Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

A mata fina nagyon jó.
Neke bejött… :+1:

4 kedvelés

Ezt a hamutál dolgot nem értettem soha.Nekem ezeknek semmi köze hozzá.Csak a dohány illatot és ízt adják nekem,égett papír nélkül.Szerintem is a legjobb aromák!

3 kedvelés

Én még eggyik dohányos aromámnál sem éreztem hamutálas ízt.
Azt sem tudom hogy az milyen.
Amikor még dohányoztam és elaludt a cigim akkor az ujra meg gyújtott ciginek volt olyan íze.
Vagyis ahoz tudnám hasonlítani.
Annak sem érzek hamutálas ízt amire a kommentelők azt írták a rendelésnél ahol jellemzést lehet írni az adott aromáról.
Az írish black elég brutál cucc de inkább füstös mint hamutálas.

Kedvencem.

4 kedvelés

Az egyik ilyen az Azhad’s 1000, illetve kicsit az Old Times is.
Valóban nem az a keserű, égett, újragyújtott dekk.:grin: De kicsit megidézi a “hangulatot”.

2 kedvelés

Ne engem kérdezz, én a közelébe sem megyek. :sweat_smile: Gondolom valami füstös íz…

1 kedvelés

Ha dohányos akkor aromamester cherry cigar ami nagyon bejött és igen csak hasonlított a Primus cherry-re . De bármi másal próbalkoztam nem hozta azt a markáns ízt mint a Chesterfield-nél :triumph:. Vaníliás dohány meg eddig lutri volt .

3 kedvelés

Idei első rendelésem. (Második kiszállítás) Asszem egy darabig aromát sem kell rendelnem. Sosem próbáltam eddig a tvgc aromákat, de annyira mondtátok, hogy jók, hogy hinnem kell nektek Részemről teljes a bizalom felétek. :wink:.

10 kedvelés

Szóval vettél egy zsák drága aromát, amit még sosem próbáltál…

I Feel You Chris GIF by NETFLIX

1 kedvelés

Gyakorlatilag igen. Szerintem teljesen mindegy, hogy egyesével veszem meg, vagy egyszerre. :joy: Itt nekem rosszat még senki sem ajánlott. Eleve az én ízvilágom elvileg mind. Nagy baj nem lehet, max fintorogva szívom és lassan. :joy:

1 kedvelés

Uram,atyám mire nem vagy képes :rofl:semmi desszert,semmi nasi,csak a dohány :grin:

Én azokat szeretem csak egésznaposra. Ha csak ez az egy defektem lenne, nekem is könnyebb lenne. :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Hát így kerülnek hozzám liquidek mindenhonnan :rofl:

1 kedvelés

incomparablyme GIF

Így néz ki 15 ml után:


De az íze jó még​:grin:

2 kedvelés

Én egyessével veszem, így olcsóbb. :rofl:

Nekem is 60ml, Angolo Latakia Hybrid-et úgy el tudtam gőzölni, hogy az íz még mindig tuti! :+1: :grin:

2 kedvelés

Ne is cserélek vattát, megy rá a Vapehouse Piggy! :rofl:

3 kedvelés

1/2-hét elég neki! :+1: :sunglasses:
pix-17

4 kedvelés

Szép sor…jellemeznéd majd őket ha beértek? Hasonló ízléssel bírok rendelkezni, nekem is ez az egész napos vonal. :+1::grin:

7 kedvelés