Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Maw Gic volt itt a lakásban, de ment is, mert mentolos verzió volt. Azt meg nem igazán szeretem. :slightly_smiling_face: Umami az nekem inkább fűszeres cuccra halyaz, nem rossz, de 8 évre elég volt egy aroma. :sweat_smile: A Lemon Tartot egy Intake dl-ből és egy QP Gata-ból kóstoltam, mindkettőnél ott volt az a sajttortás lágyság, teljesség, amitől annyira jó, hogy nagyon. :grin: Lehet egy combosabb dl-ből, vagy egy szűkebb mtl tankból nápolyit mondanék, de az Intake és a Gata is egy félig DL, bár a Gata egy hibrid, de elég levegős, sőt nagyon. :slightly_smiling_face:

Nem szájösszeragadós gyümi? :thinking: Kaktusz - citrom, vagy kaktusz - lime. Mesés kombináció. Nem túl édes, se nem túl savanyú, mert a kaktusz eleve bazi édes, amazok meg bazi savanyúak, így kiegészítik egymást. Nyaranta szoktam venni, frissítőként is funkcionál nálam. :slightly_smiling_face:

Én egyébként nem éhezem meg, ha szívom az édeseket. Sőt, inkább azzal lakom jól. :sweat_smile: De ez is szubjektív. De egy biztos, egy jó sütit nem tud helyettesíteni semmi. :yum:

4 kedvelés