Kihívás teljesítve! 😊

Aztaaaa…minden elismerésem a tied (már, ha tegezhetlek​:smiling_face:) értelmes, tartalmas, infókban gazdag videó lett. Gratula!!! :wink:

4 kedvelés

Köszönöm szépen. :smiling_face_with_three_hearts: Le ne magázz, mert megsértődöm
:joy::kissing_heart:

3 kedvelés

Meg szeretném kérdezni, milyen mod ez, ami a videóban szerepel?

Modefined Sirius, de sajnos már nagyon kevés helyen kapható. Engem k.b. 4 éve szolgál, de hibátlan állapotban van a korához képest. :blush:

3 kedvelés

Most újból előresorolódott ez a téma. Amiket én még mindig nem értek. Miről is szólt ez a kihívás? Az emberek mit is lájkolgatnak az én hozzászólásomon? Amúgy a Dvarw16 tényleg páratlan ízű egy kis tank. Akik nem szívnak dohányos leveseket, azok talán nem is tudhatják értékelni, mert talán nem is csak a ízek erőssége, hanem a minősége az egyéni. Nem tudom, másképp leírni. Nem is értettem meg azt sem igazán, miért jutott a Dvarw-nak eszébe ilyen kis törpéket gyártani? Létezett nekik valahol egy ilyen átmérőjű cső mod? Amikor megvásároltam, nem is érdekelt a kinézete. Rémlett, hogy a Face-n valahol nagyon hypolják ezt a márkát. Azután megnéztem a Youtúbon a Gőzlérparaszt videóját, ahol az is agyonra dícsérte a kis törpét. Mivel “csak” klón, az ára is megfizethető volt, ezek után úgy döntöttem, nekem kell egy ilyen. Remélem hozzá a garnitúra üvegpalást is útban van, (A műanyagok csak a szememnek nem tetszenek) mert a fiam azt mondta, ő járatos már az Alibabánál, majd ő rendel nekem, majd kifizetem neki utólag.

3 kedvelés

Hogy őszinte legyek, már nem tudom. :thinking: Aki kitalálta az utazó tankokat, Neki voltak ilyen eszement feltételei. Én általában, csak “beleleveredem” efféle dolgokba. Bár nem volt haszontalan, de a miértje számomra is homályos volt már az elejétől fogva. Amúgy azt hiszem a Joyetech-nek volt anno egy 16’-os félmecha csőmodja. De az hamar leáldozott.

Egyébként logikus, mert a 14’-es kazantér elég furán néz ki egy 22’-es tankban. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Kézcsók Kinga !

“Egyébként logikus, mert a 14’-es kazantér elég furán néz ki egy 22’-es tankban.”

Kinga a dvarwban 14 mm - es a kazánbelső és az is 22milis külső átmérős ! :wink: :innocent:
Most mértem le tolómérővel !

1 kedvelés

Szia @Atis akkor tévedtem. Gyakran megesik mostanság. Lehet, hogy csak 10 vagy 12-es. :thinking: