Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nekem most épp egy Tauren Elite-ben van. Az férfias? :sweat_smile:

Az inkább Elite :grin:

A nap legszomorúbb képe:

A Lö Tabi aromák jók, de ha összevetem a többivel, “finomítotttabb” feeling. Ez egy Kentucky vonalnak kevésbé jó. De én extrémebb eset vok.

2 kedvelés

Perpillanat ennyi a dohányos vonal kb. (A jobb szélső kis szégyenlős az a Latakia):

4 kedvelés

Zoli laborja, majd kérjük az eredményeket. :joy:

Egy fejlemény biztos felkeltette a gyanúmat: valaki ezeket szívogatja folyamatosan, mert fogynak :roll_eyes:bizony ez max…2-3 hó.

Ezek már kb. megkapták az “ÁLLANDÓ” plecsnit.

La tabaccheria baffometto-t próbáld ki. Dohányosból, analóg feeling vonalon mindre odaver!

1 kedvelés

Sima szálhuzallal szoktad bemutatni a Kentucky gyakorlatot?

Ezt csak alátámasztani tudom :smile:

Ss, Kanthal volt eddig, most clapton.

1 kedvelés

Melyik ezek közül? [Keresés: https://www.aromaparadise.hu/index.php?route=product/list&keyword=La%20Tabaccheria%20%2F%20Baffometto&description=0

2 kedvelés

A Reserve az érlelt változat. Én azt tudom alátámasztani, a másikat még nem próbáltam.

Én is kedvelem a dohányos ízeket. De ennek a márkának az RY4-e nálam nem akar dión kívül másra hasonlítani. Lassan 1 hónapja bekevertem.
Nem rossz, de nem ezt vártam.

Ezen kicsit elgondolkodtam :thinking:
Megint az a rohadt enter…

https://www.aromaparadise.hu/la-tabaccheria-baffometto-10ml-aroma-hell-mixtures-line?keyword=La%20Tabaccheria%20/%20Baffometto
Én ezt használom. Szerintem full analóg. A másikat tervezem kipróbálni,ha lesz.

Na ha te legalább ismered a reserve-t,és azt mondod jó az is,akkor berendelek ha lesz. :+1:

Most pont egyik sincs készleten, ahogy a karcolásvédő sincs már 24mm-es tankra. :rage:

1 kedvelés

Szerintem te úgy spórolsz,hogy megnézed,mi nincsen. Megvárod mire lesz,de addigra elmegy a kedved tőle. :joy::joy::joy::joy:

Nekem pont jó jött ki, rendeltem cuccokat Marekéktól és dobtam a kosárba 22-24-est feketét fehéret is.

Francokat…csak jól kiment az agyamból miután szó volt róla. Most meg, hogy pár nap múlva AP-ra keveredtem eszembe jutott. Szar világ van mert már filléres bizbaszok sincsenek sehol raktáron. De abban igazad van, hogy ritkán nyomok egyből entert minden szirszarra külön-külön…átszoktam nézni kellhet-e onnan más is mert rühellek többet fizetni a postáért mint a termékért. :wink:

Ezt mondjuk megértem! Én inkább veszek olyat is ami annyira nem kell a free shipping miatt.:joy::joy::joy: De van még itt hasonlóan gondolkodó. Neveket nem mondok.:joy::joy:

1 kedvelés