Kizoku limit és a liquid aránya

Szia! Tapasztalat azt mutatja porlasztóval talán el fog menni 50/50-el, de tekeréssel nem sajna! Ott mindenképp 70/30 vagy még sűrűbb levest próbálj 80/20 azzal nem lesz gond! 65/35 rendesen folyt a kicsike! Ja és a deck közepet jól húzd meg az is sokat számít! Ízben,gőzben nincs hiány!

2 kedvelés

Ilyen amikor brikettre szívom a tekerést…van aki már az első jelekre cseréli, na az nem én vagyok. :rofl:

Lefogatva…

Izzítás után, megigazítva, beállítva (mondjuk nem lett egy szépség :sweat_smile: )

4 kedvelés

egy ilyen segédet be kéne szerezzek magamnak még mert coil jigem az van de egy ilyen segéd se ártana nekem​:wink::grinning:

3 kedvelés

És akkor a vatta…

Méretre vágva és borzolva…

Betömködve a helyére…

Nedves és akcióra kész…

5 kedvelés

Hajrá, nekem ilyen van.

https://vape42.hu/termek/coil_master_coiling_kit_v4.html

3 kedvelés

@Ispy köszönöm :slightly_smiling_face:Vettem tekerősegédet​:slightly_smiling_face:De azt is meg kell tanulni​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem is.De ezzel nem nekem kell rátekergetnem,hanem ő tekeri nem?András videóiban úgy láttam.Csak túl gyorsan csinálja​:heart::wink:

2 kedvelés

Persze,hogy lesz nálam minden IS @anon40018559 :wink:Szemléltető videjót,tőled várok​:wink::heart::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

4 kedvelés

Kedves @anon40018559,

ezt inkább meghagyom nektek :rofl: :+1:

4 kedvelés

Köszönöm mindenkinek!Képek,videók jöhetnek még ám​:wink::smiling_face_with_three_hearts:
Persze a YouTube is a barátom​:slightly_smiling_face:
De olyan jó lenne,ha valaki elsőnek ideülne mellém​:joy::see_no_evil:

4 kedvelés

Van hozzá ilyen tekerő bizbasz, részemről semmi értelme, csak bénáztam vele. Szóval az én taktikám az, hogy nem a segéden kell már az elején megcsinálni a microcoilt, hanem befogatás után. Párszor megizzítom 6 watton és a csipesszel összetolom a tekerést, a forró huzal nagyon szépen igazítható. Így nekem egyszerűbb.

Sőt a segéden is lehet összébb tolni, az ember párszor összetolja kézzel, és már majdnem jó is, utána már a helyén, és tk. kész a tökéletes microcoil. A képen, amit csináltam nincsen teljesen összetolva, mert szellősebbre szoktam mostanában hagyni.

A videóval az a baj, hogy egész más játék élőben, ahol nincsen felnagyítva a dolog, amikor először kézbe veszi az ember, akkor majd jön a hűbazdmeg ez ilyen kicsi érzés, de nem kell feladni, meg lehet ezt oldani, csak meg kell szokni a méreteket.

A képeket azért csináltam, mert egyrészt pont tekernem kellett egyet, másrészt nagyjából lássad hogyan kell kinézni a végén.

6 kedvelés

Neeeem, nem ő tekeri. Te tekered, a távolságot a menetek között Te szabályozod piciny kezeiddel. A tekerősegéd forgó biszbaszát is Te húzod a megfelelő távolságra.
Először érdemes kicsit gyakorolni, ugyanazt a huzaldarabot (10-15cm) feltekerni, majd kiegyenesíteni és újra tekerni… Akár csak simán a rúdra is kézzel nem a “kupakkal” ahogy Ispy is írta. Pillanatok alatt meglesz az.
Beszéltünk már róla, 5 max 10 év és pöpec lesz az élmény :rofl: :rofl: :rofl: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :wink: :wink: :wink:

6 kedvelés

Így van, a tekerőbizbasz csak megfogja a húzalt és ahogy tekered felcsévéli azt. Tulajdonképpen a legegyszerűbb feladatra van, de nekem állandóan kiakadt a húzal, szóval fogtam és feltekertem kézzel a pics…ba. :rofl: Aztán már eszembe se jutott szrakodni vele. Később meg már az se izgatott, hogy szépen egymás mellé tekerjem fel a húzalt, hanem ahogy jön. Inkább legyen jó szellős, minthogy egymásra tekerjem a karikákat. Szóval ja, szép lassan feladtam mindent, amiért értelme van a segédnek.

Illetve annyi értelme mégis van, hogy a magot ki lehet szedni a tartóból, így sokkal könnyebb csak a magra rakni a tekerést a befogatáshoz és az izagításhoz, mert nem olyan nehéz.

5 kedvelés

Melléd ülni nem tudok, egy videós segítséget tudok felajánlani, ha gondolod (ez másnak is áll, ha van rá igény). Én könnyen vagyok, mert van itthon minden cuccok hozzá, de tapasztalatból mondom, hogy egy akármilyen telefon tartó nem árt, ha van.
A következőképpen néz ki a dolog:

Videó beszélgetésben (előre egyeztetett időpontban) beülünk mindketten a kamera elé, egy gyors bemutatás, hogy milyen eszközök vannak/kellenek, aztán megmutatom a tekerést úgy, hogy együtt csináljuk.

Tervezek egyébként ilyen videót is, csak idő, mire kész leszek vele, és van más is. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

@Viktor_Hajdu na légyszíves gyere ide majd és ülj mellém!:joy:Te érdemled meg a legjobban,hogy itt élőben…velem…:joy::joy::joy::joy:szenvedj :see_no_evil::joy::joy::kissing_heart:

3 kedvelés

Nagyon megköszönöm előre is :heart:Telefontartóm nincs(Kirusnak lehet,hogy van valamilyen),de le tudom támasztani a telefont​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

MEgdumáltuk! Jöjjön hölgyem, tekerjünk egyet! :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Most nézem az Elektromos Cigaretta videóját a tekerésről…és azt mondja a…nem jut eszembe a neve,hogy ha új a kazán,szét kell szedni teljesen,mindent,csavarokat is…és mosószeres(zsíroldós)vízzel elmosni,áztatni…elöblíteni.Mert nem akarunk gépzsírt vagy mit beszívni…

3 kedvelés

én pl sosem szedtem szét az új tankot nem mostam el meg ilyenek fogtam aztán úgy ahogy van meg tekertem bele a coilt az új tankba eddig rossz tapasztalatom nem volt evvel pláne gép zsír ízt nem éreztem rajta​:rofl::grinning:

5 kedvelés

Szerintem is érdemes átmosni az első használat előtt, legalább a driptip kémény, üveg palást triót.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés