4 kedvelés

hello én sima vg vel csinálok minden levest 9mg teljes jó igaz még csak ma tekertem meg az asszonynak a kizokut de azért csak bele kóstoltam nagyon jó kis tank egyébként.:wink:

4 kedvelés

Csak annyit érzek,hogy már nem érzek igazán​:joy:Mármint ízt​:see_no_evil::wink:De pl.égett ízt nem érzek​:slightly_smiling_face:
Szerinted az 50/50 is jó lesz?Míg el nem fogy?Ebben a hónapban már nem rendelhetek longfilleket.Addig a mostani 50/50- et kell szívnom.Bár nem hiszem,hogy olyan hamar megjönne a tank és a mod…lehet,hogy lesz még időm rendelni és keverni is​:slightly_smiling_face:
“Jösz nekem” egy videjóval​:heart:

5 kedvelés

Sajna nem csak a vattázás…még ott a tekerés is​:joy:Nem vettem végül kész tekerést​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Pontosan megfelel az 50/50. Én is azzal használtam, a Kölykök is azzal tolták, most is mindent azzal használunk.
Sajna még csak becsülni sem lehet a vattázás gyakoriságát, számíts arra, hogy hetente (eleve ez az ajánlott, a gyakorlatnak is jót tesz), és ha növekszik az idő, az csak ajándék. Egyelőre arra figyelj, hogy mindig legyen szüttyögtetni való a tankban, mert a GTX után úgy fog tűnni, hogy de nagy és de sok… de nem. :wink: :stuck_out_tongue_winking_eye: Ugyanúgy, sőt még jobban fog fogyni a szent lötty a “tartályból”. Főleg amikor még ismerkedsz vele és másodpercenként kérsz egy slukkot tőle. :wink:

5 kedvelés

Kapsz egy mezei, sőt réti és erdei piros pontot a kész tekerés elhagyása miatt! Nem is volt nehéz kidobni a kosárból ugye? Üdv a való világban! :wink: :rofl: :heart_eyes: :wave:

5 kedvelés

Ahogy a Vapelésben nagyon sok minden, így a Vatta “elhasználódási idő” is nagyon relatív. :slightly_smiling_face: Az elején simán lehet, hogy naponta fogsz vattázni, vagy akár naponta többször is. :slightly_smiling_face: Az, hogy egy adott tekerés/vattázás meddig bírja, nagyon változó.:slightly_smiling_face: Érezni fogod, ha már nem jó az íz/égett/mellek ízű. Nincs egyértelmű szabály rá, hogy mikor/mennyi idő után kell vattázni a tankot, és azt sem lehet pontosan megmondani, neked mi lesz jó. :slightly_smiling_face: Ki kell tapasztalni. Ja, és persze ez aroma/alaplé/hajtott teljesítmény/PG-vg arány/egyéb tényezők függvényében változó lehet.:slightly_smiling_face:
A100%vg-100% PG határ között szinte már mindenféle felhasználásról hallottam. :slightly_smiling_face: A legáltalánosabb a 70vg-30pg, illetve az 50-50-es hígítasi arány. Ettől függetlenül ebben sincsen egységes nézőpont. Én többször beszélgettem egy aromákhoz szerintem jól értő emberkével, és ő nagy általánosságban a 70vg/30pg arányt javasolta. Azt hozzá teszem, hogy ezek az arányok nem az alaplére, hanem a már kész liquidre vonatkoznak. Mert Pl ha 50/50-es alappal önrész fel egy 100ml-es flaskát, amiben van 10ml pg-ben oldott aroma, akkor az bizony már PG többletes kész Liquid lesz.:slightly_smiling_face:
Én személy szerint úgy szoktam csinálni, hogy a végeredmény kb. 70vg/30pg arányú keverék legyen, és az eddigi tankjaimban általában ez nagyon jól működik.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

A hetente az tök jó lenne.Én attól tartottam,hogy azt írjátok,hogy 2-3 nap.

3 kedvelés

A tévedések elkerülése végett, akár 5 perc is lehet… :wink: De egy pici odafigyeléssel és megfelelő használattal, likviddel nyugisan meglesz!

3 kedvelés

jó én pl a gbc levessel 2 3 naponta vatta csere volt annyira kokszolt nekem de ugye az inkább desszert dohány vonal azért kokszolt is rendesen a gyümis levessel lehet 1 hetet tényleg ki lehet húzni.:wink::grinning:

3 kedvelés

Miután vettem a nikotinos alaplé mellé pg-t,vg-t,én is úgy csináltam már a longfilleket,hogy a végeredmény legyen 50/50 és majd legközelebb úgy szeretném csinálni, hogy a végeredmény legyen 70vg​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

szerintem a felöntősnél kell a sima vg alap akkor adja ki a 70/30 végeredményt azt hiszem mert ugye az aroma pg ben van alapból a flaskában benne amit fel húzol.:wink:vagy még a 80vg 20pg is jó lehet ha olyan alappal öntesz fel valamit akkor az 60vg 40pg lesz talán.

2 kedvelés

Nekem kb 3-4 naponta van vatta csere, ha csak egy kazánt használok (ritkán van ilyen:) ).
Amúgy nyugi, az első pár vattázást 2-3 napon belül fogod letudni. :rofl: Akár napi 2-3 is lehet az elején, amíg megtanulod, hogyan is csináld.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Majd kitapasztalod, de ebben az a jó, hogy igazából tök mindegy, mert egy pori árából minden nap újrarakhatod a tekerésed egy hónapon keresztül.

Én kevésbé vagyok igényes, addig szívom, amig van valamennyi íze, heisenberg, red astair simán megy egy hónapig, de most a grandpas cream is elmegy 2-3 hétig. Mondjuk nekem 3-4 ml a napi fogyasztásom, szóval nem egy hárdkor mtl.

2 kedvelés

Na akkor ki fogok akadni​:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Persze…de nem szeretnék naponta vattázni vagy naponta többször is​:joy:Reggel így is hajnalban kelek,a munkában nem tudom megtenni,marad a késő délután vagy a kora este,de max.1 nap 1x​:joy:De jobban örülnék, ha nem kellene minden nap​:joy:Nem vagyok egy türelmes ember​:wink:

2 kedvelés

Ajánlom, hogy legyen kéznél mindig a bejáratott szetted, amíg nem megy a tekergetés. Azért egy tekerés nem egyik pillanatról a másikra szokott meghalni, hanem ez egy folyamat.

Nem agysebészet, de hazudni sem akarok, kell hozzá türelem. A drót megtekerése az nem bonyolult, de azért a befogatással el kell játszani, hol húzod, hol fogod le, közben hogyan fogatod a helyére stb.

4 kedvelés

Istvánunknál a pont, egy darabig legalább a két tank legyen nálad, a porlasztós és az RTA. Így nem lehet gond.

3 kedvelés

Így néz ki a húzal a segéden, látod az egyik lába a drótnak meg van törve, ez azért van, mert a bal kezembe fogom a segédet és a hüvelykujjammal odafogom a drótot, a másik kezemmel meg feszesen rátekerem a karikákat.

Amikor lefogatod a tankba, akkor ne vedd ki a magot a tekerésből, mert szét fog esni, az tartja a helyén amíg odafogatod. Hagyjál elég sok drótot a szárán, mert úgy könnyebb lesz befogatni.

Nem kell szépnek lennie, se szorosnak, azzal ráérsz majd, ha a helyén van.

4 kedvelés