Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ez így van. :slight_smile: Csak, ha szeleburdi az ember akkor elfelejti mivan. :rofl:

Amikor még cigiztem akkor is vérzett, nem is foglalkoztam vele. De ez most egy megváltás. :blush:

4 kedvelés

nekem a ni80-tól vérzik szájvíz megállítja a vérzést de a kanthal a megoldás.

4 kedvelés

Szájvíztől csak kevesebb vér volt. Nekem nem állította meg annyira. :thinking: Igazatok volt kanthal ügyben. És ez amit Zolika adott nem is olyan íztelen, mint a régiek. :slight_smile:

6 kedvelés

Csecsemőnek minden új :rofl::rofl::rofl:
Használd egészséggel​:hugs::hugs:

mit adott a D-t?

Köszönöm. :hugs:

Nem-nem ! Az a dobozok tartozéka! :grin:

UD-t. :slight_smile: Végülis, van benne D betű. :smiley:

Kanthal D-tipust… :slightly_smiling_face: nem danit az eszembe se jutott…

Gandalf bácsiéktól vásároltam némi adagot,de jobb az UD valamiért mint a geekvape (pedig abból is van pár guriga)

1 kedvelés

van benne valami…én a D-tipusra esküszöm

Régen is UD-t vettem, bár akkor még a GeekVape nem is létezett. :stuck_out_tongue: És nem volt ilyen jó. :thinking:

Nem is értem druszám miért kínlódsz, ott van a tuti a cuccosaid között, tudod az a papír tasakos! :wink: :handshake:

1 kedvelés

De csak a kanthal mehet :pensive:

Jaj, tényleg, bocs azt el felejtettem! :frowning_face:

Mível kezdek kifogyni az ss-ből és valamiért ki van rabolva minden boltból, gondoltam rápróbálok az itthon lévő fumytech kanthal a1-re, hát ez tök jó, igaz nem tudom honnan van. :rofl: De most teszteltem a primeba, bykába, grampával és lemon tarttal, azt hiszem át fogok én is nyergelni kantárra. Sokat olvastam, hogy így gyengébb az íz, meg úgy, nekem jó lesz.

Jóhet a 10km-es kantál dé. :grin:

5 kedvelés

Nekem van kanthalom otthon? :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

1 kedvelés

Most én is csak kapkodom a fejem. Lehet ezek összecserélték az SS-el a huzalgyárban. :thinking: Régen tökre nem szerettem, mosmeg má mindenbe ezt tennék. :sweat_smile:

1 kedvelés

Van egy bizonyos bolt ahonnan többször is vettem kanthalt és ss jött… :wink: