Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Valaki szipkodta itt a Steam Train - Train to heavenjét, csak már nem emlékszem ki volt a tettes.
Hogy mi a setup, mert ha beleszimatolok a szétcsavart tankba tök jó illata van, igazi száraz dohány, de az ízének semmi köze hozzá. Vagy másfél hónap érés után még mindig ez az édeskés széntabletta.
Watt kell neki vagy mi? Vagy watt?

Kíváncsi leszek mennyivel bírja, tovább bírja e ennyi vattával :blush:

1 kedvelés

Amennyi meló megtekerni(ok, annyira nem vészes), ez a minimum! Valószínűleg ennél közelebb már nem jutok soha az életben porlasztós tankhoz, úgyhogy mindenképp érdekes kísérlet :grin:

3 kedvelés

Elismerésem! Nekem elég volt megnézni a videót és tudtam, hogy nem kell ilyen :joy:

2 kedvelés

Én voltam.
Nekem bejön.
Széntabletta ízt én nem véltem felfedezni.
Édeskés szivar dohány íz.
Flesh-e vapor 4.5s+ ból mtl fused 30×38ga clapton.
13watton.
Fev vs17mm ugyan eztel a huzallal 12,3watton.
By-ka se NI80 28GA huzallal 10watton.
Ezekkel próbáltam.
Mindegyikkel izlik.
Fev ből jött be igazán.

5 kedvelés

Elfajzott gépészember lennék…szeretek bütykölni, ha nincs valami problémás jószág itthon, csinálok magamnak​:rofl:
Ez pedig annyira macerás-egyedi valami, nem bírtam ki. Egyébként a megvalósítás eszméletlenül ötletes, a müszaki oldala nagyon tetszik. Nem lesz napi hurcibálós tank, egy elb@szott utántöltésnél az egész tekerést komplett tokozással ki lehet ejteni belőle, és akkor alaposan el van rontva a napod, ezt 2 perc alatt nem teszed rendbe. Viszont a mindig is a minimál-design felé húzó lelkecském meg vigyorog, mert baromi szép, belülről meg érdekes. Megérte!

5 kedvelés

Vegyél egy rendes rtat. :sweat_smile:

Köfi :slight_smile:

Én is szeretem,de iilyet nem éreztem rajta​:joy:


Szerintem még elment volna pár hetet :grin:

6 kedvelés

meg tekertem ezt a nemrégiben szerzett integrat hát nem tudom kicsit fura a deck de megy ez,ízre nem tudom jó lesz e vagy sem​:grin::blush:

5 kedvelés

Frissen tekerve. Tc- re.

11 kedvelés

Stigmata újratekerve
1.5 mag, 7(?)menet Ni80 28ga - 1.2 levegővel




Kifejezetten jót tesz neki a szűkebb magátmérő.
Just Juice mangó-vérnarancs
-Elégedetten pöfékel-
:smiley:

7 kedvelés


Hellvape Destiny újra tekerve,vattázva.Most “lustaságból”, előre gyártott ún. Hive coil-al. 0,50-0,55 Ohm,25-28 watton majd.Ja,meg a jól bevált Cotton Bacon Prime.

7 kedvelés

Mennyit bír egy vattázás? Tényleg annyival többet, hogy megéri a szívás?:blush:
Ja ez nem is az a tank :joy:

De, ez AZ a tank. Most elég jól el lett kapva, úgyhogy ilyenkor mindenképp megéri a beletett melót. De hát még szinte szűz, a 3.tekerés benne(az első folyt,az gyors kuka lett), még alig ismerkedünk. Ez a másfeles mag nagyon ígéretes, határozottan jót tesz az ízeknek,hogy a levegő nem csak úgy “átesik” rajta.
Az előző tekerést kibontva a vatta teljes szélességében őzbarna volt, koksznak viszont nyoma se…(két hetes volt)- Szóval élettartamban vsz.elég jó lesz, működőképesnek tűnik a sok vatta-ritka csere analógia.
Eddig csak gyümiset kapott, nem visz rá a lélek, hogy belenyomjak egy jó kiadós cohibát, nem olyan fajta tank.
De a DC pisztáciát rá fogom próbálni, majd lövök képet az eredményekről. Ha azt bírja, minden jöhet​:joy:

2 kedvelés

Nem az a kérdés, hogy bírja e, hanem hogy meddig :joy::blush:

Parallel Ni80 28 Ga. Jobb ebben a tankban mint bármely Clapton amit eddig próbáltam! Nagyon jó kis tank, már csak egy igazán jó modot kellett volna a Steam Crave-nek köré építeni. Nem rossz, de nem a legjobb modom bár az egyetlen Boro.




6 kedvelés

Nem én tekertem de na …:grinning::grinning::grinning::grinning:


5 kedvelés

THC Blaze RTA
Igazából minden adja magát. Lábakhoz a méretezőn jelölve az 5mm, vatta az árok aljáig vágva, kicsit ritkítva, a red astaire valami fantasztikus vele még ezekkel a kanthal tekerésekkel is :slightly_smiling_face:






6 kedvelés