Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Nem ismerem de becsületreméltó amit csinál így is .
Nem személyeskedek de ha neki megy ,akkor bárkinek menni fog aki nem hisz benne​:smiling_face:

2 kedvelés

Szoktam vele beszélgetni hísz szomszéd pár utcányira mindent is megcsinál…

6 kedvelés

Tudod mindíg nézelődök itt-ott és ráakadtam a csoportban,megnéztem a videóját hát barátom …elismerésem neki !
Üdvözlöm így ismeretlenül is :smiling_face:

2 kedvelés

Átadom!!!Tisztelem én is…nem biztos,hogy én élnék ha velem ez történt volna…

2 kedvelés

Nagyon kedvesek vagytok, de egyszer, már nem mai csirke vagyok, 2nem tudom mit szezzek be hozzá, 3nagyon magam alatt vagyok, mert dec 5-én, temette a férjem, 46ev házasság után, 4tanyan lakom, és nem tudok úgy mozogni, ahogy és ahova szeretnék, magam alatt vagyok teljesen! Tiszta depis vagyok! Úgy hogy ha lessz egy kis kedvem, és türelmem, akkor meg próbálnám! De ti akkor is mindnyájan nagyon vagjatok!!! Gratulálok hozzá!!!

Bishop üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. dec. 30., P 12:45):

4 kedvelés

1: Itt kevesen vagyunk mai csirkék vagy kakasok
2: Kérdezz, és válaszolunk! ( huzal, valami amire rátekered, megfelelő vatta, némi szerszám a tank szereléshez, esetleg szemüveg ha olyan)
3: Fogadd őszinte részvétem!
4: Vape szempontból erre jó a házhozszállítás.
El sem tudom képzelni, min mész keresztül, de kitartás! Mindig van holnap, csak rajtunk múlik, ugyanolyan lesz-e mint a Ma, vagy jobb.
Esetleg ha van a környékeden valaki közülünk, akár segíthetne is elindulni az úton. Ha nincs, akkor is itt vagyunk és segítünk, csak az indokolatlan félelmedet engedd el! Nem olyan misztikus ez, mint gondolod. Fel a fejjel! Boldogabb újévet neked!

8 kedvelés

Áldjon meg az Isten :hugs:jól estek a szavaid​:smiling_face_with_three_hearts:nektek is. B. U. É. K.

Bishop üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. dec. 31., Szo 8:23):

8 kedvelés

Van 1 Vaporesso gtx one, és 1 joyetech exceed D 19 ezekhez milyen tekercs és vatta kell, meg milyen szerszám???

1 kedvelés







…én így…

6 kedvelés

Ezek a készülékek porlasztósak. Ezekhez nem kell huzal, meg vatta. Ilyenek kellenek bele: https://eliq.hu/termek/vaporesso-target-gtx-porlasztofejek/ Ha jól nézem, darabja 1900 Ft + a postaköltség, a 0,6 ohm alattiak dl üzemmódra, az a felettiek mtl-re alkalmasak.
Az újraépítős kazánok egészen más téma, azokhoz kell szerszám, huzal, és vatta, de ennyiért egész évre való huzalt meg vattát kapsz, csak azok nem ezek a kazánok.

4 kedvelés

Nem vagyok benne istenbizony, de ezek nem porlasztós tankok? A tekeréshez ezáltal a költséghatékonysághoz felújítható rta tankra lesz szükség. A drótok, vatták extrém kivételektől eltekintve kompatibilisek minden tankkal.

1 kedvelés

Ha már egyszer Dvarw, akkor valaki mondja már meg, hogyan kell kiejteni? Daru? Mert akkor már volna benne valami Hungaricum. De ennek a szimpla v-nek és duplának mi az értelme a nevében? Angolosok előnyben, válaszoljatok. És a Cthutulhu az Tutullu, vagy Hutullu, vagy Hutulhu? Az írott szövegeket 90 % -értem, mert annyit ülök a gép előtt. Az, hogy mit hogyan ejtenek az angolok, számomra egyenlő a kínaival.

Bármi amit nem tudsz beírod a google fordítóba és az ott található hangszóró ikonra klikkelve felolvassa helyes kiejtéssel.

2 kedvelés

De ezek nem értelmes szavak, hanem szerintem nagyon ritka tulajdonnevek, amiknek tán nincs is jelentése. Azért nem gondoltam még erre. (De gondoltam, de amikor ilyen hülyeséget írok be, azt magyarra is ugyanarra fordítja, sok olyan szó van. Olyanok, amiknek van értelme, s angol eredetű, de azok azt hiszik, hogy nálunk is az.)

Csak saját elmélet, bizonyítva nincs: a ‘dvarf’ (német, angol = törpe) szóval alkotott szójáték a ‘dvarw’.
De mivel (éshavalminttovábbá) az ‘f’ és a ‘v’ (magyarban a ‘w’ is) ajakfoghang /labiodentális, ha magyarul akarjuk mondani szépen :laughing:) akkor angolul kb. “dvórf”, ugyanez németül kb. “dváf”…
…mégegyszer: saját elmélet…

2 kedvelés

Meghallgattam a Google translatort: Dvorf, és Szutulhu. Csak éppen németben a szimpla v az “F” és angolban a dupla w az ou. Pont fordítva kellene írni. De mindegy. Ja meg hogy németül Zwerg szerencsétlen.
Hogy necsak Off legyen, By-kaba a sok égett vatta (Ni80 clapton 1ohm körül) után megkockáztattam az SS316 26 Ga -ból egy fél ohmra sikerült 2,5 magon. Jobak lettek a ízek. Nem mindegyik kazánb a jó ugyanaz a felállás, mégha hasonlóan is néznek ki. Pl. átmérőre, magasságra. De a levegőzésük más.

1 kedvelés

Talán kérdezd meg Sárközi Pétert,vagy Rob Fishert :stuck_out_tongue_winking_eye:ők az atyjai a DVARW-nak, találsz érdekességeket is itt,ha bármi kell ezügyben esetleg tudok segíteni melyik shopból szállítanak hozzád.
https://www.khwmods.com/

Vaporesso GTX One-hoz porlasztó EU-s oldalról kb. 1500 Ft/db, AliExpresszről kb. 1100 Ft. (bár volt már rá példa, hogy 750-ből kihoztam/db - a lányom használja, nem én…) Joyetech Exceed-hez EU-oldalról kb. 1100 Ft/db AliExpresszről 1400 Ft alatt nincs.

Az valójában Cthulhu és úgy szokás ejteni, hogy “csutlu”.

1 kedvelés

Én “kuthúlu”-ként hallottam pl angolnyelvű playstation játékbemutatókban és máshol.
(8) Call of Cthulhu Review - YouTube

1 kedvelés