Télen nyáron ugyan azt a PG/VG arányt használjátok? A Dvarw mintha nem úgy szállítaná a liquidet

Témához kapcsolódóan megkérdezném,hogy télen nyáron ugyan azt használjátok?Teszem azt 70/30,vagy 50/50? Vagy váltogatjátok?Télen 70/30,nyáron 50/50?
Csak mtl-ben gőzölgő vagyok

2 kedvelés

Ugyanazt 50/50 mtl-ben

6 kedvelés

Mintha,nem úgy szállítaná a liquiet.:thinking::thinking::thinking:
Nincs dryhit,de mégis.gőz van,íz nincs.0,78ohm,11watt.Néha,befogom a légbeömlőt,izzíítás nélkül rászívok.jönnek felfelé a buborékok.Utána izzítással visszajön az íz is És nem szörcsög.Mit csinálhatom rosszul?Sok benne a vatta?
Pedig lazára van a tekerésben a vatta.Ráadásul 60 pg,40vg.

:no_good_man:Milyen kazán?Kép ilyenkor sokat segít nem baj ha használt a tekerés…

Csak egy van dvarw.Mindjárt szétszedem, fotózom, küldöm.Jövő héten jön a pio​:wink:Alig várom :pray:

2 kedvelés

Nem akarlak le lombozni…elhiszem hogy várod. :grin:

2 kedvelés

Nem vagyok nagy Dvarw barát de ez nagyon sok vatta ha síkerül jól be vattázni íz akorse lesz valami jó.Idézük meg @Zolika -át ő érti a Dvarwot.

3 kedvelés

ez meg itt már semmi vatta érdekes olyan mintha a tekerésben tömör lenne ennyire szét nem kell rakni a vattát.Mozgott a tekerésben?

Pedig,csak másik szögből fotóztam…Igen mozog

És milyen vatta ez remélem nem kendo?

2 kedvelés

Sok a vatta,nagyon szét van terítve és “megszívja “ magát mint a ROBI 55 kapa :joy:

5 kedvelés

Mindjárt csinálok másikat

2 kedvelés

ez jó vatta…akkor jól néztem ,hogy sokk lett és szét raktad…a pálya Zolikáé ő a szaki nekem se sikerült jó ízt kivariálni a dvawból.

2 kedvelés


Egy próbát megér :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 kedvelés

ez szép hasonlóan csinálom én is de… :no_good_man: :grin:

2 kedvelés

Csak egyszer fussunk össze valahol :joy:

2 kedvelés

A “sima” mtl-t sem kell másképp mint ami neked van.
Most egy drifter gyümi van benne,de nagyon baba :grin:

2 kedvelés