Kihívás teljesítve! 😊

Sziasztok. :slightly_smiling_face:

Mint tudjátok Zoli szervezett egy kihívást, aminek egy Dvarw 16-os a főszereplője. :slightly_smiling_face: Csak most tudtam elkészíteni a videót. Elnézést a késésért. Fogadjátok szeretettel az új bénázási rekordert, azaz engem. :sweat_smile:

25 kedvelés

Nem nevettem​:joy:Tényleg!:see_no_evil:Nagyon jó lett!Még 1-2 videó és lefölözöl mindenkit!:heart:A privát videód is fantasztikus és ez is​:smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Köszönöm szépen. :heart::smiling_face_with_three_hearts:
Spoilerveszély! :sweat_smile:
Az utazó tankokat le fogom videozni. Az a videó csak az aukcióban fog szerepelni. :slightly_smiling_face: Eddig csak az utazó tankok projektet terveztem így, mivel ritka, régebbi típusokról van szó. :slightly_smiling_face::thinking:

8 kedvelés

Jó reggelt mindenkinek!:slightly_smiling_face:
@Vaperina_Kinga nagyon szépen köszönöm a videót! Nagyon jó lett! :slightly_smiling_face: Végig nevettem (persze pozitív értelemben)!:slightly_smiling_face:

Azért egy dolgot ki szeretnék emelni, mégpedig azt, hogy a szabályokat nem én találtam ki, hanem közös döntés volt.:slightly_smiling_face:

Amúgy várom a :hammer:-os videókat! :slightly_smiling_face: Még a végén a Vasárnapi Vapereknek lesz női előadója is? :thinking::slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Örülök, hogy tetszett. :blush: Hát még eléggé zavarban vagyok/voltam egész videó alatt. Az utazó tankokról úgy gondolom nem ártana, hisz ezek nem hétköznapi cuccok. Így annak jó lesz mindenképp akik számára ismeretlen tankokról van szó. :slightly_smiling_face: Egyenlőre nem tervezek az utazó tankokon kívül semmilyen más videós tevékenységet. :slightly_smiling_face: Maradok a bötüknél. :blush:

8 kedvelés

Nagyon jó lett Kinga nagyon ügyes vagy gratulálok. :wink::wink::wink::wink::+1::+1::+1::+1::+1::+1:

7 kedvelés

Köszönöm :heart::smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Gratula @Vaperina_Kinga ,nekem nagyon tetszett​:grin:

6 kedvelés

Köszönöm :smiling_face_with_three_hearts: Ennek örülök

5 kedvelés

Szia Kinga! Nagyon jó lett a videó! Ügyesen megtekerted a törpét! Gratulálok!

7 kedvelés

Szia. Köszönöm szépen. :blush: :heart:

5 kedvelés

Köszönöm Tibi. :heart::smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Szia Kinga! Feladtad a leckét a teremtés koronáinak :grinning: :wink: :star_struck:. Gratula és cupp cupp! A “vaperfiúk” egyelőre lefőzve! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

8 kedvelés

Ez szuper lett,egyszerű hétköznapi,laza szöveggel,viszont tartalmas,hibátlan(szövegben is),hát oda csaptál vele az asztalra,külön jó a végén a próba és a véleményezés,gratulálok​:+1:

7 kedvelés

Az úgy vót…
Én évekkel ezelőtt már csináltam ám ilyet. :blush: Akkor is azt mondták mint @blini80. :blush: Én meg amúgysem tudok másképp videót csinálni. Mikor nem voltam zavarban akkor is elvitte a humorom a francba az egészet. :sweat_smile:

Köszönöm szépen a dicsérő szavakat. :smiling_face_with_three_hearts::heart::kissing_heart: És köszönöm, hogy megnéztétek. :smiling_face_with_three_hearts: @anon31274546 - nak pedig köszönöm, hogy részt vehettem. :heart::kissing_heart:

Szép napot! :kissing_heart:

8 kedvelés

Ne hülyéskedj! Köszönöm, hogy részt vettél! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Igazad van Tibi. Ne szórakozzunk!
Köszönöm, hogy vagyok Nektek! :rofl::kissing_heart:

8 kedvelés

Biztos film volt Tibim? MInden napunk ilyen :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

7 kedvelés

Köszi Kinga. Már csak azért is érdekelt, mert nekem is van ilyen jószágom. Csak két bajom volt vele. Az, hogy áprilisban készült, és csak most találok rá. (Ez biztos, az én hibám.)
A másik a képméret:


20 colos monitoron mobiltelefon méretű képre mereszthetem a szemem.
Igaz, nekem sincs kamerám, telefonnal meg biztosan csak ilyet lehet. Viszont van akár 2 digitális fényképezőgépem, azok már elég profi videókat tudnának, de milyen állvánnyal, vagy ki tartsa? Végül magához a produkcióhoz csak gratulálni tudok, én még nem mertem ilyenre vállalkozni. Szívesebben írok, és azt illusztrálom képekkel, mint hogy azon gondolkozzak, hogy élő adásban mi jutna eszembe abból, amit szerettem volna mondani, azon az álmosító, lassú beszédű, dünnyögős hangommal? :ok_hand:

6 kedvelés

Megnéztem, mert nincs meg már nekem a videó. Remélem ez is megteszi. Csináltam képet, zoomoltam, majd ismét csináltam egy képet. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés