Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Én semmit nem árulok el ha te sem beszélsz róla :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Nem rég bevásároltam kivonatos aromákból gazdagon. Utána megfejeltem 3 liter alaplével. Most megjött hozzá az erő!!! :joy:

6 kedvelés

Jó minőség? Az “elődcégnél” volt egyszer gondom, tavaly a kezdeteknél, bár korrekt gariban rendezte is :+1:

(Amúgy a nic tartalommal vagyok bizalmatlan, de minden forgalmazónál. Sajna nem lehet egyszerűen mérni).

Még nem tudom, de remélem. Nem hinném, hogy gond lenne vele.

Ezek az Aromamester oldalárol vásárolt “erő”-k? :grinning:

2 kedvelés

Nálam konkrétan semmi íze nem volt :frowning:

Igen. Most rendeltem onnan először.

1 kedvelés

Gondolom kukorica mellékíze lesz :roll_eyes:

Eddig egyszer kevertem a tőlük rendelt nikotinnal, reálisnak tűnt a 100mg/ml tartalom​:thinking::grinning:
Persze ha eddigi alapokban is reális volt a megírt nic tartalom.

THX Én is most tervezek tőlük rendelni.Aromáikat már ismerem,nekem azok megfelelnek. :laughing:

Látom Dark Vaper-t is rendeltél. Ha majd megkóstoltad akkor írd meg kérlek, hogy hasonlít valamilyen gyári aromára. Feleségem csak ezt hajlandó elszívni. Eddig bármi más ízt mutattam neki, rövid úton elhajtott.
Köszönöm előre is.

Kipróbáltam a 100-as nic et- egy pod-os longfillben. Szerintem teljesen rendben van. Nincs mellékíz, vagy bármi ami fura vagy zavaró lenne.

1 kedvelés

El kellett olvasnom kétszer, először azt hittem hogy töményen :grin:

Ok, thx​:+1:

Egyet a “brutál Th” miatt,egyet TC hez,egyet pedig,csak mert szeretem. :slightly_smiling_face:


@Janos_Groszeibl @Janchee @Zolika ,elnèzèst,ha valakit kihagytam volna, azok közül,akik ajánlották itt a
Vaperinán a Zivipf.de oldalt.
Köszönöm szèpen!

3 kedvelés

Jól választottál,nekem eddig a legjobb huzalom​:wink:
Ugye nem egy ökör ára a posta tőle?
Szerintem sokan azért félnek onnan rendelni :thinking:

2 kedvelés

Jó cucc Jani! Majd várom a véleményed!

3 kedvelés

A NiFe30 nekem eddig elég jól bevált TC-re(csak én a 29ga-változatot vettem), jó játszadozást​:smiley:

2 kedvelés

Teljesen jó a posta ár,viszonylag gyorsan,a megrendelèstől számítva, hèt nap alatt megkaptam,ebben volt egy hètvège is.

2 kedvelés

SS-ből már tekertem is,össze se lehet hasonlítani,a kínai huzalokkal,ez tènyleg nagyon jó minősègű.

2 kedvelés

Német más az biztos mint Csengék vasa…

3 kedvelés