Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Jó reggelt @Vaperina_Kinga!
Nagyon köszönöm a jellemzést! :hugs: Szóval akkor ez ilyen deszert cappuccino kávé mellé :blush: Még ha nem minden napos, akkor is jó ha kedvem szottyan egy kis nyalánkságra :sweat_smile: ki fogom próbálni!

1 kedvelés

Befutott a lemaradt kazán​:grinning:Most meg küldtek a By-Ka-ból egy kis ízelítőt :joy::joy::joy:

11 kedvelés

Hát igen, a bájkának még deck sem kell, annyira jó. :rofl:

Az olaszoknak nem erőssége ez a kereskedelem dolog, ilyen majd csak lesz valahogy. :laughing:

12 kedvelés

Ilyen ez a mediterrán lazaság :rofl:SXK klón.Majd megveszem apránként :rofl:

7 kedvelés

Azt a fülest kaptam, hogy citromos aromához, és 0.28-as fused clapton mellé csomagolják a hiányzó részt :joy::rofl::grin:

2 kedvelés

Félek,hogy csak egy üres flakont küldenek,és még valamit kell rendelnem,hogy a lötyi is megérkezzen​:joy:

3 kedvelés

Vagy küldenek egy egész citromot + egy facsarót, aztán készítheted magadnak még az aromát is…!? :grinning:

2 kedvelés

De ha már jó fejek voltak,és küldeni akartak valamit vigasz díjként,akkor küldhettek volna inkább egy aromát. Miért pont By-Ka?Valószínüleg a sok magyar rendelés miatt​:joy:

6 kedvelés

https://www.aromaparadise.hu/ripe-vapes-san-juan-30ml-aroma
Kaptam (Köszönöm Ivett :blush:) finom,amit ígérnek azt hozza ízben :ok_hand:

3 kedvelés

Nagyon szívesen Zolika! Te voltál nem a pocsékba :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Mivel nincs a vape42-nek akciós oldala,ide teszem​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Aztán gondolom áremelés…:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Tegnap este, pár nap érlelés után (2-3), kipróbálásra került ez a finomság!

whitebishop1-500x500

Természetesen friss vattát kapott, mert azt úgy illik. A kombináció: Wotofo Profile RDA + Wotofo 0,18-as mesh + Wotofo 6 mm-es vatta.
Szigorúan csepegtetve, 50 watton valami eszméletlen finom! A gyerekkoromban igen sokat fogyasztott zöld gumicukor békára emlékeztet az íze és az illata is, egésznapos ízzé lépett elő és biztosan rendelek még belőle! :smiling_face:

10 kedvelés

ezek most jöttem egy kis aroma meg töltő és gondoltam rá próbálok erre a vattára is.Ti hány % ban kevernétek a vapehouse aromakat?:thinking::blush::wink:

9 kedvelés

10 ben nekem jó :wink:

4 kedvelés

Én a gyártó ajánlásátol függetlenül mindig kicsit erosebbre keverem az aromáimat.
En csak dohányos aromákat szivok.
Azoknál mondjuk annyira nem hátrány.
A gyumolcsös vagy mentolos aromákat sajnos nem tudom,nincs tapasztalatom.
Szeretem a markánsabb izekek.
Pl: ha a gyártó 10%-ban ajánlja akkor én általában 13% ban keverem.
100ml hez 10 ml aroma az elő irt akkor én általában 80-85 ml keverem az aromát.
Kivéve a longfil aromáknál. Ott cimke feső széle.

6 kedvelés

akkor majd be tolom annyibba csak még nikotint kell vegyek​:wink::blush:bár ez attól függ milyen pg/vg arány lesz majd ha több a vg akkor gondolomehet a 12% is neki majd.:blush:

3 kedvelés

Csak lista arról ami most érkezett,.már elpakoltam, van amit bekevertem :blush:
A dohányosokkal csak most ismerkedem, remélem jól választottam :blush:

9 kedvelés

Az az Inf Gold Mz izgat nagyon… Édes desszert, vagy inkább dohányos? :slightly_smiling_face: Kosárban van, de még nem volt meg a kilövés gomb.
Szeretnék valami hasonló desszertet lőni, mint a Félisten Flavorist Tabak Royal Gold.:roll_eyes:

4 kedvelés

Tudsz élni! Akkor már érik is a leves!:grin:

3 kedvelés