Kellett nekem várost nézni

Hali mindenkinek…
Kellett nekem várost nézni menni…





90 juró távozott tőlem… :sob::sob::sob:

18 kedvelés

Látod, néha úgy is bevásárolunk, hogy csak a chrome megy androidon, és ki se mozdulunk :roll_eyes::joy:

8 kedvelés

Gondoltam, ha már úgy is németben töltöm a pünkösdöt, akkor sétáljak egyet… Csakhogy be tévedtem egy vapeshopba… Onnan már jött minden magától… :joy:

10 kedvelés

Az csak egy álom volt, hogy lesznek is minálunk vapeshopok. Helyette veszem a készülékeket használtan, meg kapok ajándékba az itteni jó emberektől. A folyadékokat meg magam keverem, minden hozzávalót máshonnan szerzem be. Szerintem a glicerin borászoknál, cukrászoknál mindig lesz elérhető áron, az aromákat árusító webshopok is maradnak, max. azon kívül semmi mást nem árulnak, mint pl. Gandalfék. Nikotin adagot máris kezdhetem csökkenteni, hogy mire valami komolyabb tiltást bevezetnek, ne legyen vele gondom.

11 kedvelés

Gratula az új cuccokhoz!

  • Kellemes beüzemelést!

Kérjük majd a beszámolót is!

A pénzt elkölthetted volna pár karton cigire is…
…de szerintem most is mindent jól csinaltál. :+1::100::ok_hand:

11 kedvelés

Remek cuccos. Így elsőre…
A tekerés… Vandy vape előre tekert alien coil, 3 magon, 5 menet, 0.27 ohm, 50 watton. (a kis üvegecskére 0.28 ohm van írva.) ezek szt jó lett az első tekerésem. Cotton bacon vatta. Bazi nagy felhőket lehet vele eregetni… És ízre mennyei… Nem kaptam dry hit-et sem, és rövidre sem zárt a mod… Remélem jó lesz…

13 kedvelés

Köszönöm @Donat… Igy mar jobban is jön ki… Ezzel az új topic címmel… :+1::grin:

7 kedvelés

Biztos, hogy jó lesz!!!

A feleségem rákeresett, kint egy doboz cigi ára kb 5,48 Euro. (Én honnan is tudnám?) Azt meg ügye egy hét alatt eldobod és büdös is.:face_vomiting:

Az új szerkezet meg szép és remélhetőleg jó sok “kilóméter” lesz benne. Legyen benne sok örömöd!

10 kedvelés

Jó párosítás :grin:dl láz elkapott téged is ugy néz ki használd egészséggel :+1::dash::dash:

10 kedvelés

Úgy tűnik, hogy manapság már a városnézés sem veszélytelen sport, marad a becsukott szem opció! :grin:
Használd egészséggel őket! :slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Inkább úgy mondanám, h van egy rakás levesem. És mivel mtl-ben is csak 3-ast szívok, így legalább nem romlik majd még az a temérdek sok leves… :joy::joy::joy:

5 kedvelés

Jogos indok :wink::dash::dash::dash::dash::dash:

7 kedvelés

Szóval, akkor a levesekhez vettél egy szettet, remek :rofl::rofl::rofl::+1:

12 kedvelés

Igy van. Jelen esetben igazad van… :smiling_face:

5 kedvelés

Ilyen úgy is csak kevesen csinálnak… :joy:

5 kedvelés

Nézd, mindannyiunknak megvannak a maga meséi, ki mikor miért. :rofl:

9 kedvelés

Egyébként is,megspóroltad a szállítási költséget,szóval nyertél az üzleten​:grin:

10 kedvelés

Ja, a kamion lóf@xt eszik csak :joy:

Amúgy vasárnap éjjel biztonságosan lehet várost nézni, @Robertino_daf :grin:
De jó ez a “gombhoz a kabátot” :+1:

6 kedvelés

Kitűnő választás :+1:, nagyon szép darabok :slightly_smiling_face:, nem rég vettem egy Vapefly Siegfried Mesh RTA és nagyon, nagyon, meg vagyok vele elégedve, nem folyik meg, úgy sem ha van benne leves, miközben mesh lapot cserélek, és fejjel lefele van, köszönhetően a szilikon membránoknak, és alul sem a légbeömlőnél, nem melegszik, 50watt-on használom a gyári mesh lapjával, de próbáltam Wotofo-val is, és Vandy Vape mesh-el is, mindegyikkel tökéletes.


Nincs Dry Hit, a két medencéből megy a leves mint egy 72 Charger-be :grinning:

Használd egészséggel, emelem moddomat, és gőzömet :v: :grinning:

15 kedvelés

Apró észrevétel a siegfried rta-nál, levessel való csurig töltésnél, apró enyhe folyást érzékeltem a levegőzésnél… De csak amíg kissé fogyott belőle a leves, amúgy 3 féle levessel próbáltam tegnap óta, mindegyikkel tökéletes iz/gőz élményben volt részem. Elsőre nem a saját coillal tekertem meg, hanem vettem mellé vandy vape alien coilt… Elsőre tökéletes. A 24 óra óta, amióta vettem, kb 25-30 ml leves ment át rajta. Nagyon bírja ám a gyűrődést… :grin::smiling_face:
Szerk. És csak 45 watton…

4 kedvelés