Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

A cloud 9 legjobb vattak kozze tartozik nalam. A bp mods vattat nem tudom baratnom mtl tankjaba hasznalni mert iztelen picit, na de a cloud 9 rogton izbomba. En dl-ben hasznalom a barmilyen vattat is, rda beazik ugyis.

2 kedvelés

Akkor lehet nem sikerült jól a vatta végét eligazgatni, nem tudom, most jó, szét nem szedem. :sweat_smile:

Tegnap harmadszor is újra vattáztam a coilt (ss316l 28ga, 2.5mag, 6menet hézagosan) és nekifutottam vele a 3. hétnek aminnek a végére 300ml cucc megy át rajta. Az Ohm érték 0.65-ről 0.72ig csúszott csak fel 2 hét alatt. Tökéletesen teszi a coil a dolgát…mint 2 hete. Nyilván szerepet játszik ebben a többihez képest totál kokszmentes liquid is. Ha látható kokszot termelt volna nem vattáznám újra, de így hogy csak a coil sötétedik el amit a ráizzítás orvosol nem cserélem okvetlenül.

3 kedvelés

Mielőtt vaperina tag lettem, gyári porlasztós vonalon toltam, aztán jött a vaperina. És jöttek sorra az rta tankok is, rengeteg sok segítséget kaptam itt, mindenkitől is. Ma már simán bevállalok bármilyen rta kazánt, hála nektek…
Apropó… mennyei izek jönnek elő a taifun gx-ből, 0.3 ohm-ra tekerve dl-ben, 30-40 vatton… :smiley:

4 kedvelés




Annyi a gond, hogy ki kell mennem az erkélyre vele, mert a lakásban nagy köd van utána…:sweat_smile:

5 kedvelés

Mondtam én,mindent amire való :wink:

3 kedvelés

Ugye hogy ugye? Mondtam én, ha elkapod, akkor nagyon jó!! :hugs: Örülök , hogy elkaptad!

1 kedvelés

Sajnos csak ss316l huzalom van jelenleg ami 24ga-s…viszont, dl-ben, TC-vel nem nagyon jön be. Igy marad a watt…:grin:

1 kedvelés

Én ezt sosem tudnám meg csinálni!!! Nekem ez nem magyarul van!!! De jó aki ilyen jól tud, dolgokat, nekem nincs más, mint venni!!! Készen!!!

Ha egyszer ráérzel menni fog. :slightly_smiling_face: A főzés is milyen bonyolultnak tűnt amíg meg nem tanultuk a recepteket. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Abszolút nem áll szándékomban megbántani, de szerintem ettől sokkal többre is képes lennél. Engedd el a magaddal szembeni kishitűséget, és merj élni! Mindenre IS választ kapsz itt. Nincs az a buktató amin ne tolnánk át! Szerintem mi jobban hiszünk benned, mint te magadban. Úgyhogy: Hajrá!!! Segítünk!

7 kedvelés

Azt hiszem több kazánt megtekertem már mint amiket főztem :rofl::rofl:
Igazad van próbálkozni kell :grin:

3 kedvelés

Így van. :hugs: Minden új dolog lehet ijesztő is, egészen addig ami meg nem próbáljuk és el nem sajátítjuk. :blush:

6 kedvelés

pont tegnap írtam azt a korszakalkotó ötletem, hogy először ne vegyél rta-t hanem csak filléres huzalt. Gyakorlod a tekerést és mikor már megy akkor ráérsz tankot venni. Tádááám…dobpergééés :grin:

1 kedvelés

Nem annyira bonyolult dolog szerintem egy hengerre rátekerni 5-6-7-8 kört, hogy azt nagyon gyakorolni kéne bárkinek. Felesleges azt 10 percet várni a rendeléssel.

2 kedvelés

ne nekem mondd, én tudom :slight_smile: …annak aki nem bízik annyira magában, és akad ilyen bőven.

5 kedvelés

Utána jön az hogy :ja,csak ennyi? Ez nem is nehéz :stuck_out_tongue_winking_eye:nem kellene félni senkinek az újtól :smiling_face:csak van aki kényelmes,és ezt szajkózzák a boltok is hogy porlasztó,podfej :smiling_face:ami kibír 5-6-7 hónapot is :rofl:
Ha meg első alkalommal beég,akkor hagyjuk a francba az egészet mert ez sz@r :wink:

7 kedvelés

Szerintem a porlasztócsere gányabb​:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:
Ki kell burítani a tankból a lötyit, csöpizni, áztatni, törölgetni…aztán vagy beég vagy nem :pensive:

2 kedvelés

Egy példám van rá egy ismert csoportban.
Eugen bácsi :smiling_face:ha ő meg tud tekerni,vattázni egy Dvarwot,vagy rda t félkézzel,akkor azt meg lehet csinálni ! Nincs akadály a tekeréshez :smiling_face:

3 kedvelés

Bizony itt lakik nem messze tőlem…(csak bal keze van)

2 kedvelés