Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Sziasztok!

Megöltem a topicot? :face_with_hand_over_mouth:
Na akkor legyen egy másik tekerés is, ezt a kis tankom többnyire csak dohányos aromákkal használom.
BD Vape Precisio, Vandy Vape kathal 26ga, 2.5mm, Vipers Cotton vatta. Ennél se szoktam ritkítani, nagyjából a tank szélének vonalában vágom el a vattát, úgy a lyukaknál nem túl tömör. Olyan pont jó :slightly_smiling_face:





10 kedvelés

Akkus fúrót mire használtad? :slightly_smiling_face:

Megláttad a lényeget :joy:

1 kedvelés

Férfi emberek :rofl::rofl:az tűnt fel nekem is elsőre ,de nem mertem megkérdezni :rofl:

1 kedvelés

Na, ebből egy akkus fúró topik lesz mindjá. :rofl: :grin:

Fúrta a kíváncsiság… :shushing_face:

1 kedvelés

Igen naaagyon… :joy: :joy:

Az egy másik project :grin:


8 kedvelés

Szépre sikeredett. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

erre gondoltam… :slightly_smiling_face:

Erről írhatnál majd többet is, mert engem is érdekelne. :+1:t4:

Köszönöm szépen :blush:

1 kedvelés

Szép lett bizony :slight_smile: Te ezt számoltad, hogy milyen átmérővel fog úgy kijönni, hogy a szál sodrások pont így legyenek “szinkronban” vagy hogy is lehetne ezt mondani :slight_smile:

1 kedvelés

Egyelőre még én is csak kísérletezek ezzel a fajtával. Páromat szeretném rávenni, hogy a porlasztós Zeus tankja helyett legyen már neki is valami építős, drót meg szinte annyi van itthon, hogy kerítést tudnék belőle fonni :slightly_smiling_face:
Így megsodorva egész alacsony ellenállásokat lehet kihozni, de egyelőre csak ebben a tankban tudok próbálkozni.

4 kedvelés

@Ispy
Első próba egy Dead Rabbit-ben, 26ga kanthal, 2.5-es maggal. A 3-as szerintem nagy lett volna, azért így fúróval tekerve ez a huzal elég vastag, úgy túl közelinek találtam a 2 tekercset egymáshoz. Majd kipróbálom vékonyabbal is, de így ezzel is faszán működik a dolog.




10 kedvelés

Expromizer V5, ezúttal kanthallal, amit ezúton is köszönök @Zolika - nak. :hugs::heart: 6 menet, 2.5ös magon. Koppra 1 ohm. 8 watt elég neki. 8 watt! :flushed: Azt hiszem még soha nem gőzöltem 8 watton. :thinking: Kiváló íz és tejes, hűvös gőz. :blush:

Bishop. Ember legyen a talpán aki ezt elsőre 3 perc alatt megtekeri. Ebbe is kanthal ment, a fenti setup. Szintén 1 ohm. 8 és 9.5 watt között próbálkozom. De azt hiszem alakul. :blush:

12 kedvelés

A bishophoz 2x tekertem újra a húzalt mire leesett, hogy ebbe nem magamtól elfele kell feltekerni, hanem magam felé kell kezdeni. Jó móka. :rofl:

3 kedvelés

Most akartam írni :rofl::rofl::rofl:
Majd tessék a másik irányba tekerni :smiling_face:

3 kedvelés

Úgy látom ezt mindenki megszívja :rofl:

nekem is a tekeréssel volt gond azon gondolkodtam hogy hogy is kell ebbe fogatni a coilt kifele tekerve vagy befel tekerve​:blush::sweat_smile:

1 kedvelés