Kihívás teljesítve! 😊

Sziasztok. :slightly_smiling_face:

Mint tudjátok Zoli szervezett egy kihívást, aminek egy Dvarw 16-os a főszereplője. :slightly_smiling_face: Csak most tudtam elkészíteni a videót. Elnézést a késésért. Fogadjátok szeretettel az új bénázási rekordert, azaz engem. :sweat_smile:

19 kedvelés

Nagyon jóóóó lett Kinga!!! :smiling_face_with_three_hearts:
Így korán reggel egy omlett-re én is megéheztem… Ebben a rendhagyó kihívásos videóban jó volt látni és hallani!!! :kissing_heart: Szuperrrrr lett… :heart:

7 kedvelés

Szia Kinga! Zseniális lett! Kérünk még ilyen videókat, lazán leiskoláztál minket :smiley:!

7 kedvelés

Nem nevettem​:joy:Tényleg!:see_no_evil:Nagyon jó lett!Még 1-2 videó és lefölözöl mindenkit!:heart:A privát videód is fantasztikus és ez is​:smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Köszönöm szépen. :heart::smiling_face_with_three_hearts:
Spoilerveszély! :sweat_smile:
Az utazó tankokat le fogom videozni. Az a videó csak az aukcióban fog szerepelni. :slightly_smiling_face: Eddig csak az utazó tankok projektet terveztem így, mivel ritka, régebbi típusokról van szó. :slightly_smiling_face::thinking:

8 kedvelés

Jó reggelt mindenkinek!:slightly_smiling_face:
@Vaperina_Kinga nagyon szépen köszönöm a videót! Nagyon jó lett! :slightly_smiling_face: Végig nevettem (persze pozitív értelemben)!:slightly_smiling_face:

Azért egy dolgot ki szeretnék emelni, mégpedig azt, hogy a szabályokat nem én találtam ki, hanem közös döntés volt.:slightly_smiling_face:

Amúgy várom a :hammer:-os videókat! :slightly_smiling_face: Még a végén a Vasárnapi Vapereknek lesz női előadója is? :thinking::slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Örülök, hogy tetszett. :blush: Hát még eléggé zavarban vagyok/voltam egész videó alatt. Az utazó tankokról úgy gondolom nem ártana, hisz ezek nem hétköznapi cuccok. Így annak jó lesz mindenképp akik számára ismeretlen tankokról van szó. :slightly_smiling_face: Egyenlőre nem tervezek az utazó tankokon kívül semmilyen más videós tevékenységet. :slightly_smiling_face: Maradok a bötüknél. :blush:

8 kedvelés

Nagyon jó lett Kinga nagyon ügyes vagy gratulálok. :wink::wink::wink::wink::+1::+1::+1::+1::+1::+1:

7 kedvelés

Köszönöm :heart::smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Gratula @Vaperina_Kinga ,nekem nagyon tetszett​:grin:

6 kedvelés

Köszönöm :smiling_face_with_three_hearts: Ennek örülök

5 kedvelés

Ügyi vagy Kinga, köszönjük! :blush:

6 kedvelés

Szia Kinga! Nagyon jó lett a videó! Ügyesen megtekerted a törpét! Gratulálok!

7 kedvelés

Szia. Köszönöm szépen. :blush: :heart:

5 kedvelés

Köszönöm Tibi. :heart::smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Szia Kinga! Feladtad a leckét a teremtés koronáinak :grinning: :wink: :star_struck:. Gratula és cupp cupp! A “vaperfiúk” egyelőre lefőzve! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

8 kedvelés

Ez szuper lett,egyszerű hétköznapi,laza szöveggel,viszont tartalmas,hibátlan(szövegben is),hát oda csaptál vele az asztalra,külön jó a végén a próba és a véleményezés,gratulálok​:+1:

7 kedvelés

Az úgy vót…
Én évekkel ezelőtt már csináltam ám ilyet. :blush: Akkor is azt mondták mint @blini80. :blush: Én meg amúgysem tudok másképp videót csinálni. Mikor nem voltam zavarban akkor is elvitte a humorom a francba az egészet. :sweat_smile:

Köszönöm szépen a dicsérő szavakat. :smiling_face_with_three_hearts::heart::kissing_heart: És köszönöm, hogy megnéztétek. :smiling_face_with_three_hearts: @HaaszZoli - nak pedig köszönöm, hogy részt vehettem. :heart::kissing_heart:

Szép napot! :kissing_heart:

8 kedvelés

Ne hülyéskedj! Köszönöm, hogy részt vettél! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ne vacakoljatok, köszönjük, hogy köszönitek…:laughing:

7 kedvelés