Liquid keverése ismeretlen alappal

Sziasztok!
Longfill-eknél 20/60 vagy 24/120ml. amikor egyértelműen nincs ráírva milyen Pg/Vg arányba ázik az aroma tekinthető tiszta Pg-nek és feltételezés szerint lőjem be a végleges arányokat.

4 kedvelés

álltalában a longfilleknél tiszta pg ben van az aroma és ugye a keverő segítségével számolod ki hogy mit hogy akarsz keverni meg hanyas mg ra ugye​:blush:de pl valaki fel húzza sima vg vel ugye a longfilleket.

8 kedvelés

Eddig a tudás nem akadályozott abba, hogy bele a nic booster a hiányzó mennyiség meg bázis a flakon nyakáig. Pod-nál nem sok gondot okozva az ízek hiánya meg fel sem tűnt a viszonyítási alap nélkül. Belemélyedve az RTA. MTL. világába talán több már a tudás, de egybe a bizonytalanság is.

Erre, belefutok egy oldalba ahol ezt olvasom:

„ A DIY kit tartalma: 140ml 50VG/50PG alapfolyadék 200 milliliteres gyermekzáras flakonban, valamint 6X10ml 20mg 50VG/30PG nikotin shot.

Az alapfolyadékhoz adjuk hozzá a 6db 20 mg-os nikotin boostert, így 200ml 6mg erősségű 50VG/50PG nikotin tartalmú alapfolyadékot kapunk. „

Elírás lehet, vagy a booster borítja a matekot, vagy mert a Revolute Vegetale Pg. módisított bázisáról van szó.

Az Angolok általában ráírják 50/50 70/30 Ráadásul hol a PG van elől hol a VG. Az 50/50 –nél egyértelmű a többi nagyító és gyakran hasztalan kutatás a flakonon. Az Olaszok nem tüntetik fel pedig most ők lettek a favoritok drágák nem szívesen rontanám el.

3 kedvelés

Kérlek szépen ne bonyolítsd túl magadnak.
A kész 200 ml hatos 50/50 lesz ha mindent összeborítasz.

8 kedvelés

Mond mit szeretnél “kikeverni” és vagyunk egy páran akik magunk kevernek,hátha tudunk segíteni (mindenben) még mielőtt …

4 kedvelés

El van írva. Ha megnézed a többi 50/50-es revolute kit leírást az már jó.

4 kedvelés

ezeket csak össze kell önten ahogy @Zolika írta de pl én nem boosterezek sima pg sima vg 0 ugye meg nikotin aztán úgy kevergetek a keverde segítségével meg ugye az aroma ami lehet sima meg longfill :blush:

2 kedvelés

Kérlek szépen téged is hogy ne zavard össze :stuck_out_tongue_winking_eye:

8 kedvelés

Kérdezz bátran ! De előbb olvasgass picit itt Kinga írásaiból,leírt minden fontosat a “kezdőknek”.
Mi már tudjuk sokan mit hogy kell csinálni az íz vagy a tekerés terén és ha nem találsz választ a keresőben nagyon szivesen segítünk :hugs:

7 kedvelés

Érzésem szerint elég sokat olvastam az oldalatokról, lehet figyelmemet elkerülhette pár dolog. Használom a keverő oldalt is belőve az elképzelt PG.VG. arányt, de még mindig ott tartok, hogy tudom a nic shotom PG-VG arányát tudom a bázis folyadékom PG-VG arányát, de nem tudom a 24 vagy 30ml. aroma arányát, így nem tudom beírni a rublikába. Nincs ráírva a flakonra vegyem tiszta PG-nek?

6 kedvelés

aroma az PG ha nem oda írják,hogy mi

8 kedvelés

Az aromák 99.8 %-ban PG-ben vannak.
Ami VG azt külön jelölni fogják !

9 kedvelés

Na végre…

6 kedvelés

Hogy megkaptam a választ.

1 kedvelés

Nem a mi oldalunk,mi csak vendégek vagyunk itt pár év tapasztalattal ha ezt írhatom mindannyiunk nevében.

5 kedvelés

Ha értelmesen kérdeztél volna már régen megkaptad volna. De amíg meg kell fejtenünk a rébuszod az idő.

7 kedvelés

Fura a stílus.

5 kedvelés

Elnèzèst az off-èrt.

De ez a Te oldalad is. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Ennyire nem kell!Hat éve vapelek van bekeverve 60-40,/38-62/44-56…stb…azért ez nem a NASA​:rofl:

3 kedvelés

Na ez meg a másik :+1: …+/- 5% nem számít…mármint PG/VG aránynál

3 kedvelés