Egy nap alatt megjött

A várva várt dvarw.

14 kedvelés

Gratula!
Honnan ily gyorsan?
Nekem is lesz 2 db sxk dvarw fl, de az egy erős 6-8 hét.
Bízom benne, hogy be fog válni.

1 kedvelés

Az eliquidonlineshop.com tol rendeltem.
Tegnap délelőtt es ma reggel 8:20-kor hozta a futár.
A párom vette át en csak délután kaparintottam meg. :laughing:

5 kedvelés

Nagyon jó íz vissza adasa van.

8 kedvelés

Nekem ugyanilyen gyorsak voltak, és azóta ez a kedvenc tankom​:blush:

6 kedvelés

Soha sem volt dvarw-om.
Abszolút kezdő vagyok.
Nagyon elégedett vagyok velük.
Van meg egy kayfun prime-om eredeti és az is csucs szuper.
A tobbi mtl tankon sem rosszak de ezek messze felül mulják. Nem gondoltam volna hogy ekkora különbségek vannak a tankok között. :grin:

9 kedvelés

A 3 hónappal azt hiszem még én is kezdőnek számítok :blush:
Nekem egy ares 2 és egy brunhilde van mellé. Brunhilde kicsit hisztis, ritkán sikerül úgy csinálni, hogy igazán jó legyen, ares 2 meg folyik a levegőzőnél ha felénél tovább töltöm.
Na a dwarw eddig nem folyt és nem hisztis :blush:
Holnap végre lesz egy galaxies amit Kinga ajánlott, remélem az is beválik

10 kedvelés

Nekem van egy pandora v2 mtl kazanom.
Nem tudom hogy miert de azzal voltak gondjaim megfolyas terén.
Eleinte nagyon jo izeket adott de utana valahogy nem tudtam jól össze hozni.
Meg folyt köpködött halvany izei voltak de ezt betudom a bénaságomnak.
Gyári koilokat használtam amiket nem kehet elrontani annyira mint egy saját tekerést.
A kayfun prime ot es a dvarw ot már en tekertem es tökéletesre sikerültek elsőre. Mákom volt :wink:
Na de majd ha rutinosabb leszek és tapasztaltabb akkor befogom az igába a pandora v2-őt ismét.
THC tauren nagyon konnyen épithető.
Jelenleg az a szaladgálosom.
Kizoku sem rossz szerintem de most majd egy MOD-BA kell befektetnem.
2db thelma qest és egy thelma solo van munkában. Nagyon jo MOD-ok.

7 kedvelés

Nem kell aggódni, a dvarwot is meg lehet folyatni, nekem például rendszeresen sikerült. :grin:

6 kedvelés

Mert kifelejtetted azt a bigyót, nem? :blush:
Vagy úgyis folyt már, hogy nem hagytad ki?

1 kedvelés

Én sem. Előtte 3 évig egyedül csak a Siren2 tankom volt. Nekem a 16 mm-es icipici Dvarw van. Nálam is elsőre sikerült megépíteni. A rövid vatta előnye felülmúlhatatlan. Abba még néha a hulladék is vatta is elég. Az íze is páratlan. Nem tudom, milyenek a nagyobb Dvarw-ok? A Galaxies egyszerűen hisztis. Harmadnapra égett ízt adott. Utólag szétszedtem, megritkítottam a vattát, most príma. Megszívni nem merem. Olyankor van, hogy az összes lé kifolyik a levegőzőn keresztül. Normál esetben abszolút nem folyik töltéskor sem pedig. A By-ka is sok fejtörést okoz, mert nem tudom, hogyan lehet vattával kitölteni az óriási tartálya alját. A lészabályozójához meg villáskulcs kell. Mégis egyesek annyira rajonganak érte.

3 kedvelés

Ezt nem hagyhatom szó nélkül. Eltelt majdnem 1 év. Nyárra a By-ka V8 nálam lassan 2 éves lesz. Megjárta a hadak útját, de lassan megbarátkoztunk. Főleg azután, hogy megkaptam @Ispy V7-ét is mellé, plusz 2 palástot a v8 hoz. Volt a vatta lelógatós, azután a kis törpe Dvarw, a harmadik és negyedik kazánom építésénél bementem az erdőbe. Mert mindent úgy akartam megtekerni, és vattázni, ahogy a törpe Dvarwban elsőre olyan jó volt. a bY-KA v7 lett azóta a kedvencem. AV8-at is sikerült hasonlóan megépíteni, már sokkal jobb, mint tavaly volt. Kaptam pár felnőtt méretű Dvarw-ot. Azokra nem lehet semmi rosszat mondani,ha klón, ha nem, egyébként fel nem ismerem a klónt csak arról, hogy annak árulják. A Dvarwok nálam a legjobb ízű kazánok, a kicsik és a nagyok is egyaránt. Nem lehet semmilyen huzallal vattával elrontani, nem égnek meg, és nem folynak. A Bájkákból is ki lehet hozni ugyanannyi ízt a megfelelő tekerés -vattázás, levegőzés beállítás konfigurációval, azok inkább szépek,de jók is tudnak lenni, csak nem azzal a dróttal, ami a Dvarw 16 -ban jó volt, hanem SS316 huzal 6 menet 2,5 átmérőn.(Jelenleg, de még lehet, hogy próbálkozom mással is.) A vattával meg nem kell kitölteni a egész kazánt, csak én kezdő ésszel valahogy úgy képzeltem. Meg nem akartam használni a léelzárót. A vatta végeket szét kell kócolni, és a lé bejárati furatok alá a fenékig lenyomni a vatta végeit. A lyukakra meg feküdjön rá a vatta. Nedvesítés, és összerakás. A léelzárót meg kezelni kell minden alkalommal, azért van. Különben együtt forogna a kupakkal. Ezért fordították meg a V8-nál a kupak csavarmenet irányát. A v7 még jobb menetes. Vagy csak a klónoknál van így? @Janos_Groszeibl ?

Nem az eredeti is így van…meg kell szokni a V6 ennyivel egyszerűbb ott nincs menet…

Ĵa a V7-ért én pénzt adtam így már nem Ispyé volt de mind1…

3 kedvelés

Akkor neked is köszönöm! A V8 is reménytelen lett volna az új palástok nélkül. De Így már együtt a csapat. :+1: Hogy megnyugtassalak: egész nap az van a kezemben. Vagy mindkettő.

1 kedvelés