Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

A niksó nem becsapósabb ilyenkor? Konkrétan a kevesebb TH miatt? Melóban ha kiszabadulok arra a pár perc szünetre, szívom mint bolond.
Ha ennyi th sem lenne, elég csalódott lennék …
(Szóval a nic mellett nekem a th pl. ugyanolyan fontos).

4 kedvelés

Számomra nem. A TH-t nem is igazán tudom tolerálni, jelenleg 1.5mg-osat szívok ami minden tekintetben megfelelt, múltkor kevertem 2mg-ot, de már éreztem, hogy “másabb”. Niksóra gondoltam, mégpedig 3mg-ra. Egyenlőre csak elmélet, aztán ha eljutok végre a rendelésig veszek is. :grin: Max jó lesz tapasztalatnak. Bár, ha pár éve a 20as niksót el tudtam viselni, sőt, jól is esett, akkor ez már smafu. :sweat_smile:

5 kedvelés

Sztem, az eldobhatós ecigiben sincs meg az a 20 mg/ml Nic-só. Mert az én 3 mg/ml nikotinom sokkal erősebbnek bizonyult mint a másikbam, az a 20 mg/ml Nic-só…

2 kedvelés

Ellenállás-levegőzés-leadott teljesítmény szentháromság műve a jó élmény, s a rossz is.

  • Szólottam! Uff! :metal:

(Az erősség érzete is ettől függ.)

7 kedvelés

Szép cucc, jó az ízlésed. :grin:

3 kedvelés

Nekem nem jöttek be, valahogy túl parfümösek ezek vagy nem is tudom…lehet csak a faék ízlésemnek túl kifinomult. :rofl:

3 kedvelés

HM faján nézz ki :slight_smile: uff XD

2 kedvelés

Köszönöm :blush:

2 kedvelés

Nekem meg pont,hogy nem túlzóak az ízek.Kivéve a Primo.Ebből is látszik,hogy kinek a pap,kinek a paplan :grinning:

3 kedvelés

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy bekevertem Anglia elött pont egy liter leveset hogy ezzel mondom egy hónap alatt csak van valami majd . Gondoltam hogy nem fog beérni . De kb semmi nem történt velük :frowning: Pedig 3 naponta rázogatta egy lányka aki virágot locsolt stb stb…És mosott kezdnek érni ahogy haza értem rázom és szellőztetem napi egyszer őket. Tehát végülis a kérdés az lenne ha csak úgy hagyom a flakonokat akkor csak egy minimálisan fog érlelődni ? (kicsit cikknek érzem ezt a kérdését 7 év vape elés után )

2 kedvelés

Az aromatol is függ, nem mindnek változik az íze érlelés által

4 kedvelés

Plusz a dohányos opcióknak sok-sok időt szokták javasolni, ha jól tudom ( én ilyesmit nem fogyasztok ). :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Megérkeztek sógornak az Oxvák​:heart::heart_eyes:
Mostmár van neki 4​:wink:
Csak a lila hianyzik neki,ami nekem van.

15 kedvelés

3 hónap után azért illene már jónak lenni, a legnehezebben érő aroma (szerintem: a journey) az is jó már akkor

8 kedvelés

Én is szeretnék egyet sőt veszek is majd . Kékeket

4 kedvelés

Szerintem ezentúl ne engedd be a sógorod a házatokba, nehogy “véletlenül” lába kéljen a hiányzó darabnak! :face_with_hand_over_mouth::grinning:

6 kedvelés

Vagy akár a hiányzó darabhoz társuljon a többi… :joy:

6 kedvelés

Na ebben az esetben igen sűrűn hívd meg Őt / Őket vendégségbe!!! :joy:

5 kedvelés

Pont nem a kék a legszebb élőben.Pasinak​:wink:

2 kedvelés

Mennyire igazad van​:wink::joy:

2 kedvelés