Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

én a mod szélénél vágom a mod24mmes

2 kedvelés

Danke. Akkor még szenvedek vele.

2 kedvelés

Ezzel a kaputelefonnal esélytelen képet készíteni arról, mennyire lógatom le, de teljesen, és utána kicsit még meg is agyusztálom a lébeömlő lyukon keresztül. Kicsit jobbra-balra taszigálom, hogy ellazuljon ott alul (ha túl tömény ott a vatta, nem vesz fel elég likvidet; ha följebb tolom, nem ér le a deck aljára, akkor meg érzésre a homlokomig köpi a likvidet :smiley: )

Hiszek benned, @Ispy !!!

6 kedvelés

Teszt alatt a Super Sorb. A dohány ízt nekem jobban kihozza. Legalábbis úgy érzem. :thinking: Mindenesetre mintha karakteresebbek lennének az ízek ezzel.

Trio-ban 2es magra 7 menet, Berserker V2-ben 2es magra 5 menet. Eddig minden szuper. :blush:

18 kedvelés

Szia Kinga! A papír tasakos költséghatékonyabb 2,5-3x több van benne. Most már lassan több mint egy éve csak ezt használom! Nincs mellékíz, jól vezeti a levest.

3 kedvelés

Szia Robi. Köszönöm a tippet. :heart: Egyenlőre ezt találtam, de ha továbbra is jól szolgál, akkor beszerzem a papírtasakosat is. Desszertdohányok vannak a tankokban, de amint tekerem a többit kipróbálom mindegyik izvilággal amit gyakran fogyasztok. Remélem ilyen jót tesz majd az édeseknek is. :blush:

3 kedvelés

szia,
ez ss huzal ?

Szia Tamás. Igen 28ga-s (0.32mm) :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Keresd a hibát !

7 kedvelés

Szervusztok !

A chimney kupak lemaradt :slight_smile:
Jó az úgy nem lesz DryHit :slight_smile:

9 kedvelés

Hát igen, 5-ből 3x nekem is mindig. :rofl: Aztán meg néztem miért folyik meg…

2 kedvelés

Az lehet de nem valami gazdaságos ugy a leves bele​:rofl:

4 kedvelés

Nekem majdnem egyből kétszer .Megtakarít,tettem újra meg egy kicsit a tankba és ahogy játszok a menettel fejjel lefele összenéztünk újra a cap-pel​:rofl:

1 kedvelés

ezt a triot most úgy megterem mint még soha amióta nállam van csak ez a 3. tekerésem benne​:wink::sweat_smile: 26ga ni80 lesz meg titanium fiber vattával​:wink:2 magon lesz még nem tudom hány karika majd kitalálom​:sweat_smile:

8 kedvelés

nagyon szuper tank :slight_smile:

1 kedvelés

egy 9-10 menet bele ment kb 2 magra 0,72 ohm lett 13w elég is hajtani vele a spirit of the woods ot az van benne.:blush::wink:nem rossz ez szerintem.

9 kedvelés

Khm…fekete? :rofl: szép tank :wink:

2 kedvelés

jo kis tank szép kis tank de ss még mindig a színem de ez jutott​:blush::wink::sweat_smile:jo ez.

2 kedvelés

:blush:ez igaz,de az SS akkor hiányozna a készletemből​:wink:

1 kedvelés

Lehet megérdemelne egy szép fekete mod-ot… :wink: :joy:

5 kedvelés