Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

De néha-néha, befigyel a 3-as mag is! :slightly_smiling_face:

Hidd el nálam a hézagost is összefüggő koksz borítja, mire szétszedem. De azért én hiszek benne, hogy ha van hézag, az 1 nap plusz. Ugyanis több koksz fér el a hézagokban, mintha nem lennének. Amúgy ízre nem sok a különbség. Újabban én áttértem a 2-es mag helyett a 2,5 sőt 3-as magra a nagyobb kazánokban. A Dvarw 16 -ba a méretei miatt muszáj a 2-es vagy vékonyabb mag. Amúgy egyre inkább kezdem érezni, hogy nem a huzal a lényeg. A vatta, a leves, és a levegőzés ennél fontosabb dolgok.

1 kedvelés

Első tekerésem ezzel,még nem használtam ezt a huzal vatta kombót kíváncsi gyerek lévén.
5 karika pontosan 1 ohm :flushed:
Kecskés vatta :thinking:ezt ajánlották mindíg a jó illatú boltban.
Hasonló a rayonhoz érzetre,könnyű vele bánni simán behúzható a tekerésbe .
Elsőre sikerült minden,de ehez lehet hozzátett az aroma is :smiling_face:
Ajánlom mindenkinek aki szereti :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 kedvelés

Na és ez az az illat?

Igen :smiling_face_with_three_hearts:sosem tudtam ! De remélem ez nem jár úgy mint a southern !
Fél érésben van de aztaaaa ! Szerintem kell még belőle,és azt hiszem maradni fog a palettámon :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

southern-nek meg van a z eredeti receptje a gyártótól… rengeteg összetevőből áll nem hiszem, hogy ki keverem. Kár ,hogy lehúzták a rolót. Remélem ez marad… :+1:

Mennyire dohány, és mennyire vanília?

1 kedvelés

Nekem ez jobb

2 kedvelés

Ne aggódj nem érzem füstösnek,inkább desszertre hajaz nekem.
Érzem mindkettőt de egyik sem túlzó,komolyan finom,második tankot pupákolom belőle :smiling_face:
Van koksz is de nem vészes :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Nincs dohány desszert …

A koksz nem zavar, pisztáciásnál megszoktam, hogy nagyon max 2 nap a vatta :slightly_smiling_face:
Ha legközelebb rendelek, kipróbálom!

1 kedvelés

Meglesz ez is majd,de nem merek már rendelni megint :rofl::rofl::rofl:
A másik a sweetbacco,érdekes de az is finom !

1 kedvelés

Bizony finom…és a jericho is a valparaiso olyan mtype

2 kedvelés

1 kedvelés

Még az is lehet kedvenceim lesznek :smiling_face:nem tudom mit kevernek a srácok,de jól csinálják

1 kedvelés

Nekem a Hawthorne v2-ből van keverve, de már fél éve szívogatom a 60-as longfillt. Eszméletlen finom, nagyon durva diós ízvilággal (hasonlót sem éreztem még aromában) viszont képtelen vagyok egész nap szívni.
Kicsit az aszu (mint bor) fogyasztáshoz hasonlítanám. Kívánod, kortyolgatod, élvezed, de nem literszámra.
Ez persze csak az én véleményem.

2 kedvelés

én is napi 2-4ml pöffentek csak belőlük így van ahogy mondod…

1 kedvelés

Sok vaper ismerőstől hallom hogy 4800.-harminc milli ??? Az kva drága !
"Ember ! Oszd le a 4800-at :stuck_out_tongue_winking_eye: 10 milli 1600 !! És minőségi aromát kapsz ugyanannyiért mint a többi akármilyen aromából.
Ja,akkor nem drága "
Ezt csak itt hagyom :smiling_face:

2 kedvelés

árat nem szoktam nézni… :slightly_smiling_face: addig nyomom még nincs ingyen posta @Ispy -től tanultam… :joy:(12éve igy)

1 kedvelés

Én is úgy csak nem akartam mindent megmutatni :rofl: