Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Ma voltam szemészeten :smile:

Mennyél vissza, átbsztak. :face_with_hand_over_mouth:

A tej nem is láccik, csak mother :slightly_smiling_face:

Na majd a következő gyűlésen megkostolhatod, addig talán beérik mind.

Vonzódsz az ilyen családias dolgok felé mi? Grumpa, mother, mi lesz még? :sweat_smile:

Hát a granma juice-on elgondolkodtam…de nem, inkább mégse. :grin:

https://www.aromaparadise.hu/journey-classic-granmas-juice-24ml-aroma

Pedig ez jól hangzik :slightly_smiling_face:

Nem tudom, egyszer futottam neki az ry4-nek, és rájöttem, hogy ezek a dohányos csonthéjasok nem nekem valók…aztán persze most megint bepróbálom, de utoljára, adok még egy esélyt ennek:

https://aromamester.hu/aroma/fustos/Chestnut_(Indian)

4 kedvelés

Őszintén anyi jó íz van és az egyik váltási okom a dohány szag/íz/ár. Mert az igazi karakteres dohányokat nem lehetett már kapni. R4y az amit el tudok magában viselni meg kombózva Al Carlóból sem megy már le egy se

2 kedvelés

Füstöset én sem csípem,ez olyasmi mint a kicsi gesztenye dohány ágyon :grin:3 % most :grin:

Akkor megkérdezném: milyen ízű a what a czukor?

Van vagy … sokféle :grin:

1 kedvelés

Sziasztok! Szeretném a véleményemet elmondani egy tankról és egy nagyon jó aromáról!
Az tank ugye a By-Ka V9!
Setup: 29 GA Kanthal,2,5 mag,5 menet(nem hézagos)+ lábak,tekerés kb 2 mm-re a levegőzéstől, 1.46 ohm,10,5-11 watt!
Aroma:Black Note Kentucky 10%ban keverve 60/40 pg/vg alappal 10es nikotin!
Számomra majdhogynem analóg feeling ízre! Nagyon jellegzetes erős dohány ízek! Ez nekem nagyon passzol a kávézáshoz! Egy kissé emelt tekeréssel nagyon jó ,majdhogynem erős TH!
Lehet,hogy ez a By-Ka az újdonság varázsa,de eddig erre a tankomra tudom és merem kijelenteni hogy minden forintot megér,hiába klón!
Következő tesztelésem aromái a gyümölcsösök lesznek!

8 kedvelés

Egyik legjobb “analóg” aroma, bár a kiadóssága kicsit karcsú, nálam 12 százalékban lett jó, és 6-8 hét után brillírozott. :+1:
(Érdemes néha megbolondítani egy hangyaxxxxnyi Latakiával).

Nekem nagyobb TH igényem van, de az SE-ből már egész jól üt. (Klón). Az Exproból meg pirosdobozos feeling huszonkét lóval :grin:

2 kedvelés

Mondjuk az Exproból még pont nem próbáltam, de akkor ha kifogy ami benne van, rápróbálok, mert egyébként nem érzem, hogy a másik felét is be akarom keverni a Kentuckymnak.

Emlékezz, veled már május körül tárgyaltuk. Én is lefanyalogtam a Kentucky levest, se íze, sőt még nagyon bűze se volt. Aztán a felét megLatakiáztam. Az úgy és.akkor kapott egy mankót. Ekkor volt kb. 4 hetes az érlelmény.
Utána jött a meglepetés. Még egy hónap állás után rákóstáltam Exprobol, majd Ammitból. (Illetve nekem ezek 15-22 watton pörögnek, és ugye PG többletes vagyok). És azóta a top dohányosban van a Kentucky. De sajna 10-12 százalékot elkéri.

Vettem Azhad’s féle Kentucky-t is, de az ebben az esetben nem bizonyult olyan jónak, mint a Black Note féle.

2 kedvelés

Emlékszem :smile:

Lassan ideje lesz az Azhadnak is, talán még idén. Rád hagyatkozva talán az Old Times lesz az, illetve a Il Nostrano is érdekel.

Lassan nálam is kell valami. De még nem biztos, hogy Azhad’s… @Janos_Groszeibl Jani barátom ajánlása és kóstolója miatt TVGC Roma is befutó lenne.
Az Old Times, és az 1000 nevű aromákat erősen ajánlom Azhad’s konyhájából.
(Ha erős mégis beérés után, simán fel-alaplevezed oszt’ jówan).

Sajna ezeket az Il Nostromo :grin:, Il Baffo és egyéb dohányosaikat nem ismerem.

Amit tudok és van: Latakia, 1000, Old Times, Kentucky, Perique (ez nem annyira húha).

4 kedvelés

Kentucky-ból még La Tabi féle érdekel, hátha. V Notes-os nálam egyelőre olyan, hogy beleszívogatok és az jut eszembe, hogy akkor hol van az én kis latakiám :smile:
De most ki fogom próbálni az ajánlott setupodat, hátha megvilágosodom :sweat_smile:

A Kentucky könyörög a férfias tankért és a wattért :grin:de ez szerintem az analógosabb kivonatosokra mindre igaz.

(Nem túl jólesően püppögném az Old Timest egy 8.3 Wattos DwarvKlón szetapból; mert az valami olyami, mintha egy pár akciós ovis fekete gumicsizma szárát rágcsálnám bő nyállal… Ami kell, az kell​:muscle:).