Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Köszönöm,mostanában,engem is elkapott ez a TC láz, :grinning:
Úgy voltam vele,ha már használom a modomat,ebben a módban,akkor legalább tiszessèges minűsègű huzal legyen.

3 kedvelés

Használt valaki Azúros VG-t, PG-t? Jó az is, vagy marad a floravita?

Jó az Azúros is pár évig használtam

4 kedvelés

Köszönöm kedves Kinga! @Vaperina_Kinga
Csak a kayfun x-et vártam és erre jött egy Noi is…meg csoki…fiam már nyúlta is …küldött neked érte puszit.
Aroma van a flaskában?

6 kedvelés

Örülök, hogy sikerült meglepjelek Jani. :hugs::heart: Igen, azok aromák. Remélem minden izleni fog. Ölelem a Kisfiad! :hugs::heart:

8 kedvelés

A puszid!

8 kedvelés

Elbűvölő tünemény! :smiling_face_with_three_hearts::hugs:

4 kedvelés

Jánost elvesztettük :joy::joy::joy:vagy teker,vagy vattáz már :stuck_out_tongue_winking_eye:

Vagy csokit esznek. :blush:

Csokiztunk… :joy:

2 kedvelés

Az kizárt nála​:joy:bűvöli az ALANYT :joy:
Ennyire már ismerjük :joy::hugs:

Már készül az X

Előbb kell egy kis csoki, utána jöhet a bűvölés. :sweat_smile::blush:

2 kedvelés

Bizony amit most nem eszek abból nem jut… :slightly_smiling_face:

Kedves János :slightly_smiling_face:
Először is,megtisztelsz,hogy kíváncsi vagy a vèlemènyemre.
Egyenlőre csak kísèrlet kèppen:
Nos,kèszítettem egy 0,17 Ohm èrtèkű tekerèst,2-es magra a NiFe huzalból.Most 13 Watton hajtom.
Az általam használt 9-es erőssègű nikotinnal igencsak ütős a cucc.Mondhatom,olyan minta legalább~15-18-ast szívnèk.
Ez hatalmas előny számomra,ugyanis a munkahelyemen nem igazán van időm sokáig vèpelni.Mostantól a melós tankokba biztosan ezt a huzalt fogom használni. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Kedves János!
Megtisztelsz,hogy foglalkozol a számomra érdekes kérdéssel.Nagyon örülök,hogy tetszik.Az elő fütésen és a powerboost-on még érdemes variálni.
Ugye megnézted a honlapon a huzal tc-értékét mert más mint ami szokott.,?

Az az igazság,hogy TC-t mèg nem is próbáltam,majd az lesz a következő lèpès.
Úgy rèmlik,minta Te is írtad volna,hogy ehhez a huzalhoz,milyen èrtèket kell beállítani a modon.
De talán,az lesz a legegyszerűbb,ha leírod,így nem kell keresgèlnem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sima watt modba nem próbáltam a nife huzalt érdekes dolgot csínáltál ezt ki próbálom.
A nife30-as értéke a https://www.zivipf.com/en_GB rendelt huzalodnak: 520.

3 kedvelés

Mozog is jobbra-balra az a radiátor? :sweat_smile:

Szelloztetes.

5 kedvelés