Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nem csak neked :slight_smile:

Fogalmazva nem első szám első személyben van, a képeken nincs személyre utaló adat.
Max. a céget tudnák megfingatni, de az meg védve van gondolom.
De ha ezzel gond van, az aromamesterrel miért nincs ?
(ez csak költői kérdés volt, és nem is feléd hanem úgy általában)

Tisztelettel

Volt itt már téma nicről, mégsem láttunk még senkit sem az esti híradóban :wink:

Én csak a vásárlási lehetőséget féltem nem a cégeket…

1 kedvelés

Szerintem ezt elég nehezen zárnák be, de ki tudja :slight_smile:

Tisztelettel

Scared Horror GIF

1 kedvelés

Holland cég, nem gondolnám, hogy pont ezen az oldalon bukna meg a tevékenységük.

Rendben akkor parás vagyok ennyi…legyen igazatok.

1 kedvelés

Csak azt mondom, hogy itt nem hiszem, hogy lenne bárki aki a céget felnyomná. :thinking: De lehet, hogy én vagyok túl naiv? :thinking:

1 kedvelés

Én nem tudom arra emlékszem régen Németországból is lehetett bármit venni.Ezek elkezdtek ba@kodni a német cégekel nem is szállítanak ide… :man_shrugging:

2 kedvelés

Igen, de ez mindenre vonatkozik, nem? Mert az is távértékesítés. Bár ez is az, de itt a magánembert nem biztos, hogy figyelembe veszik. Úgy értem, ha valaki panaszt tesz egy cégre akkor sem szokott történni semmi. :thinking: Lehet, hogy én látom rosszul.

2 kedvelés

Nem tudom én jobbnak gondolom ha prívátban körbe megy a link és nem a google dobja ki a vaperina nic beszerzési forrást.

3 kedvelés

Az a baj, hogy azt a Német törvények tiltják. Hogy Német cég ide szállítson. Egyenlőre a Holland törvények nem tiltják.

3 kedvelés

Egyébként attól függetlenül, hogy én így tudom, vagy így látom, még lehet szó arról, hogy privátban menjenek ezek a dolgok. Ha így lesz, akkor mindenkin múlik, hogy így legyen és így is maradjon.

2 kedvelés

Ha Te úgy gondolod nincs belőle gondotok nekem mind egy…

2 kedvelés

Ez a beszéd, csak pozitívan mindenhez!

1 kedvelés

Ha meglátom a másik oldalon,akkor tudom hogy innen szivárgott ki a dolog :stuck_out_tongue_winking_eye:

Én ezt a legelején is rátok bíztam, ez nem változott
ha akarjátok töröljétek, vagy rakjátok valami kintről nem listázható helyre
rátok bízom.

Tisztelettel

Köszönjük a felderitést ezek a beszerzési források sokat érnek!
Tisztelettel

2 kedvelés

Ez csak csepp a tengerben, ahhoz képest ami te (ti) beletettetek a közösbe!

Tisztelettel

3 kedvelés

Úgy gondolom nem szükséges. De átrágjuk ismét a dolgot, mert azt sem szeretnénk, hogy emiatt érezze magát valaki rosszul.

1 kedvelés