Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Hogy legyen már saját tekerésem is naaaaa :joy::joy::joy::joy:



4 kedvelés

Szuper lett, gratulálok! :blush:

4 kedvelés

8 kedvelés

De jó újra látni a kis Nuwa-t. :blush:

5 kedvelés

Enyhe old school :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Szép, elegáns! :heart_eyes:

1 kedvelés

Milyen gyakran cseréltek vattát/tekerést? Nekem ez az ss huzal nagyon bejön most, de átlag 2-3 naponta szükségét érzem minimum a vatta cseréjének. Igaz, elég szépen fogy nálam a leves… :thinking:

1 kedvelés

Én most 90%-ban gyümölcsös lötyit szívok, néha egy-két tanknyi desszert.
Mondjuk most coffee mill-cactus senor-t szívok azt nem tudom hova soroljam :joy::joy:
Ez nem kokszol ennyire.
Ősszel télen szívok inkább dohányos lötyiket.
Nincs meghatározott ideig ha úgy néz ki a vatta akkor csere.
Tekerést elhúzom kb 3 hétig, vattázáskor megtakarítom és annyi.

1 kedvelés

Vattázáskor én is csak tisztítom a tekerést, aztán amikor úgy érzem, csere. Én túlnyomórészt dohányos aromákat hasznàlok.

1 kedvelés

Kb hetente, vatta és húzal is.

De sok tank pörög most, szóval átlagban azt mondanám 10ml és csere.

8-10 ml után kivonatosnál csere…vagy új ízek :grin:+kox. Tekerést 3-4 izzítás után, 2-3 hetente…

2 kedvelés

Nekem sokszor annyit se bír.

Hát, ha az elszíneződést, lerakódást lesném pedánsan, lehet hogy 4 ml-enként is cserélgethetném :slightly_smiling_face:de nem minden tekerés egyforma.
(A claptonokat meg simán leizzíthatom 3-4 alkalommal, bírják piszkosul…)

3 kedvelés

Érdekes, nálam a szálhuzal bírja jobban :upside_down_face:
Claptonnál tele megy a rések között dzsuvával, nem győzöm kefélgetni :sweat_smile:

Jól ráizzítva kiég nálam…volt is már olyan, hogy 12 ml után meggyulladt a pala rajta :joy:



29ga kanthal A1 sima szálhuzal…
Nagyon köszönöm a tegnapi tanácsot, vapetársak, ami a 3 menetes tekerést illeti… és neked is @Janos_Groszeibl, hogy nem mész 13 watt fölé…:blush::wink:

7 kedvelés

Nálam így néz ki:

Felülről kezdem tekerni, első egy fél, után három egész, majd az elejétől visszahuzok egy karikát.

Most cellucotton rayon van benne, wow, jó íze van, bár ez a vatta valami undorító tapintásra.

4 kedvelés

Mi ez a kazán?

Vapesystem byka v8 standard edition, fém palásttal

1 kedvelés

Csupán azért, mert k@rva jól néz ki…:grinning: