Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Sziasztok Vaperinák és Vaperek!
A közelmúltban a Vaperina csapatától kaptam 10db aromát,amiket ezúton is köszönök mégegyszer!:v::v:
Ezekből 10 nappal ezelött kevertem 4-et 3mg 50/50-es alapal 10%-ban,ezekről írnék pár szót.
Kezdeném a számomra legfinomabbal a 4-ből:


Ez egy kávés ízvilágú desszert aroma,leírás szerint vaniliával,hála az égnek nem érezhető külön ki belőle,mert nem szeressem a vaniliás vonulatokat így a sokak által kedvelt ry4-eket sem,na szóval valóban enyhén kávés sütis,de nem piskótás ízekkel,valszeg kipróbállom mtl-ben is,de még mindig 10 nap után is úgy érzem ráfér még egy pici érlelés,mindenesetre ígyis finom édeskés,de nem túl édes téma.
Azt lefelejtettem mindegyik ízt egy Haku Riviera dl rdta-ból teszteltem teljesen nyitott levegőzéssel ezt közepes dl-nek nyílvánítanám 26ga ss huzal 3-as magon 0.6ohm és bypass üzemmodban feltöltött akuval,hogy semmi ne befolyásolhasson bele a lényegbe​:slightly_smiling_face:
Következő ízem:

Ez pici csalódás,mert túl édes sztem és kevésbé adja a pisztácia(mandulás jegyekkel) ízt,pedig sokat gondoltam bele,de még érlelgetem,hátha meghozza az áttörést,viszont édes szájízűeknek tökéletes választás lehet.
És most 2 gyümis vonal következik:

Ő ismét egy igen édes íz még 10%ban is,mondanám azt,hogy számomra kedvelt gyümölcsben a túlérett banán na arra hajaz,elégé édesen,epret kevésbé érezni benne határozottan,csak hogy valami még van ott érzéssel inkább,de lehet további érleléssel még előcsalható.
Szval édes ízt kedvelőknek szimpatikus választás biztosan.

Namost ő tényleg az ami ananász húzóízel enyhén édeskésen,de nem túlédesen,kifujáskor mintha valóban előbukkana a kiwi is, én az epret külön ebben sem véltem felfedezni, vagy lehet eperízvak lennék​:thinking::joy:
Szval így állok eme 4 ízel 10nap érlelés után a desszertek úgy gondolom biztosan változnak még,de a gyümisekben is érzek változást 3napos és 10napos között is.
Elárulom,hogy elsőre 15%ra kevertem őket és 3.napos vizslatást követően némi alap hozzáadásával 10%ra variáltam mindeggyiket.
Picit hosszú lett,de így kerek a történet​:smirk:

12 kedvelés