Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Mi van még ott? :slightly_smiling_face:

Ott van a háttérben… :face_with_monocle:

Pár apróság :smiling_face:sok madzag,tampon kicsi alap ,na meg ami kell :grin:
Nem tudom miért,de szerintem én eszem a huzalt :rofl::rofl:

Nem tudom miért, nekem alig fogy. :grin:

Nincs sok kazánom :thinking:de szinte 2 nap és csere valamennyiben :rofl::rofl::rofl:

Ja nekem is 2 hónap szokott lenni. :joy:

10-en pár darab van beüzemelve a többi pihen…(és úton) :face_with_hand_over_mouth:

Én azt hiszem megtaláltam lassan 3 év alatt a nekem ízben,méretben való kazánokat ,modokat,már lassan kezdenek kialakulni az aromák is :smiling_face:
Sok mellényúlás mellett :grin::rofl:

Hát igazából amit 2013-ban vettem kayfunt a mai napig jó lenne de kíváncsi vagyok…

1 kedvelés

Tudom :grin:hasonlóságot vélek felfedezni :rofl:jövőre nézve majd meglátjuk,megvárlak​:grin:ez nem fenyegetés volt :rofl::rofl::rofl:
És köszönöm a burkolt jótanácsokat is :smiling_face::hugs:

Mi lehet a hiba, ha nincsen íz kvizünk következő fordulója következik.

Az alany A Prime, beleraktam a clouds 9-et, negyedelve, csak most annyi barbatrükk volt, hogy nem cseréltem húzalt (kantár 2.5 mag, 5 izé, 1 ohm, 14.5 watt, pont mint eddig is mindig), hanem csak simán szárazra ízzítottam és ment bele a vatta. Jelenleg zero íz van, egyébként The Anyatej V3.0 van benne. Ötlet? :thinking:

Kokszosan jobb íze volt…kellet nekem szétszedni. :grin:

1 kedvelés

A hurkok ugyanúgy vannak mint csere előtt…nem változott a távolságuk és érnek össze valahol? …csak mert a képen gyanúsan összeér 2 hurok :thinking: amit a vattacserénél rángathattál össze
A coil és deck közötti magasság is elmozdulhatott a vattázásnál picit.
Más nemigen változhatott egy egyszerű vattacsere alatt…

A.: Covix, mint nálam
B.: Nem nyitottad meg a lékontrollt
C.: Nagyon fent van a tekerés
D.: Mulder ügynök elindult
E.: Összerakási hiba miatt kikerüli a levegő a tekercset-vattát (gumigyűrű)

gondolom gőz van csak íz nincs…E és B kizárva

Jó, mert furcsállottam volna, ha a D-t zárod ki… :joy:

Egyébként ha tényleg “zéró az íz” akkor lehet sima alaplevet öntöttél rá…és üdv a megunhatatlan ízvilágú levest fogyasztók klubjában :grin:

A: nem, másnak van íze
B: de
C: pont ahol eddig volt
D: hová?
E: nem értem

Inkább lábadozzál még. :joy:

Ja, nem már, ennyire nem vagyok gyökér, még én sem. :rofl:

Nincs is sima alaplevelem, külön van pg, meg vg, az is literes palackban, csak észrevettem volna, hogy ez nem 30ml barna üveg. :grin:

Azon vagyok, félholtan, csak a humorom még nem nyúvadt meg :grin:

Az E-t akkor értettem meg, mikor az én régi klónomban valami gumigyűrű felgyűrődött, a decknél, és hasonló gondot okozott, mint neked van most.
De ha nem az, akkor csak örülök :+1::slightly_smiling_face:

(Még a D lehetőség sem lehetetlen a mai világban).

Jó, de ez eredeti germáni, Brünhilda és Günther építette Azgardban, szóval ez nem lehet. :joy: