Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Tök véletlen volt.Màshol voltam fejben,törpeben règòta nem hasznalok edes dohanyt,a levesnek mellenyultam utana meg a huzalnak is mellenyultam​:sweat_smile:SS-bol akartam egy bivalyt tekerni.

Így születnek a nagy találmányok, a zsenik már csak így nyomják. :rofl:

1 kedvelés

Ez lett belőle…:slightly_smiling_face: teszt indul…

6 kedvelés

Szigorúan kettő milli​:smiling_face:ha mégse jó,van másik​:wink:

Tényleg nem figyeltem de már megy rutinból… :+1:

Na,igy is elmegy az iz?

Lassan 2ml-fölé megyek eddig még soha nem töltöttem rá ennél a kombónál valószínű.
Köszi! Eddig ez a legjobb…

1 kedvelés

Nektek ez az íz a mániátok. :sweat_smile:

1 kedvelés

Nem de tudom ,hogy Jani nagy RY4 párti​:rofl:Nekem igazából csak három bevált levesem van ahol ez az ízvilág is jelen van.Tribeca,Southern smoke,Lpv blond.Eddig dwarv-ban nem nagyon erőltettem őket,nekem valahogy az édesebb ízek pár slukk után elvesznek,ízvesztés .Próbáltam ezt a tekerést hagyományos száraz és NET levesekkel is ,extra pozitívumot nem adott.

1 kedvelés

Üdv!

Mitől barnulhat így a vatta széle?
1.13 ohm 11 watt

Ha hozzáér a deck fémrészéhez (akár felül is), előfordul hogy bebarnul. Ez csak egy lehetőség :slightly_smiling_face:

3 kedvelés



8 kedvelés

ezekkel a coilokkal be lehet fűteni egy kisebb lakást is szerintem​:grin::sweat_smile:de rég csinàltam ilyen dl cuccost mèg hátra van a vatta de furcsak ez a 3 mag nekem a 2 meg a 2,5 maghoz vagyok szokva mtl ben.:grin:

5 kedvelés

Sziasztok!
Tekerésnél úgy a jobb ha alacsonyabban vagy magasabban van a coil? Kinek mi a tapasztalata?

Szia. Nekem az a jó, ha minél közelebb van a levegőzőhöz, mert akkor alig vagy nincs is TH. Minél magasabban van annál nagyobb a TH. Ha azt kedveled, akkor 1.5-2mm-re legyen kb. Ott még nem ég meg a vatta.

4 kedvelés

A tegnapi titán után kedvet kaptam meg tekerni az RDTÁ-mat is. Párhuzamos 26 Gá-s SS huzallal. És mivel beérett a Barrel Aged Tobacco akkor




bele is töltöttem! Szuper lett! Elsőnek a Zeusba töltöttem de kiábrándító volt, ebben pedig szuper (majdnem mint a kedvesem MTL-jében)

6 kedvelés

Akinek van ideje és türelme :blush:egy kis retro​:grin:




11 kedvelés

Jerico hogy tetszik?
Mondjuk a tied színe más mint nálam.

2 kedvelés

Érzem a diót és a szilvát ,csodálkozom én is hogy nem sötétedett be :thinking:pedig már 20 napos​:thinking:

4 kedvelés

Szerintem higított a történeten. Majd 80-90ml ki lehet hozni belőle, mert elég túl van tolva.

3 kedvelés