Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Én is csak most olvasom, hogy a super sorb az dejóvatta ezenyócér, de már ehavi rendelésem le van zárva. :rage: Kormos dohányízű extra drága olasz kivonatos úri izém sem lesz egyelőre.

1 kedvelés

Én a nagyobbat szoktam rendelni ,most épp az a fajta van fogyóban,jó az ha van itthon,és tényleg jó legalábbis az én kazánjaimba igaz sokat tekerészek.
Az azhad az kokszol,amit te nem szeretsz. Próbáld ki legközelebb a Tnt aromákat,nem olyan veszett az ára,igaz más shop,de nekem ízlenek,és nem kokszolnak​:blush:

1 kedvelés

Pedig leellenőriztem náluk most az e-mailt és a telefont az “adatmódosítás”-ra kattintva. Megvannak. Nem érkezett ma még semmim még a spamben sem.

Pedig jó az ha jön emil,vesztemre holnap pont a nagyfaluba megyek ,elhozhattam volna személyesen :rofl:

És igaz :grin:csak fene az ízlésemet ,nekem 12 %ban jó :fist_right::fist_left:

Akkor az a holnapi nap lesz a tuti .

1 kedvelés

10 % -ban keverendő 10 millis aroma közel 3 ezerért jó ár/értékarény nektek? Elvétve van köztük olyan,ami 2200 Ft. Akkor annyiért még a kormolóst is megkóstolhatom, de állandóra drága.

Nem ezen spórolok,hidd el vettem én már 6000 ért 10 ml aromát és szar volt ,vagyis nem ízlett. Ugyanúgy ahogy drága tankot is mégse tudtam betörni ízre.
Inkább veszek 2-3ezerért 10 ml aromát amit tudom hogy én 2-3 %ban keverek és biztos hogy el fog fogyni.

3 kedvelés

Szereted az Old Captaint? :slightly_smiling_face: 5 százalékban az elég tömény lett beérve… Ízét se tudom meghatározni…
Pihen :grin:

Dohánytermékekre többet költöttem mint 3 ezer ,arra “nem sajnáltam” akkor erre sem szabad :stuck_out_tongue_winking_eye:és mégis olcsóbban jövök ki mint amikor régen dohányoztam.:blush:

Még nem tudom,de biztató az infó:grin:majd elválik ha megkapom,és megnyalom :stuck_out_tongue_winking_eye:

1.5-2.5 % :blush:eddig 2ben kevertem elég masszív íze van mindnek :blush:

2 kedvelés

A Hidalgo 12-be volt jó nekem is.Ez se rossz úgy se,de nekem 10-be jobb.

Most is 11 ezzer felett fogok fizetni. De az 2-3 havi adagom. 3 ezerért nem sok az aroma, de az, amit adnak érte nálam 2-3 napi adag, állandóra semmi szín alatt nem lenne elég.

3x tankolok egy nap kb 5 ml a tankom,ha csak egyet szipákolok,mert kell a változatosság még nekem is :grin:

10 milliből csinálok ha nagyon fincsit akarok 80-90 millit az mire beérik elfogyik a másik fincsim​:grin:
Ezért szoktam azt írni hogy 4-5000 ből megvagyok egy hónapra,lötyiből.Nem mindíg a drágább az olcsó…

2 kedvelés

Kábé 15 milli nekem is a napi fogyasztásom. Megkóstolni nem sajnálom a 2200 Ftost sem, de nem mindegy, hogy az 1,5 vagy 15 százalékban kell kevernem. A különbség pont tízsszeres. Ár- értékben értve.

Küldök én neked kóstolót.Van bekeverve néhány kivonatos.Legalább meglátod kell-e neked egyáltalán.

3 kedvelés

Pontosan.Ezért van itthon olyan aromám is ,meg másmilyen is de visszatérek a "drágábbhoz"amit 2%ban keverek ,akkor az nem is olyan drága csak a megfelelő ízt kell megtalálnod neked is,és máris olcsóbban jössz ki mint a 10ml rotterdammal.

Próbald ki majd (lehet megköveznek sokan)Inawera dohányosait is.max 5% a keverési arány tehát 200 ml egy 10 es aromából ,és az sem kokszol ! Már ha nem a füstösségre vágysz hanem a desszertdohányra.

2 kedvelés