Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Finom desszert dohány íz, nagyon jól harmonizál a dohány és a vanília egymással, frissen bekeverve azonnal szívható, nálam állandó maradó kedvenc lett! :wink: :+1: :facepunch:

1 kedvelés

Hasonló képpen jártam vele énis,nem tudom mikor lehetett bekeverve elöttem,de számomra is halvány volt nagyon,mind1 flaxi legalább hasznosítható volt,úgy vagyok vele több éves nem lehetett max pár hónapos,ha ennyit romlott ízben akkor fénykorában sem lehetett nagy durranás,vagy az is lehet,hogy ez ilyen lightosan szép csak én is az ízes vaperek közé sorolnám magam​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Gondolok már a júliusra. Keresem a dl vonalas SnV-ek alternativáját, egyenlőre 3%-on:

Meglátjuk…:chestnut::green_apple::pear:(?)

9 kedvelés

Akkor nem erőltetem, én iz “ízes” vagyok, ráadásul nem easy :grin:

2 kedvelés

Nos, keverési vergődéseim alapján pcr gyorsteszt:

Zanza aromák: most is azt mondom, hogy ne erőltessétek, sajnos íztelen is. 15-20 százalékban adnak mtl-ben tűrhető ízerőt.
A Solub sütisei lepipálják, harmadáron…
A Zanza sajttorta 10-es skálán 3 (értsd, gyenge műíz, és 20 százalékon keverve).

Azhad’s Old Times: közepesen hamutálas, jó “mindenes” vonal, 4 hetesen már adja. Egy Latakia-Kentucky-Virginia keveréknek tippelem.
Kiváló “átállós” dohányos!
(Nem a Latakia uralkodik, csak ott van a csapatban).

Solub újra: 8-15 százalék közt keverendő a desszert-vonal. Többnyire finom minden sütis ízük (xy Tart-ok). Ára miatt megbocsátva, hogy nem kiadós.

INAWERA Lemon Cheeksake: az év meglepetése maradt. Csodás citromos süti/nápolyi, csak optimálisan édes. Bekeverve a 100ml gondolkodás nélkül, 10 százalékban. :+1: (Bácsinál 700 huf).

7 kedvelés

6 bejegyzést új témára osztott fel: Kellett nekem várost nézni

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Kellett nekem várost nézni


Kék-fekete-kék ez a szett. Még a jó öreg Siren is jól néz ki ezen a modon.
Egy kis kevergetés: 4% Heisenberg + 3% Moulinberry-Skita + 2 % Dampflion + 1% édes menthol. Egész finom. Kellemes lágy íz, mint a Solub Rotterdam, csak most dohány íz nélkül, kis hűsítővel. Már nem olyan nagyon Heisenberg, tovább szívható, kelemes kis elegy.

9 kedvelés

Nem bírok dohányt érezni a Rotterdamban :grin:ha negkínoznak se, amúgy “érdekesen” finom.:+1:

Azért keverek hozzá RY4 -et, mert én se érzem. Viszont selymesen lágy, vattacukorhoz hasonlítják a kívülállók, én valami vaníliásat érzek,lehet, hogy őszibarack is, vagy valami likőrös, de nem rum, és nem cherry, csak találgatok. Lényeg, hogy nem egy vad illat, amivel elzavarnak. Az igazi dohány ízt még keresem, lehet, hogy sosem találom meg. Azért vagyok kíváncsi még a Turkish -re, mert Kinga dícsérte, az M-type is még ismeretlen előttem, a TPA Cubano viszont ugyanolyan, mint a készre kevert volt, (Talán Vgod?) amit egyszer kaptam. Na az sem igazán kubai szivar, de legalább dió ízű, nem mogyorós. Végül is ízlett. Na most a bakancslistás dolgaimat hirtelen felsoroltam. :grinning:
Az Azhads, és latakia dolgokat még fontolgatom. Nem akarok nagyon kokszolósat, sem nagyon drágát, de lehet, hogy még valami olyat is teszek a kosárba.

5 kedvelés

Szia @Ivett rendeltem is, azt olvastam hogy hasonlít a “Tilbury”-s dohány márka ízére, amíg toltam az analógot az volt a nagy kedvencem. :wink: :facepunch:
De mi a helyzet a Angolo della Guancia 3 di Quadri aromával, elfogyott vagy tovább ajándékoztad??! :laughing: :laughing:

2 kedvelés

Szia Tamás!
Na szóval, adtam hozzá még aromát, így 20%ra van bekeverve​:sweat_smile: kostolgatom, de még halovány! Várok vele egyenlőre, de nem sok reményt fűzök hozzá :sweat_smile: El fog fogyni, majd feljavitom valamivel :rofl::rofl:

3 kedvelés

nekem most megint ez :blush: 5 százalékos keveréssel

5 kedvelés

Toljál bele egy kis parlamentet. :rofl:

Kaptál? Közbe néztem az elejét, amit írtál :joy: több mint 10be keverd kb 15% talán 20?!

1 kedvelés

Tényleg, lehet jó lesz​:joy: lehet karamell lesz bele vagy veszek mézes cuccot

Rendeltem nikotin sót a The Liquid City-től. Hétfőn, pünkösd, ünnepnap regisztráltam és rendeltem. MPL-en keresztük jött, ma reggel már itt volt a városomban a postán. Első rendelésem volt tőlünk. Ez elég gyorsnak mondható és csomagoltak hozzá 3 kis cukorkát :slight_smile: Jó fejek :slight_smile:

Rendeltem aromát is tőlük, kipróbálom majd, meglátjuk. Valaki rendelt már tőlük?

8 kedvelés

Szia! Megkérdezhetem pontosan milyen podban használod?

1 kedvelés

Még nem nagyon, nem teljesen ismerem ezeket a fogalmakat, hogy pod, mod, rta stb. Én úgy mondanám hogy pár kompakt cuccot használok jelenleg még.

  • eleaf ijust 3
  • eleaf ijust s, 0,75-össel, szűk drip-el - ez adja vissza a legjobban azt ízeket nekem, eddig ez jött be a legjobban hatásra is. Noha nem az, de mtl-ként használom
  • joytech exceed D19 - ebben csalódtam kicsit. Jó, csak valamiért nekem eléggé ízetlenek a cuccok benne

Ezeket most még nem kevertem be, nem tudom, hogy milyenek, az még odébb lesz mire fogyasztható lesz :slight_smile: Majd megírom pár hét múlva, hogy mennyire váltak be :slight_smile:

4 kedvelés

Olyat kérdezz honnan nem rendeltünk még :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::hugs::hugs::hugs::hugs:

2 kedvelés