Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Tabacsek​:joy::joy:

5 kedvelés

A pinkman-t a színe miatt vettem meg, de az illata olyan volt, hogy két órát se bírtam keverés után, megkellett kóstolni :joy:

5 kedvelés

Elvileg vaníliás dohány :grin:ooooolyan ry4 illatra most :crazy_face:

3 kedvelés

És milyen ? Tudom,rózsaszin :grin:sokan szeretik ,mint a kéket :smiling_face:

3 kedvelés

Az illata szerelem, az íze…nem rossz, de remélem érés után jobb lesz. Maxra kevertem, de lehet még bírna többet is :person_shrugging::blush:
Az lvp-nek is van a fruit Rouges aromája. Ugyanaz mint a pinkman. Egyszerre kevertem be őket, az sokkal gyengébb és még nem is színes :joy:

3 kedvelés

Kevert valaki PG/VG alaplé és szivarkából kész lötyit? Lehetséges? Milyen íze lesz? Oldódik? Végül is ez teljesen natúr kivonatos lesz nem? Érdemes? 120 ml alaplébe hány szivarka kell?
Mennyi érést igényel amíg kioldódik? Fel kell morzsolni vagy egészben tegyem bele?

Max ezt:


A többi nettó hülyeség próbáltam…

2 kedvelés

Tehát nem érdemes próbálkozni házilag?
Pipadohánnyal sem? (cavendish típus)

Akkor próbáld…én próbáltam cigidohánnyal ezekbe már kevés dohány van és szarrá van kezelve…Tedd amit szeretnél végül is …

4 kedvelés

Valami lenne belőle, de az semmire se jó. Leszűrni sem tudod normálisan, és hatalmas csalódás. Egy koszos zagyvalék. Én is próbáltam, illetve végigolvastam mások kudarcait.
Pároltam dohányt pg-ben…nem csak sima áztatás. Fos.

4 kedvelés

Annyi finom dohány van ,én nem kísérleteznék inkább.

9 kedvelés

Nálam a melós szett nem azt jelenti, hogy nem vigyázok rá és dobálom, ütöm, verem! :wink:

9 kedvelés

Lassan 1 hete kevertem Smoking Bull - Cream Berry-t. Frissen olyan irritáló szaga volt, hogy gondoltam kivárom kíváncsiságból a szokásos 1 hetet, hátha javul valamit, de nem fűztem hozzá sok reményt. Ma beleillatoztam, és mennyei krémes áfonya illat fogadott. :heart_eyes: Ezért érdemes kivárni az érési időt, de akár többet is állhat, rosszabb nem lesz, ha jó a keverési arány. :blush:

Revolute - Ame Ame és Baker’s Dozen - Blueberry Crumble Custard van még a terítéken, amiket már jól ismerek. Ezek is szintén csak finomkdtak, lágyultak ahogy múltak a napok. :slightly_smiling_face:

El szeretném szívni ezeket az édes aromákat, mert a desszertdohány irányába fordultam. Ezek után jobban megválogatom majd milyen édes aromákat veszek. A gabonapelyhes vonal abszolút levett a lábamról, amit inkább csak nassolás céljából szivnék, plusz kávé mellé valamit… De lehet, csak az újdonság varázsa ragadott el. :slightly_smiling_face: Amiatt kezdtem váltani. Ugyanis hozzám nem olyan régen futott be a kék villamos, ami erősen emlékeztet régen mi mindennel bolondítottam a török dohányt, hogy egy ilyen, illetve ehhez hasonló ízt hozzak össze. :heart_eyes:

Csak gondoltam leírom, hogyan állok jelenleg. :blush: Szép estét mindenkinek! :kissing_heart:

9 kedvelés

Én a helyedben elengedném ezt a témát, valószínűleg nem te lennél a nyertese ennek a próbálkozásnak, de ez csak saját vélemény. :slight_smile:

5 kedvelés

Az ember rákívánkozik, hogy megkóstolja - te is olyan jól körülírod.
Eddig édes karamellás desszerteket kajtattam, de kezdenek érdekelni a gyümis kreációk. :grin:
Illetve nem tudom…de a repertoáromban majdhogynem nincs savanykás íz. Alapgyümölcseim vannak, pure sárgadinnye, banán, eper.
Az a citrom tart dolog is cseszi a csőröm :grin:

2 kedvelés

A Lemon tart az olyan, mintha a legdrágább, igazi kézműves cukrászdában kérnék egy szelet citromos sajttortát. Valami mennyei. :yum: Van már aroma változata, ha jól láttam, én majd arra repülök rá.

Szerk.: Egyébként én a kiwi aromán kívül nem szívtam savanyút, talán nincs is. :thinking: Bár a Chill Pillnek mintha lenne valami barackos savanyúcukros aromája, de nem néztem még meg. Csak hallottam, hogy egyszer valaki rendelt olyantat. :grin:

4 kedvelés

Én is fontolgatom :slightly_smiling_face: meg gyümölcsös süti irányt. Meg valamit, amiben van fahéj. Meg pusztáciát, de a régi édesfagyi élmény kellene…
Mondjuk pont a Dinner Lady-nél olvastam olyan véleményt, hogy aromaváltozatban gyengébb és picit másabb :roll_eyes:persze nem veszem készpénznek.
Szerk.: Imádom a szopogatós gyümölcscukrokat, a tuttifruttit (a régit, de ízenként, tudod az a pasztellkocka rágócukor) és a gumicukrot :roll_eyes::grin:már hízok, miközben írom.
Pure IW- ből egyedül a sárgabarack nem vált be. Abból is jó lenne valami zamatos, igazi :+1:

Kevés olyan íz van, amit nem felejtek el. A Lemon tart ízére 2 év után is emlékszem. Akkor kaptam kóstolót. De akkor drágának tűnt, bár a Shake and Vape verzió most is az. Az aromát majd ha sikerül vennem mindenképp beszámolok róla. Én is kíváncsi vagyok. :blush:

2 kedvelés

Pont most várom a lemon tart aroma verzióját. Kíváncsi leszek rá.
Egyébként a lemon tart és a pinkman együtt valami csoda :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
Pici pinkman maradt a tankban, de gondoltam nem töltöm újra azzal, hagyom érni, és ráöntöttem a maradék lemon tart longfillből.
Nem is kérdés, hogy ezentúl keverni fogom a kettőt :blush:

2 kedvelés

Ok, úgy is elteltem ma mindennel. Latakiaundorom van :roll_eyes::grin:

1 kedvelés