Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Oni 6%

10 kedvelés

Ő,milyen íz?

3 kedvelés
7 kedvelés

Ú,de megkóstolnám​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha szereted a hűsítőt + limeot akkor :100: mert ebben aztán van bőőőőőven… :grin: Én imádom :heart_eyes: Az első pár slukk torokfagyasztó :grin: aztán beáll és előjön a lime is jobban. Nagyon finom és jól eltalált egyensúlyban van a lime és a hűsítő. Legutóbb 10% -ban kevertem, de most kipróbáltam 6%-ban és így is tökéletes… A gyártói ajánlás 5-7%. Igaz azt írják, hogy 5-7 nap érés kell neki de én most pl azonnal szívom és így is kifogástalan. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Kis türelmetlen​:slightly_smiling_face:
Nem keserű a lime benne?

2 kedvelés

Nem :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Vigyázat! A nyugalom megzavarására alkalmas és képes (és) sorok következnek!

Amikor az olcsó húsnak besürűsíted a levét. Az egyik túl karcosnak, a másik túl édesnek tünt:

Vagy saját márkát alapítok…

Új íz a piacon: Másnaposok néven.
Amikor egész nap whiskey, kávé, cigi szagú az arcod!!!

…vagy leírom a receptet:

50%/50% PG/VG
Tpa RY4 5% 30ml
Mellow Dew Irish Coffee 5% 30ml

Nekem ízlik. Tegnap majdnem elment egy 10ml-es próbakőr.

13 kedvelés

Ez a kép olyan szemetgyönyörködtető, hogy nyugalmat áraszt. :hugs:

5 kedvelés

Megtalálni hétköznapi dolgok egyszerü szépségét…
…sok ilyen élménnyel gazdagszom én is, nem csak vapelés közben.A recept szintén egyszerű, szeretem csinálni.

Ez köszön vissza a Vaperina oldalain is és ezért lógok itt egyre gyakrabban.

Jobban vagyok mióta nem dohányzom és élvezem a jó gőzöket, mert itt minden segítség, Mindenkinek a rendelkezésre áll.
Nem kis dolog ami itt össze lett hozva, úgy hogy nagy RESPECT minden alkotónak!

Őrizzétek a lángot…
…illetve elírás: A Gőzt!

5 kedvelés

13 kedvelés

Mai esti keverés :heart_eyes::star_struck:

Vampirevape Pinkman 10%-ban 100ml​:drooling_face::smiling_face_with_three_hearts:
Vampirevape Heinsberg 10%-ban próbára 30ml :cold_face:
Revolute Dandy Puff 10%-ban :smiling_face_with_three_hearts:
Coffee Mill Melon Lollies 10%-ban 10ml kóstolásra
Eliquidvg-s Őszibarack 4-6%-ban 10ml kóstolásra





17 kedvelés

Mára végeztem :blush:

13 kedvelés

30 nap érlelés után a végállomásra ért a villamos! :v:

16 kedvelés

Keverésre várva. :slightly_smiling_face: Ma érkeztek. :slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Tribeca-ròl vèlemèny?Szemezek a halo cucokkal,de ezt tenyleg 25%-ban kell keverni??Mondjuk ha jó kit érdekel?:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia ,igen 25 % :blush:kóstoltam nemrég ilyet és finom volt
Így kellett nekem is ,szeretek új ízeket próbálni​:crazy_face:

3 kedvelés

K flavour I deci quinto és terzo - hmmm, az biztos, hogy minőségi cucc, kellemesen selymes ízvilág, de nekem egyik sem gyere be. Előre látóan csak 5 ml-t kevertem be, szóval itt van még mind a kettőből 9 ml aroma az üvegcsében, ha valakinek…csere is érdekelhet.

5 kedvelés

Sziasztok.

Valakinek bármiféle tapasztalata van ezen egyed kapcsán? :thinking::grin: @Vaperina_Kinga láttam hogy próbálta, azóta viszont nem tudom volt e jobb tapasztalat, nekem nagyon nem tetszik az íz amit produkál. Sem az érlelési idő keretén belül, sem pedig hetekkel később. Kíváncsi vagyok valakinek sikerült e. Előre is köszönöm a tapasztalatokat. :slightly_smiling_face:
FV-CC038

3 kedvelés

Nekem sem ízlett.Kaparós, csípős, fura íz, háttérben alig kivehetően eperre emlékeztet.

2 kedvelés