Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Melyik talján boltban van SC?:roll_eyes: Kapíse?

Gondolom az sehol igy marad a lutri…

Én most a tvgc-re fogok rárepülni. Ahogy néztem elég jó aromáik vannak. Csak elég drága.

Nekem is az jön(ne)… Pár bagós. De akár ínyenc IS.

Ha ki próbálod már nem lesz drága…

Gondolom. :smiley:Tőled loptam az ötletet :joy::joy::joy:

Khamseen, Shamal, Roma, ezeket kóstoltam @Janos_Groszeibl jóvoltodból :slightly_smiling_face::+1: mindhárom hozta…mondjuk minden út ROMA-ba vezetett a háromból

Egyenlőre még a 12 eurós kategóriát tervezem. Hát ott is találtam olyat amit szerintem meg tudnék szokni.

1 kedvelés

Persze azok is nagyon jók…

Olyasmit szívesen kifognék, mint a Persian, tőlük is…:slightly_smiling_face:

Rendeltem 2.hete, 2db, SC Sumbawa meg Sweetbacco, bekeverésnél rázogatás, 24h szellőztetés, 2.week pihentetés, tegnap elfogyott mind a kettő, nekem bejön, a többi ízre is rápróbálok a közeljövőben! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem is bejönne, ha lenne értelmezhető íze, :man_shrugging:

Én is kipróbálom ezt a híres pisztáciásat​:grin:

6 kedvelés

A másik se rossz…:grin:

2 kedvelés

Az nem zsákbamacska,az már bevált cuccos.

Az még bakancslistás nekem is :slightly_smiling_face::+1:

1 kedvelés

Szigorúan 20ml kis adagokba bekeverve próba képen, a jobb oldali pisztáciáshoz már volt szerencsém! :+1: :wink:

6 kedvelés

Nem kevertem, de kevernék és ehhez kérnék ajanlasokat. Alapvetően a gyümölcsöset nem szeretem, viszont egy eldobható “csodát” kóstoltam mangós ízesítéssel. Szerelem lett első szívásra​:blush::heart_eyes:
Kaptam ajánlást mangós liquidre, de sehol nem lehet kapni.
Akinek van javaslata édes mangó aromára, liquidre, pici hűsítő sem zavar, legyen szíves írjon :blush:

3 kedvelés

Pj empire mango bango, de van hűsítő nélküli verzió is vagy elf mango. Én ezeket próbaltam.

1 kedvelés

A chill-pill mangósa finom, én egy kicsit mondjuk ráédesítettem, úgy olyan elfes. Az a&l-é nekem nagyon hűs, Krisz viszont szereti :blush:

3 kedvelés