Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nálam nemgyerebe. Nagyon sok volt az az aroma, mintha tiszta lekvárt nyalogatnék jó sok édesítővel :nauseated_face:

Az egyetlen dolog amiért megérte bejönni munkába

4 kedvelés

Rossz helyen dolgozom, lehet váltani kellene nekem is olyanra, ahol ilyen az ellátmány :blush:

Kolegámnak megtetszett a Vaporesso amorur és úgygondolta rendezük ezzel meg + kpval a rendelésem

Szia Tamás!

Te az A and L-eket honnan szoktad rendelni ?

Tisztelettel

Ez most a liquidhall-ról jött elötte a vapingunderground-ról rendeltem . De a kis bolton keresztül is rendeltem csak az hoszadalmas :sweat:

Köszönöm!

Mi a nejemmel gyümis- hűsítős vonalon a Ragnarokokot használjuk elsősorban,
most kell bontanom az utolsó flakon aromát (ez még 3 hónap) de én ilyenkor már rendelni szoktam :slight_smile:
Az aromaparadise ról szoktam de ott éppen nincs. Kapkodnom még nem kell, de azért az nem baj hogy ha van még pár beszerzési forrás a közelben is :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

" - Telefondoktor: Köhögés ellen Fagifort, Coderitet vagy Mixtura pectorist ajánlunk. Magas láz ellen priznicet vagy Amidasophent…"
( Kern András: Halló, Belváros, kabaré jelenet)

  • Enyhe téli napokra: citrus féléket, mézes és kakaós dohányízeket javallok…:face_with_monocle::wink::yum:
5 kedvelés

-Halló. Veiner elvtársat keresném
-Veiner elvtars szabadságon van , ebédel és a másik vonalon beszél .
-Mindet egyszerre?

  • Szabadon választhat :joy::rofl:
2 kedvelés

Khm​:flushed:nyaloszkóppal megvizslattam​:flushed:
Khm ez tényleg dohány.
Azt hiszem elég 10 ml a keverésből egyenlőre,hátha,még nem is tudom :thinking:

6 kedvelés

Már most tudom írni,olasznak lehet olasz,de eskü ti elvetemültek vagytok akik ezeket az aromákat szeretitek​:crazy_face:
Nem mondanám rossznak,de ! Ezzel azt hiszem nekem bezárult az olasz melódia :rofl:
Ha ezzel kezdtem volna nem biztos hogy leszokok :rofl:
Tényleg finom,de rá kellett jönnöm nem az én “ízlésficamomra” szánták​:smiling_face:
Aki szereti,annak :handshake:
Kíváncsi voltam,de már nem biztos hogy az leszek :rofl:
Maradnék a dohányimmitációs kekszekshossshíjjákoknál :smiling_face::face_with_peeking_eye::hugs:

3 kedvelés

Látom nem tanultál más hibájából :slightly_smiling_face:

Annyira,de annyira hinni szerettem volna benne​:smiling_face:de már 6 perc alatt kiderült a turpisság :grin:egyszerűen nem hittem senkinek :rofl:annyira szereti “mindenki” az olvasataimban de most nekem volt igazam​:face_with_peeking_eye:nem szeretem

5 kedvelés

Írnám most hogy :hogy lehet dohányt szívni egy JÓ MTL kazánból? :thinking:nem tudom​:cry:
Vagy az én kazánjaim nem valók ehez a fantasztikus dohánykivonathoz vagy a szívókám​:joy:

3 kedvelés

Szerintem nem a kazánjaiddal van “baj” :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ezerszeres köszönet és hála Neked! :slight_smile: :handshake:
Ezeknek én is nekifutottam már, talán, háromszor is, de nem, nem és nem ment. Én is azt hittem, velem van a baj, vagy az eszközparkom nem megfelelő, de ezek szerint nem csak nekem xarok. :slight_smile:

2 kedvelés

Én nagyom, de nagyon :wink: a legjobbak ha akarom! :sweat_smile:

Nem is, nem is :slightly_smiling_face: ha akarom! :sweat_smile:

3 kedvelés

Nálam már az ry4 leverte annó a biztit, szóval nálam esélytelenek ezek a hamutálak…legyen édes, desszert, finom. :sweat_smile:

2 kedvelés

Ezek a legjobb aromák a földön :star_struck:
(Persze nem mindenkinek).

Én ezek nélkül nem lennék vaper…

3 kedvelés

10-en évig elvoltam velük mára már más a kedvenc…

4 kedvelés