Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nekem visszatérő íz. Ennyi idő után már nem fog sokat változni. Talán az édességből még veszíthet egy kicsit. Én 12%-ban szoktam keverni. Nálam is egész napos leves.

2 kedvelés

Az nem baj, jó így, az édességéből veszíthet még, az is csak jobb akkor :slight_smile: Féltem bekeverni az ajánlott 12%-ra, de akkor bátrabban teszem a következővel :slight_smile: Nem rosz kis cucc ez :slight_smile:

2 kedvelés

Sikerült megint összepakolni​:thinking::blush:

8 kedvelés

Ez a dzsörni és a lemon tart kóstoló listás nálam. De most nem erőltetem. :slight_smile:

Én 101%-ban kettő kazánt/kombinációt használok az év 364 napjában. Munkában: GeekVape Aegis squonk MOD-ot + Wotofo Profile RDTA (squonk üzemmódra szerelve), otthon: Vaporesso Luxe MOD + Wotofo Profile RDA (csepegtetve). Minden új íz esetén elmosom őket és kapnak finom friss vattát, nem igazán jönnek be az átfedések. Pikk-pakk újra lehet őket építeni, így szoktam meg/jött be. :slight_smile:

5 kedvelés

Ha megjön a 2. tankom, akkor lehet én is külön választom a dohányos/ desszertes és a gyümölcsös vonalat.
Ezért külön modot (még) nem akarnék venni…

1 kedvelés

Erről jut eszembe. Ha a bishop / aromamizer classic kombó kazánok lesznek, akkor van jelentősége, hogy melyik mire jobb?! Vagy hasra ütésre válasszak?!
Azon gondolkodtam, hogy vajon melyik vonal kokszolhat jobban? Mert a bishop újrahúzása szerintem könnyebb lesz, mint az aromamizeré (utóbbiról csak videót láttam).

2 kedvelés

A gyümölcs és a süti tökéletes kombinációja! :+1: :sunglasses:

6 kedvelés

A koksz inkább aroma kérdés, de nem hülyeség amit mondasz, nekem határozott érzésem, hogy pl a Brünhildében ugyanaz a liquid kevésbé kokszol. Logikus magyarázatom még nincs :sweat_smile:

2 kedvelés

Akkor ez is megy a kóstoló listámra​:wink::blush:

Jól hűl. Nehezebben ég rá a koksz.

3 kedvelés

Csak szokták említeni, hogy a sima gyümölcsös aromák kevésbé kokszolnak, mint egyik másik desszertes vagy dohányos aroma.
Ebből adódna, hogy gyümis aromákat majd az aromamizerben hajtom, míg a “sűrűbben cserélősöket” a bishopban.
Jól kitalálom előre, aztán majd borul minden. :smiley:

2 kedvelés

Pár év múlva már álmodból felkeltve is tudni fogod mit miből :sweat_smile:

Szia! Hát a Classictól sokat ne várj. Erőteljes ízeket nem fog hozni de gyümire jó lehet!

1 kedvelés

Egy hét…először meghatározom, utána betartom. :point_up: Ennyi a titok.:grin:
Leverne a víz, ha véletlen a Dvarwba önteném a dohányt…

3 kedvelés

Próbáltad már?

Igen.

Levert a víz.

Helló.
Valakinek egy kiadó szobája, esetleg van?


Ezek után már haza se merek menni… :cry::joy::joy:
Mondjátok már meg nekem, mikor lesz ennek vége?

7 kedvelés

Az oktalan félelem a szeretett nőtől? Soha… :thinking:

3 kedvelés

Jól biztatsz… :grin::grin: